Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום של כמעט חצי שנה עם הרכב שלי- מאזדה 6 GG לקצ'ורי 07:

shlomi6280
שימו לב! השרשור הזה בן 3440 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רציתי לשאול אם הוספת כניסת AUX, וגם, למה בחרת להכניס ספיריט ולא דיבורית בלוטות'.

בשלי גם היה טליט שבשלב מסוים חשבתי לעשות מהתושבת והתשתית שלו, מחזיק לטאבלט בשביל הוויז.

הסאן רוף מקורי, החור שאתה הולך לעשות בגג לא.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומי סחטיין על ההשקעה, אבל בחייאת - פעם הבאה שאתה מחליט להזמין לדים דבר איתנו, לא צריך לשלם 500 שקל על כמה לדים, גם האיכותיים ביותר עולים 30-40 ש"ח לאחד באיביי..

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חתיכת השקעה כל הכבוד. נראית מעולה.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואו אני בהלם קיבלתי שוק בן אדם כמה אפשר להשקיע על רכב! ובהפרשי זמנים כה קצרים כל ארבעה חודשים ם אני מנחש שאתה רווק. והאוטו זה המשפחה שלך. הרכב מהמם מבחוץ ומבפנים תהנה מכל רגע

עריכה אחרונה על ידי enash
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, תודה רבה על התגובות. שמח שאהבתם.

אני מכיר היטב את המאזדה 6 לכל דורותיה ואני יכול להגיד

בלי להסס ששלושת הדורות יפות כל אחת בדרך שלה.

הדור הראשון והשני מדהימים ביופיים, והדור השלישי זה פשוט גאונות לשמה.

קשה לי לבחור את ההכי יפה.

הדור השני לא הכי יפה לדעתי, הדור השלישי מנסה להיות משהו שהוא לא, לדעתי.

בכל אופן, אני עדיין חושב שהדור הראשון הכי יפה ובפער גדול מהדור השני והשלישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי לשאול אם הוספת כניסת AUX, וגם, למה בחרת להכניס ספיריט ולא דיבורית בלוטות'.

בשלי גם היה טליט שבשלב מסוים חשבתי לעשות מהתושבת והתשתית שלו, מחזיק לטאבלט בשביל הוויז.

ברכב עדיין אין כניסת AUX. זה משהו שאני מתכנן לעשות מאוד בקרוב אבל מתלבט בין זה לבין רכישת מערכת מולטימדיה מקורית

של מאזדה 6 (זאת שבמקום תא האחסון במרכז הדשבורד), שם זה מגיע עם חיבור AUX.

לגבי הוספת הספיריט במקום דיבורית בלוטוס יש לי תשובה פשוטה- הדיבורית בלוטוס פשוט לא נוחה לי,

לא מתחשק לי להשאיר את הבלוטוס בטלפון שלי פתוח ולהצניח את הסוללה שגם ככה יורדת במהירות האור,

מה גם שהרבה יותר נוח לי טלפון קבוע ברכב.

שלומי סחטיין על ההשקעה, אבל בחייאת - פעם הבאה שאתה מחליט להזמין לדים דבר איתנו, לא צריך לשלם 500 שקל על כמה לדים, גם האיכותיים ביותר עולים 30-40 ש"ח לאחד באיביי..

אתה צודק- זה דיי צרם לי בלב ובכיס ההוצאה הזאת אבל אין לי שמץ איך מזמינים מאיביי והסיבה השנייה היא שכשאני רוכש מוצר בארץ

אני גם רואה אותו לפני התשלום, זה משהו שגם שווה כסף לדעתי.

ברור לי שברוב המקרים עדיף להזמין מאיביי אבל עדיין, אין לי צל של מושג איך מזמינים מחו''ל.

להבא כשאני צריך משהו אני פונה אליך :) .

ואו אני בהלם קיבלתי שוק בן אדם כמה אפשר להשקיע על רכב! ובהפרשי זמנים כה קצרים כל ארבעה חודשים ם אני מנחש שאתה רווק. והאוטו זה המשפחה שלך

האמת שכן :) אני רווק, עדיין.

האוטו הוא חלק מהמשפחה, ככה זה היה וככה זה יהיה :)

הדור השני לא הכי יפה לדעתי, הדור השלישי מנסה להיות משהו שהוא לא, לדעתי.

בכל אופן, אני עדיין חושב שהדור הראשון הכי יפה ובפער גדול מהדור השני והשלישי.

תראה, הכל זה עניין של טעם ולכן קשה להתווכח אבל בוא נסכים שהדור הראשון פשוט מדהים ביופיו.

נהנה בכל פעם להסתכל ברכב הזה.

עריכה אחרונה על ידי shlomi6280
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי הייתה מזדה כזו בדיוק - לקשורי 2007 צבע כסוף שטופלה באדיקות חיצונית פנימית ומכנית.

מכרתי אותה מעל המחירון עם 126,000 ק"מ. אפשר להגיד כמעט 0 תקלות.

קניתי במקומה את הדור השני 2011 לאחר מתיחת פנים. כך שיש לי בסיס להשוואה.

ללא ספק הדור הראשון הרבה יותר יפה. ה 2011 יותר מעודנת ומכוילת יותר רך.

יש לזה יתרונות - מרגישים פחות את המהמורות. מצד שני, האוטו רך מדי לטעמי. ל 2007 הייתה התנהגות כביש הרבה יותר טובה.

המנוע של ה 2011 יותר חזק, אבל עם ה 2007 הרגשתי שהיא סוחבת הרבה יותר טוב, וגם הייתה הרבה יותר ספורטיבית.

אני עוד לא סגור על זה אם ההחלפה הייתה צעד נבון. יש לי סימפטיה רבה לדגם הקודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שגם לי יש ניסיון עם המאזדה 6 מהדור השני (GH) שלפני מתיחת הפנים ושאחריה ויותר מזה,

למעשה יש לי ניסיון גם עם הדור השלישי של המאזדה 6 (GT), ואין ספק שהדור הראשון הוא הכי חד, מדויק ועם הכי הרבה אזכורים ספורטיבים.

בפאן העיצוב זה עניין של טעם ולפי הטעם שלי אין לי שום יכולת לבחור בין שלושת העיצובים שבאמת יפים- כל אחת בדרכה.

אני באמת מחובר לכל דור באופו דיי מפתיע.

הדור השני הרבה יותר מעודן אם כי לטעמי איכות החומרים, לטעמי לפחות, לא השתפרה ואפילו דיי מעט ירדה עם שימוש יתר בפלסטיק

פשוט וכודר ופחות בגוון גימור הרכב,

ב-6 שלי, מהדור הראשון כאמור, איכות החומרים ברמה מצוינת אבל השימוש יש שימוש יותר מורחב וגוון הגימור האפור מוברש מה שמעניק

תחושה יוקרתית יותר ונעימה יותר לשהייה, דבר שמעט קשה להגיד על הדור השני.

אין ספק שהדור השני מעודן יותר, מאופק יותר לנסיעה אם כי הרבה פחות מאופק ושמרני בעיצוב, משהו שהתגבר והתעצם יותר אל תוך הדור השלישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומי, פנה אליי בכיף - אבל בין לבין, אני בטוח שיש באינטרנט לא מעט מדריכים. בגדול, כל מה שצריך זה כרטיס אשראי בינלאומי (אפשר גם כזה שנטען מהדואר), וקצת זהירות וסבלנות.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל זה בחצי שנה, אנשים לא מוציאים סכומים כאלה על רכב לאורך תקופה של שנים...

לפי דעתי: באמת כל הכבוד לך, מזכיר לי את עצמי עם הרכב הראשון שלי, רק ששם לא היה לי גרוש והכל עשיתי לבד בלי אמצעים, כשאני מסתכל היום אחורה , זה היה טימטום מוחלט אבל כיף באותו הרגע ובריחה מהמציאות לזמן מה, תהנה לך.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפשרות להתקנה של ספיריט על גבי כרית מיוחדת מתוצרת חברה גרמנית בשם kuda. ניתן לקנות גם בארץ.

הכרית מותאמת במיוחד ל 6, תשים לב שאתה קונה את הכרית ל 6 דור ראשון - כי לכל דגם יש את הכרית התואמת לו.

לגבי AUX יש בחור אם איני טועה שמו איתי, שמתקין כבל AUX תואם למערכת המקורית של הרכב.

הוא התקין אצלי בזמנו - פירוק של הרדיו המקורי, חיבור לסוקט מתאים וזהו.

אגב מבחינת אמינות, התקלה היחידה שהייתה לי באוטו שמשך 5 שנים וכמעט 100,000 ק"מ (קניתי עם 30,000),

הייתה הטרמוסטט שנשאר פתוח, ובנסיעה בין עירונית גרם לירידה של מד החום לרבע.

תהנה מהאוטו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל זה בחצי שנה, אנשים לא מוציאים סכומים כאלה על רכב לאורך תקופה של שנים...

לפי דעתי: באמת כל הכבוד לך, מזכיר לי את עצמי עם הרכב הראשון שלי, רק ששם לא היה לי גרוש והכל עשיתי לבד בלי אמצעים, כשאני מסתכל היום אחורה , זה היה טימטום מוחלט אבל כיף באותו הרגע ובריחה מהמציאות לזמן מה, תהנה לך.

תודה רבה :)

יש אפשרות להתקנה של ספיריט על גבי כרית מיוחדת מתוצרת חברה גרמנית בשם kuda. ניתן לקנות גם בארץ.

הכרית מותאמת במיוחד ל 6, תשים לב שאתה קונה את הכרית ל 6 דור ראשון - כי לכל דגם יש את הכרית התואמת לו.

לגבי AUX יש בחור אם איני טועה שמו איתי, שמתקין כבל AUX תואם למערכת המקורית של הרכב.

הוא התקין אצלי בזמנו - פירוק של הרדיו המקורי, חיבור לסוקט מתאים וזהו.

אגב מבחינת אמינות, התקלה היחידה שהייתה לי באוטו שמשך 5 שנים וכמעט 100,000 ק"מ (קניתי עם 30,000),

הייתה הטרמוסטט שנשאר פתוח, ובנסיעה בין עירונית גרם לירידה של מד החום לרבע.

תהנה מהאוטו!

האמת שחיפשתי את הכרית הזו בנרות אבל מאז התקנתי את הטלפון, אני לא רוצה לפרק שוב את הדשבורד כדי לפרק את ההתקנה

הקיימת רק בשביל הכרית.

כרגע הטלפון יושב מעולה אז הפעם נוותר על זה עד למאזדה 6 הבאה =]

לגבי מתקין ה- AUX, אשמח אם תן לי טלפון שלו אם יש, התקנת מתאם AUX זה משהו שאעשה בקרוב מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאוד! מושקע ביותר! רכב מאוד יפה, אישית גם אני מאוד אוהב את הדגם הנ"ל של ה6, הכי יפה לדעתי.

אגב, בתמונה האחרונה שהמוסכניק עומד עם המכסה מנוע פתוח, רואים צרור מפתחות לדעתי על הגג של הרכב, לא חבל? אחרי כל ההשקעה והקוסמטיקה לשרוט את הגג? ;)

ניראה סוף הדרך, תתחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3440 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...