Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Abarth RoadTrip 01/2015 + pics

amiger
שימו לב! השרשור הזה בן 3374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שומאכר, זה בדיוק העניין. שלא נאמר לו שהוא לא יכול להגיע כי אינו יד ראשונה על הרכב, מפני שלא כך המצב בטיולים הפרטיים, כמו זה.

הוא טוען שזה מה שנאמר לו בהקשר זה, והוא טועה ומטעה.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גילוי נאות: למרות שאני מכיר חלק מבעלי האבארטים שהיו בטיול, אין לי אבארט, לא יד ראשונה ולא עשירית. ולא, לא הוזמנתי לטיול אבארט, לא זה ולא אחרים.

עם התפתחות השרשור הזה אני בהחלט רואה למה יש טעם בארגון כפי שהוא, וסינון כפי שהוא.

לבעלי האבארטים - תמשיכו להנות!

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה, זמן המודרציה.

הבא שמעלה את נושא התבכיינות ה"אותי לא הזמינו" מורחק מהפורום לשלושה חודשי התרעננות!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להגיד לו לא כי הוא לא יד 1, זה... בסדר גמור אם כך הוחלט

אין מה לעשות, תמיד יהיו מי שידעו איך להשתלב ויהיו גם אלה שידעו איך לקטר. זה מה יש.

עריכה: אופס! :shock:

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוקא הוזמנתי על ידי בעל אבארט מסוים אבל אחרי יומיים נאמר לי שאי אפשר .בהזדמנות אחרת נאמר לי ( על ידי המארגן ) שרק יד ראשונה יכולים להשתתף. יותר מזה אין לי מה להוסיף.

שמע ידידי, אני אמנם לא המארגן ואין לי שום קשר אליו (למעט העובדה שהוא הפשיט אותי מכמה מאות אלפי שקלים) אבל אני מרשה לעצמי להתרעם בשמו.

ראשית, המארגן הוא אמנם שכיר של היבואן אך בין ארגון הטיול לבין היבואן אין כל קשר! (תקרא טוב, אין כל קשר!). המארגן שומר של קשר הדוק וחברי עם הרוכשים (כן כן, אלו שרכשו מהחברה ולא אלו שמנהלים עסקאות מיד שניה/שלישית או יותר) ואלו הפכו לקבוצת חברים הדוקה. בקבוצה ישנם מספרי בעלי רכבים שאינם מיד 1 וזאת משום שאותם רוכשי יד 2 בחרו לפקוד אירועים שבועיים ולעמוד בקשר חיובי וחברי עם הקבוצה וכך "הרוויחו" את הזכות להשתתף בטיולי החברים האלו. חברים מיד 2 בקבוצה יש פחות מאצבעות כף ידך.

שנית, אני כחבר באותה קבוצה (ואחרים כמוני) לא יוצא לטיולי נהיגה כאלו עם נהגים שאינני מכיר (ע"ע אתה). זה כמו שאתה לא יוצא לפעולה צבאית עם צוות שאינך מכיר וסומך עליו.

שלישית, העלית את הטרוניה הזאת שלך גם באפיק אחר ושם נאמר לך שנשמח לראותך במפגשים ולהכירך ואולי לאחר מכן, אחרי שנלמד להכירך ולסמוך עליך, אולי תוכל להצטרף גם אתה לטיולים הללו.

רביעית, ובהמשך ישיר לסעיף האחרון לעיל, אתה די יורה לעצמך ברגל עם ה"אכלו לי, שתו לי, נעלבתי" הזה. אף אחד לא חייב לך כלום ושום דבר רק בגלל שרכשת אבארט והגישה שלך לא רק שאינה מקדמת אותך אלא גם ובעיקר מעוררת כלפיך אנטגוניזם.

לסיכום, רכשת רכב מצויין... תהנה!

רוצה להשתייך לקבוצת חברים "סגורה"... תעשה מאמץ ונסה להתיידד עם הקבוצה. להטיל דופי בשיקולי קבוצה שאינה חייבת לך כלום לא ממש יקדם אותך לשום מקום (אלא אם זה כל מה שאתה רוצה, לשבת מאחורי המקלדת ולהתבכיין).

הנוכחית | אבארט פונטו אבו אסהאסה

אקסית 1 | אלפא רומיאו מיטו תלתן ירוק

אקסית 2 | אלפא רומיאו 164 סופר ידנית (הי"ד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה, זמן המודרציה.

הבא שמעלה את נושא התבכיינות ה"אותי לא הזמינו" מורחק מהפורום לשלושה חודשי התרעננות!

בגירה, if you have to shoot, shoot.

כתבנו במקביל.

הנוכחית | אבארט פונטו אבו אסהאסה

אקסית 1 | אלפא רומיאו מיטו תלתן ירוק

אקסית 2 | אלפא רומיאו 164 סופר ידנית (הי"ד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מנחה לבגירה הגדול,

אספר שהקשישה התכולה שמרה על קצבים גבוהים ממה שאולי מצופה לגילה, בצורה ראוית כבוד רב, תוך כדי שהיא מפיקה צלילים מה ערבים לאוזנינו.

פשוט פורנו.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות יפות ואחלה כבישים. רק הערה קטנה: מומלץ שלא תשחקו באש ותמחקו את המספרים בפוטושופ לפני שאתם מעלים את התמונות. נכון שזה מעיק ונכון שבד"כ אף גנב לא גונב פיאט, אבל מספיקה הזמנה אחת בלבד כדי שהבוקר של מישהו יהיה שחור, אז לתשומת לבכם.

וד"א, אם כבר הגבתי: הרכב הפתוח האספנות - איזה רכב זה בדיוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות יפות ואחלה כבישים. רק הערה קטנה: מומלץ שלא תשחקו באש ותמחקו את המספרים בפוטושופ לפני שאתם מעלים את התמונות. נכון שזה מעיק ונכון שבד"כ אף גנב לא גונב פיאט, אבל מספיקה הזמנה אחת בלבד כדי שהבוקר של מישהו יהיה שחור, אז לתשומת לבכם.

גנב שגונב פיאט חוטף מכות מכל הכפר ככה שבחיים לא יתקרב יותר לפיאט

:wink::lol:

וד"א, אם כבר הגבתי: הרכב הפתוח האספנות - איזה רכב זה בדיוק?

אמרו טיול אבארט, לא?

לדעתי מדובר ב 209.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה משנה, מאתיים ומשהו, העיקר זה פיג'ו ;)

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבארת 208a.

הבעלים מבקש לשמור על פרטיותו ולכן נמחקו תמונות, מצטער.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...