Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Abarth RoadTrip 01/2015 + pics

amiger
שימו לב! השרשור הזה בן 3346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גנב שגונב פיאט חוטף מכות מכל הכפר ככה שבחיים לא יתקרב יותר לפיאט

חייב לציין שהרגת אותי מצחוק :roflmao:

בכל אופן הרכב הכחול הזה פשוט יפה, בחיפוש לפי הדגם נראה שזהו דגם משנת 1955 או סמוך לה עם מנוע 1100 סמ"ק.

ראיתי את התמונות לפני שנמחקו, נחמד שמייבאים במיוחד רכב כזה. אם אני לא טועה ראיתי גם אוטוביאנקי אבארט אדומה משנת 84 בייבוא אישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יצא לי לארגן כמה טיולי נהיגה בעבר במסגרת מועדון רנו ספורט. טיולים כאלו יכולים להפוך מהר מאוד ללא נעימים בכלל עם נזקים רציניים אם לא עושים סלקציה ובדיקה מוקדמת מי הנהגים המשתתפים בטיול.

תמונות מעלפות!

שאפו.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הזה לא פחות ממדהים, מבחינתם העיצוב וגם השיפוץ שהוא עובר. כל הכבוד לבעלים, ובכלל, לכל מי שמשפץ רכב ענתיקה כזה (וזה כולל גם את כל חובבי אלפא רומיאו, שקונים דגמים "פשוטים" יותר, וגורמים להם להראות כאילו יצאו אתמול מהמפעל).

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה...

הערב אני מזמין כמה חברים הביתה לארוחת ערב, האם אני חייב להזמין את כל בעלי הקיבה כדי שלא יטיחו כלפי האשמות? :x

לענייננו, נאלצתי להיעדר מהטיול הזה וכמה שאני אוכל את הלב...

שמח בשבילכם שנהניתם והתמונות פשוט מדהימות!

כן בעיקר אם אתה עושה על האש ומעלה תמונות כפי שאתה נוהג לעשות. :p

-אם אתה לא יודע תשאל, אם אתה יודע תגיד, אם אתה חושב שאתה יודע... עדיף שלא תגיד.

:wink:

כרגע אייקון זמני, מייצר טובים יותר להמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...