Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות ברכישת מצבר בוסטר נטען

הנמר הסגול
שימו לב! השרשור הזה בן 3388 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי אוטו די ישן, למרות שהוא ידני הדבר הזה מאוד יעזור לי, במקום לבקש כבלים מאנשים או אם יש לי כבלים ללכת לחפש מי יעזור עכשיו עדיף כבר לקנות את הדבר הזה ודי.

העניין שחדש עולה באזור ה 700+ ראיתי לא מזמן איזה חנות שמכרה במבצע בסביבות 600 שקל אבל בטח זה כבר לא קיים שם הדבר הזה

אז למי שמכיר את המוצר או התנסה או יש לו.

יש מלא סוגים ראיתי.

אפשר קצת פרטים? ההבדל כוחות שבינהם, אם לקנות אז איזה, כי יש כאלה שמספיקים לרכבים פרטיים ויש כאלךה שיכולים גם משאיות להתניע וזה לא ממש מעניין אותי, או שכולם יכולים להתניע כל רכב. קיצור אני די באפלה.

מחירים סבירים מקומות מומלצים ואם שווה לקנות יד שניה.

תודה לעוזרים. מקווה שפתחתי תאשכול בפורום הנכון :)

הפועל חולון אהבת חיי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, זה מטען מצברים

התכוונתי לבוסטר עצמו

תודה בכל מקרה

הפועל חולון אהבת חיי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תשמע על מבצע טוב לבוסטר - גם אני בעניין.

היה בזמנו מבצע דרך buy2usa בוסטר של סטנלי בסביבות 700 שקלים לבוסטר חזק.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי כזה?

עולה 400 ש"ח

ובפורום קיבל תגובות דיי טובות, אני לא יודע בכמה התנעות הוא יוכל לעמוד אבל לפי הפורום נשמע דיי מבטיח.

http://www.wallashops.co.il/%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99-%D7%91%D7%95%D7%A1%D7%98%D7%A8-%D7%A8%D7%91-%D7%A9%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%A9%D7%99-%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%A8-%D7%97%D7%95%D7%91%D7%94-%D7%91%D7%9B%D7%9C-%D7%A8%D7%9B%D7%91-btx-02/pi6dabtx02

כל כך קר היום שראיתי פוליטיקאי מכניס את היידים רק לכיס הפרטי שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הזמנתי את זה (מקווה שיגיע השבוע) - שיהיה לעת חרום

http://www.ebay.com/itm/16800mAh-12V-Auto-Motor-Car-Jump-Starter-Emergency-Power-Battery-Bank-Charger-/151538974161?pt=AU_Car_Parts_Accessories&hash=item23486d3dd1

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב,

הפנו אותי חברים לחברת א. מנצור בת"א - http://www.emansour.co.il/Contact.aspx

בוסטר לרכב פרטי - 600 ש"ח לפני מע"מ.

בוסטר לג'יפ - 1200 ש"ח לפני מע"מ.

מכיוון שאני צריך לג'יפ, בדקתי נקודתית והבוסטר הקטן יהיה לי חלש מדי, אבל לרכב פרטי הוא יהיה מתאים.

אין לי קשר עסקי עם א. מנצור ואני לא מקבל מהם עמלות לצערי. אני מוותר על הרכישה מהם, המוצר לא יתאים לשימושים שלי.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי לפני 6 שנים בערך בוסטר סיני באוטו דיפו באלף שקל. עושה מצוין את העבודה. אחרי 4 שנים בערך החלפתי לו את המצבר הפנימי. בהחלט מוצר משתלם ונוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3388 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...