Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Abarth RoadTrip 01/2015 + pics

amiger
שימו לב! השרשור הזה בן 3347 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעניין מה שכתבת,

אני חושב שאם זה טיול שמאורגן על ידי היבואן אז כמובן שראוי שהוא יהיה פתוח לכל בעלי האבארת'ים.

אם זה מאורגן על ידי בעל רכב שמאגד את חבריו זכותו להחליט את מי להזמין.

מי שאירגן זה נציג היבואן ! אמר לי שרק יד 1 יכולים להשתתף , מה שבפועל אינו נכון .בדוק!
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני מריח תביעה ייצוגית... :roll:

זה טיול שאורגן על ידי קבוצה של חברים שאחד הדברים שמשותפים ביניהם הוא בעלות על אבארת'. דבר נוסף שמשותף להם הוא גישה חיובית לחיים.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שאירגן זה נציג היבואן ! אמר לי שרק יד 1 יכולים להשתתף , מה שבפועל אינו נכון .בדוק!

עצם העובדה שמארגן הטיול עובד כסוכן אצל היבואן, אינו הופך אותו אוטומטית לנציג היבואן.

לכל אחד יש חיים אחרים אחרי שעות העבודה, וזכותו לעשות בהם כל שיחפץ, כל עוד אינו עובר החוק.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם עמית, זה נכון שעומר הינו נציג אבארת' אך יחד עם זאת יש לו גם חיים פרטיים וחברים.

לא רואה בעיה אם איגד כמה חברים לטיול סגור.

יתרה מכך, אין גם בעיה אמיתית עם החלטה שרק מי שרכש את הרכב מהסוכנות יוכל לקחת חלק בפעילות ה"מועדון" למרות שלדעתי זו תיהיה טעות שיווקית שלא לאפשר לרוכשי היד שניה להשתתף.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו נתרכז בתמונות ובטיול, בחייכם, כמה פעמים יוצאת בארץ שיירה ססגונית כזו לנסיעה בנופים ירוקים במזג אוויר מושלם?

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מוזר לקרוא את שכתב TGT, אבל מצד שני אם מדובר בסוג של קבוצה סגורה זה הגיוני (לי אין מושג בכל אופן). לא חסרות קבוצות סגורות למיניהן בארץ, שלא כל אחד יכול להצטרף לטיולים שלהן.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהיה לי מאוד נחמד הפעם זה המסלול השונה שעשינו. לא חושב שיצא לי לנהוג באיזור מתישהו, ובתוספת מזג האויר החורפי כמה ימים לפני, הנוף היה עוצר נשימה. אירופה לכל דבר ועניין.

כיף !

2015-01-24 13.22.55.jpg

10835280_1081800008512112_3370057316971318137_o.jpg

עריכה אחרונה על ידי Caveman

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מה שכתבת,

אני חושב שאם זה טיול שמאורגן על ידי היבואן אז כמובן שראוי שהוא יהיה פתוח לכל בעלי האבארת'ים.

אם זה מאורגן על ידי בעל רכב שמאגד את חבריו זכותו להחליט את מי להזמין.

ואם זה היה מועדון או עמותה לשמה כמו אלפא רומיאו ישראל/קלאסיק/ מועדון ה5/ TOP CARS/ מועדון VAG.

מישהו היה אומר משהו?

רק בגלל שזה לא משהו רישמי ורשום זה לא אומר שהוא לא צריך הכרה וזה לא אומר שהוא צריך אישור של מישהו,

כשזוג מחליט לחיות יחד ולהביא ילדים בלי להתחתן, האם זה עניין של הציבור? (לצורך השוואה).

-אם אתה לא יודע תשאל, אם אתה יודע תגיד, אם אתה חושב שאתה יודע... עדיף שלא תגיד.

:wink:

כרגע אייקון זמני, מייצר טובים יותר להמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק, אבל יש הבדל בין מה שאתה כותב לציטוט הזה:

אם באמת מה ש-TGT כתב הוא נכון, לדעתי זו התנערות מהבן אדם. לא רואה סיבה להגיד לו כזה דבר ולא את האמת (שזה טיול סגור לחברים או מה שלא יהיה).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הפעם בחרנו במסלול מעט שונה, וכזה שכולנו גם מכירים פחות.

מה שתמיד משמח אותי באירועים האלו, זה לראות כמה אנשים יש שמתחברים למותג, או באופן כללי לתרבות המוטורית, ומתלהבים מזה שיש "כנס של מכוניות פיאט" ליד הבית שלהם; כמה זה כיף שיש לך עוד אנשים לחלוק איתם תחביב, שמתלהבים ממה שאתה מתלהב ממנו ומוכנים לקום ב5 בבוקר בשבת, כדי לנסוע מאות קילומטרים לכל כיוון (גם בתור נוסע, כשאח שלהם לוקח להם את הרכב, או כל תרוץ דומה).

כהרגלנו בקודש, כל האירוע התנהל בסדר מופתי (חוץ מכמה שהלכו לאיבוד :wink:), בלי הפרעות ומשחקי אגו, והיה פשוט כיף לנהוג וליהנות מהנופים שבדרך.

נתראה בפעם הבאה!

abarth2.jpg

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק, אבל יש הבדל בין מה שאתה כותב לציטוט הזה:

אם באמת מה ש-TGT כתב הוא נכון, לדעתי זו התנערות מהבן אדם. לא רואה סיבה להגיד לו כזה דבר ולא את האמת (שזה טיול סגור לחברים או מה שלא יהיה).

שזו טענה לא נכונה, כאמור לעיל.

איזה התנערות? אם היבואן היה בונה מועדון מיקי מאוס רשמי האם הוא היה צריך לעקוב אחרי כל עסקת יד שנייה של אבארת'? תגידו מה קרה אתכם? נכון, יש רוכשי יד 2 שבאים למפגשים ולטיולים אבל הם באים ומתעניינים בחיוביות ולא בטרוניות של "נשארתי בחושך לבד ולא הזמינו אותי".

אני מבין את המשיכה לפיקנטריה (מישהו שמתלונן שלא שיתפו אותו במשחק) אבל האייטם (בעיני) זה הזדמנות ליהנות מרשמים מחוויה שלא נראית הרבה בארץ.

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל שציינת שאתה מדבר על אבארת' כי לפיאט 500 יש קהילה אחרת.

:wink:

יופי של תמונות וכל הכבוד על היוזמה.

:lol: גם נכון.

למרות שאני מכיר כמה גברים שמאוד בטוחים במיניותם (סטרייטים) שנוהגים ב-500 ומאוד מחבבים אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3347 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...