Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Abarth RoadTrip 01/2015 + pics

amiger
שימו לב! השרשור הזה בן 3374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחראי פורנו, אני כתבתי במידה ומה שהוא כתב זה נכון. אני לא מכיר את המקרה, וגם לא מעוניין יותר מידי לנבור בעניין כי כמו שכתבתם, זו לא מטרת השרשור. אבל אני ציינתי, ואציין שוב, לא קשה להגיד לבן אדם שמדובר בטיול לקבוצה סגורה ולא תרוץ כזה או אחר (בלי קשר לסוג הרכב לצורך העניין כרגע). תסכים איתי שהרבה היו רוצים להשתתף גם בטיולים של קבוצות סגורות כאלו ואחרות, אבל זה לא קורה כי הן קבוצות סגורות לחברים וזו זכותם. זה הכל (אתה בעצם כותב את מה שאני כותב).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מענין לענין, דווקא היום ובאופן מפתיע בסמיכות זמנים מפתיעה ראיתי היום שלושה אקסמפלרים ברמת השרון, אחד לבן, אחד כסוף ועוד איזה טריבוטו פרארי אדום. מכוניות מקסימות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהיבואן במקרה זה עורך מספיק טיולים ופעילויות רשמיות לכלל הלקוחות כדי לנקות עצמו מכל חשד ל"אי שיוויון" כזה או אחר. זה שבנוסף הבעלות על הרכב מאפשרת לאנשים בעלי עניין משותף להתחבר ולצאת יחד לטיולים נוספים, זה כבר בונוס. הפעם במקרה הטיול היה יחסית מורחב ופוטוגני אז פרסמנו פה בכיף, יש גם הרבה מפגשי חברים מצומצמים יותר - אף אחד לא חש פגוע שהוא לא היה אחד מ5-6 שיצאו בערב ספציפי לנס-הרים... אז מי שלא היה הפעם, אולי יהיה פעם אחרת. אישית אני אשמח להכיר יותר בעלי אבארט, יש לנו מקומות מפגש די קבועים שכל אחד יכול לבוא, להציג את עצמו, להתחבר ולהצטרף. כמו שנהג מתחיל כתב הגישה היא חיובית וכל מי שבא בטוב יתקבל בזרועות פתוחות!

חוץ מזה היה כיף ומזג האוויר היה מושלם ולא בא לי לחזור הביתה...

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה כיף של טיול, יש עוד הרבה טיולים כאלה ויהיו עוד, במסגרת זו או אחרת. רובם בכלל לא משותפים כאן.

הספציפי הזה נבחר לשיתוף כי הוא היה מיוחד.

אי אפשר לצאת עם כל מעל 200 האבארט'ים שיש בארץ ובטח לא לרצות את כולם.

אני מציע להתמקד בהנאה מהטיול ומהשיתוף שלו ולא לחפש להיעלב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי אישית הפריע שאתם ממשיכים לכתוב "כל הטיול באווירה טובה אנשים באים בגישה חיובית" ו"דופקים ברקס" לאדם שביקש להשתתף כשהוא בעלים של אחת. לא מובן לי כלכך אבל העיקר שנהניתם, לא? :roll:

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעומת הפעם הקודמת שחבר הזמין אותי להצטרף לטיול בתור נוסע, הפעם הגעתי כבר עם עקרב משלי :) היה טיול באמת מדהים!! וכיף להרגיש שייך למשפחה כזו! והחיוך שהרכב הזה מעלה לך על הפנים במשך כל הנהיגה, לא רציתי שייגמר :)))

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי אישית הפריע שאתם ממשיכים לכתוב "כל הטיול באווירה טובה אנשים באים בגישה חיובית" ו"דופקים ברקס" לאדם שביקש להשתתף כשהוא בעלים של אחת. לא מובן לי כלכך אבל העיקר שנהניתם, לא? :roll:

הוא לא ביקש להשתתף, אלא בחר להתלהם מעט על גבי הפורום, אך לא רק, ואנחנו לא דופקים ברקס.

אנחנו קבוצת חברים מגובשת, שיוצאת לטיולים בהיקף כזה או אחר. שום דבר רשמי, ושום דבר תחת חסות של אף יבואן.

אווירה חיובית זה מי שבעלים של אחת חדשה.

אוירה חיובית זה משהו שאנשים בוחרים להתנהל לפיו. הכל עניין של גישה.

עובדה שחלקנו מחזיקים רכבים שנרכשו כיד שניה.

מדהים שבתגובה אחת אנשים בוחרים להתמקד, כשאותה תגובה לא מספרת אפילו חצי מהסיפור, ונכתבת בצורה כזו שטחית.

עריכה אחרונה על ידי Caveman

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כיף של טיול! יש עוד תמונות של האברט המעניינת ביותר(התכלת)?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, לא לפרסום פומבי. הועבר לך לשימוש פרטי בערוץ חליפי.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה...

הערב אני מזמין כמה חברים הביתה לארוחת ערב, האם אני חייב להזמין את כל בעלי הקיבה כדי שלא יטיחו כלפי האשמות? :x

לענייננו, נאלצתי להיעדר מהטיול הזה וכמה שאני אוכל את הלב...

שמח בשבילכם שנהניתם והתמונות פשוט מדהימות!

הנוכחית | אבארט פונטו אבו אסהאסה

אקסית 1 | אלפא רומיאו מיטו תלתן ירוק

אקסית 2 | אלפא רומיאו 164 סופר ידנית (הי"ד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוקא הוזמנתי על ידי בעל אבארט מסוים אבל אחרי יומיים נאמר לי שאי אפשר .בהזדמנות אחרת נאמר לי ( על ידי המארגן ) שרק יד ראשונה יכולים להשתתף. יותר מזה אין לי מה להוסיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוקא הוזמנתי על ידי בעל אבארט מסוים אבל אחרי יומיים נאמר לי שאי אפשר .בהזדמנות אחרת נאמר לי ( על ידי המארגן ) שרק יד ראשונה יכולים להשתתף. יותר מזה אין לי מה להוסיף.

בעל הרכב שאתה בקשר איתו הוא חלק מהקבוצה הפרטית.

ולגבי מה שנאמר לך עם עניין היד הראשונה, אכן מדיניות היבואן היא שכאשר יש אירוע בחסותו ומימונו, הוא מוגבל לבעלי יד ראשונה.

כך שלא נאמר לך שלטיולים אחרים (הפרטיים) ישנה ההגבלה הזאת. אז בבקשה אל תטען ככה על גבי הפורום ותטעה אנשים אחרים. זה מאוד נוח לבוא ולהטריל, אבל זה בלי ביסוס, וזה סתם מצר על כל החוויה.

מעצבן? אולי, לא יודע, זו המדיניות שקבע היבואן, שדואג ללקוחות שלו קודם, ויש להבין שאין באמת אפשרות לנטר את כל מכירות היד השניה (ומעלה) של הרכבים, ולהזמין לכל האירועים הרשמיים מעל 200 רכבים. זה פשוט לא פרקטי.

אני מבטיח לך מהיכרות טובה מאוד שאירועים דומים ביבואנים אחרים מוגבלים עוד יותר.

הטיולים האחרים, שוב, מאורגנים על ידי קבוצת חבר׳ה סגורה ומגובשת מפה לאוזן, וזה גם מה שאתם רואים כאן במקרה הזה.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה...

הערב אני מזמין כמה חברים הביתה לארוחת ערב, האם אני חייב להזמין את כל בעלי הקיבה כדי שלא יטיחו כלפי האשמות? :x

אתה גם כנראה לא מבין... להגיד לא למישהו כי מדובר בקבוצה סגורה זה בסדר. להגיד לו לא כי הוא לא יד 1, זה.... (השלם את החסר).

אבל בסדר, הבנתי, כנראה הוא לא בחור שמח,כיפי וחייכן כמו השאר.

אז רגע, הטיול הנוכחי שיש ממנו תמונות כאן בשפע, אורגן על ידי מי? פרטי? יבואן? כן יד 1 לא יד 1?

ומי אמר להזמין? עוד בן אדם אחד ביקש להצטרף, לא מדובר על עוד 50-60 רכבים. מסכים איתי מר מערות?

עריכה אחרונה על ידי שומאכר

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...