Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יד שנייה לנהג צעיר 20K

LuppiK
שימו לב! השרשור הזה בן 3371 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אחרי 5 שנות נהיגה על הרכב של ההורים החלטתי לקנות רכב לעצמי.

התקציב שלי הוא 20 אלף כרגע. חשבתי על גטס משנתונים 05-06 או אולי פיג'ו 206 מאותם שנתונים.

בסהכ אני מחפש רכב שייסע 30 קמ ליום. לא יותר מדי אבל גם לא מעט, לא מחפש רכב ספורט או משהו עם מנוע חזק. פשוט רכב שייסע כמו שצריך. עדיפות לידני, גם מבחינת עלות וגם צריכת דלק.

חשבתי אפילו ללכת לכיוון אקסנט של שנות 2000.

האם אחת מהאופציות האלו רלוונטיות או שתמליצו לי על משהו אחר? אשמח להצעות. תודה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגטס נשמעת כמו אחלה בחירה- בעיקר ידנית.

תנסה למצוא אחת שטופלה כראוי.

אז לא להקשיב לכל מי שאומר להתרחק מהגטס?

ובעניין אחר, האם אתר יד2 הוא המקום הנבון ביותר לחפש רכבים או שתמליץ לי על מקומות נוספים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהנסיון שלי ושל עוד כמה חברי פורום כחבילה כוללת הגטס בין המובילות.

יד 2 זה המקום היחדי פחות או יותר, ויש שם מבחר לא קטן בכלל של גטסים, תתחיל לחפש.

אם יש לך התלבטויות בין רכבים אתה יכול גם לפנות אלי בפרטי.

עומר

החיסכון שלך - ההנאה שלנו ! איפה הקאץ' ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהנסיון שלי ושל עוד כמה חברי פורום כחבילה כוללת הגטס בין המובילות.

יד 2 זה המקום היחדי פחות או יותר, ויש שם מבחר לא קטן בכלל של גטסים, תתחיל לחפש.

אם יש לך התלבטויות בין רכבים אתה יכול גם לפנות אלי בפרטי.

אחלה .

קודם כל תודה רבה .

מה בנוגע לאיביזה משנתונים נמוכים יותר ? אני מדבר על 00-05 ידני 1.4 או 206?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתכלתי קצת ביד 2 על שנתונים ישנים יותר ויש מציאות נחמדות של איביזות 1.4 ידניות/ פולו 1.4 ידניות או 206 1.4 ידניות עם קילומטראז' נמוך מ160K במחירים לא רעים בכלל .

האם אחד מהם הוא אופציה משתלמת יותר מגטס ? כי הרבה אומרים לי פשוט להתרחק מהגטס לא משנה מה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציאות שמורות יכולות להיות, לרוב הגטס תצא יותר משתלמת במיוחד בתקציב מוגבל.

אחזקת רכב לא מסתכמת רק בקנייה. יש גם ביטוחים, טיפולים שוטפים, תקלות לא צפויות וכו׳.

אבל שוב כל רכב לגופו...

בתקציב שלך תיכנס גם גטס 2007

עומר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציאות שמורות יכולות להיות, לרוב הגטס תצא יותר משתלמת במיוחד בתקציב מוגבל.

אחזקת רכב לא מסתכמת רק בקנייה. יש גם ביטוחים, טיפולים שוטפים, תקלות לא צפויות וכו׳.

אבל שוב כל רכב לגופו...

בתקציב שלך תיכנס גם גטס 2007

כן זה ברור לי ואני לוקח את זה בחשבון. העניין שכולם אומרים לי להתרחק מהגטס. אז מה בנוגע לפולו/איביזה 00-04 1.4 ידני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים שאומרים לך להתרחק מהגטס אומרים זאת בגלל שבאמת הדור הראשון עם התיבה האוטומטית הוציא לגטס שם רע, עם צריכת דלק זוועתית .

בתקציב שלך, כמו שעומר אמר, קח לך גטס ידנית משנת 2006 ומעלה מהדור החדש, ותהנה מאמינות וצריכת דלק של 1:14 בממוצע.

לי ולעומר יש כאלה כך שאנחנו מדברים מנסיון.

מחיפוש זריז ביד 2 מצאתי את זאת, גם קילומטראז' נמוך וגם הדגם המאובזר יותר GLS שכולל ABS ו-2 כריות אוויר.

GETZ.JPG

בנוסף החלפים זולים. רק כדי לסבר את האוזן, חלפים לטיפול קטן:

-שמן מנוע 5W40 סינטטי מלא 4 ליטר של יורול 90 שקל

-פילטר שמן מקורי יונדאי 25 שקל.

ואם מדובר על טיפול גדול אז תוסיף 60 שקל לפלאגים ו-40 שקל לפילטר אוויר מקורי.

אין מחיר על העבודה כי בהיותך חבר פורום, אתה זכאי לטיפולים חינם ע"י חבר הכנופיה הקרוב לביתך.

עריכה אחרונה על ידי asafasaf

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים שאומרים לך להתרחק מהגטס אומרים זאת בגלל שבאמת הדור הראשון עם התיבה האוטומטית הוציא לגטס שם רע, עם צריכת דלק זוועתית .

בתקציב שלך, כמו שעומר אמר, קח לך גטס ידנית משנת 2006 ומעלה מהדור החדש, ותהנה מאמינות וצריכת דלק של 1:14 בממוצע.

לי ולעומר יש כאלה כך שאנחנו מדברים מנסיון.

מחיפוש זריז ביד 2 מצאתי את זאת, גם קילומטראז' נמוך וגם הדגם המאובזר יותר GLS שכולל ABS ו-2 כריות אוויר.

[ATTACH=CONFIG]410654[/ATTACH]

בנוסף החלפים זולים. רק כדי לסבר את האוזן, חלפים לטיפול קטן:

-שמן מנוע 5W40 סינטטי מלא 4 ליטר של יורול 90 שקל

-פילטר שמן מקורי יונדאי 25 שקל.

ואם מדובר על טיפול גדול אז תוסיף 60 שקל לפלאגים ו-40 שקל לפילטר אוויר מקורי.

אין מחיר על העבודה כי בהיותך חבר פורום, אתה זכאי לטיפולים חינם ע"י חבר הכנופיה הקרוב לביתך.

קצת חורג מהתקציב אבל אני יוכל לגרד עוד כמה שקלים אולי. השאלה שלי אם היא עדיפה על איביזה/פולו משנתונים ישנים יותר בגרסאות ה1.4 ידניות. כי ראיתי רכבים לא רעים והמחירים שלהם יורדים מה15K עם קילומטרזים דומים לזה.

ואם אני לא טועה צריכת דלק טובה יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגת על הגטס? יצא לי רק פעם אחת לנהוג על אחת כשהתלבטתי בין הפונטו לגטס ומשהו בגטס גרם לי לא לאהוב אותה בכלל ולרדת מהעניין מהר מאוד.

הרגישה כבדה לא נוחה ופשוט לא אהבתי אותה בכלל.

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בספק אם הגטס שפורסמה פה היא GLS. כל הGLS שראיתי הגיעו עם ידיות ומראות בצבע הרכב, מי שמגיע עם ידיות ומראות בצבע שחור היא הGLF.

על כן יש לוודא את הנושא הזה מול בעל הרכב.

בשנתונים מאוחרים הGLS זכתה ל4 כריות אוויר ולעיתים גם ESP. אפשר לחפש גם גטס ברמות גימור GLI, GLX, וכמובן GLS.

לא הייתי פוסל אותה. אני החזקתי גטס מ2010 עד 2012 (דגם אוטומטי, 2008, GLX). רכב מאוד אמין ולא יקר לתחזוקה. צריכת הדלק הייתה סבירה באוטומט ועל כן בידני תקבל צריכת דלק עדיפה בעיקר אם תנהג באופן חסכוני.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגת על הגטס? יצא לי רק פעם אחת לנהוג על אחת כשהתלבטתי בין הפונטו לגטס ומשהו בגטס גרם לי לא לאהוב אותה בכלל ולרדת מהעניין מהר מאוד.

הרגישה כבדה לא נוחה ופשוט לא אהבתי אותה בכלל.

לצערי עוד לא יצא לי לנהוג עליה. אנהג מחר על גטס 2006 אוטומאטית. אם כי החוויה שונה מגיר רגיל

בכל מקרה עוד לא ענו לי על השאלה השנייה בנוגע לפולו/איביזה 00-04 1.4 ידניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהקשר למודעה שאסף העלה, זה שהבחור מבקש 21,500 זה לא אומר שזה המחיר שהוא יקבל ככה שלא בטוח שתחרוג מהתקציב.

לגבי האיביזה והפולו- לי אישית אין ניסיון עם השתיים אבל אל תשכח שבגטס אנחנו מדברים על שנתון יותר מתקדם.

לדעתי הגטס היא הבחירה.

בהצלחה

עומר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3371 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...