Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום של כמעט חצי שנה עם הרכב שלי- מאזדה 6 GG לקצ'ורי 07:

shlomi6280
שימו לב! השרשור הזה בן 3431 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יפה מאוד אהבתי יישור קו רציני עשית, כאילו הרכב יצא מהמפעל.

אגב מה הצריכת דלק בעיר ומחוץ לעיר?

תודה רבה. בתוך העיר צריכת הדלק נעה בין 1/8 ל- 1/10.

מחוץ לעיר מגיע גם ל- 1/13 (הגעתי לצריכת הדלק הזו ללא מזגן עם בקרת שיוט).

יפה מאוד! מושקע ביותר! רכב מאוד יפה, אישית גם אני מאוד אוהב את הדגם הנ"ל של ה6, הכי יפה לדעתי.

אגב, בתמונה האחרונה שהמוסכניק עומד עם המכסה מנוע פתוח, רואים צרור מפתחות לדעתי על הגג של הרכב, לא חבל? אחרי כל ההשקעה והקוסמטיקה לשרוט את הגג? ;)

ניראה סוף הדרך, תתחדש.

האמת שהמוסכניק ''קיבל בראש'' על זה בדיוק שנייה לאחר הצילום. יפה ששמת לב :)

שמח שאהבת את יישור הקו, מסכים איתך שמדובר בעיצוב יוצא דופן, שעד היום נראה מצוין, וברכב מצוין שגם במונחים

של היום מהנה מאוד לנהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עזוב אותך שטויות...איפה הקנגו איפה?:lol:

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הו! יש לך טיימינג מוצלח מאוד,

האמת שבגלל שלא יצא לי לעבוד עליה הרבה זמן מחר אני הולך לעבוד על הרנו בצורה יסודית

ואעלה פוסט מעודכן של הרכב. ללא ספק זה הולך להיות פוסט מיוחד.

ובשישי שוטפים את המאזדה וגם לה נפרגן בפוסט עם תמונות מעודכנות :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור שהתקין לי את ה AUX עבד בזמנו ביהוד. אני לא יודע איך למצוא אותו. את הכבל הוצאתי לתא אכסון שעל הדשבורד, אבל זה לא היה כל כך מוצלח. יותר טוב שהכבל יצא לכיוון המשענת יד - כמו שבדור השני. ותיזהר מהפתיחה של התא אכסון הזה - הוא שביר (יחסית).

לגבי הספיריט, יש לי טיפ מעניין עבורך - יש מתאם שמקשר בין היציאת רמקול של הספיריט למערכת מדיה המובנית של האוטו. המתאם מתחבר בין הקונקטור צמה של הרכב לביו המערכת. ואז אתה שומע את השיחה והחיוגים מהרמקולים של הרכב. העברתי אח"כ את המתאם למזדה דור שני שקניתי. קניתי אותו בזמנו בסלקום בעלות של 300 ש"ח - אולי ניתן להשיג גם במקום אחר אצל מתקינים מורשים, ואולי באיביי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה מה קורה כשאתה רוצה לדבר בטלפון תוך כדי שהרדיו עובד,

אתה שומע סאונדים מתנגשים? והווליום של המכשיר מתכוונן דרך הוולים של הרדיו?

אני עוד חושב אם להתקין מערכת מולטימדיה מקורי/ תואם מקורי. איך זה משתלב עם חיבור הספיריט לרדיו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המתאם נכנס בין הרדיו לבין הרמקולים, כך שכשנכנסת שיחה או כשאתה מוציא שיחה ומדבר, שומעים את השיחה דרך הרמקולים של האוטו. את הרדיו בזמן השיחה שומעים חלש מאוד מהרמקולים האחוריים. כך שאין התנגשות. זה עובד יפה מאוד. הווליום של הרדיו לא קשור למתאם. אם אתה רוצה להגביר או להחליש את עוצמת שמיעת השיחה מהרמקולים, אתה עושה את זה דרך הספיריט. בעצם בתוך המתאם יש ממסר שמנתק את הרמקולים מהרדיו. בסיום השיחה הוא מחבר אותם בחזרה.

לגבי התקנת מערכת מולטימדיה - אם היא מגיעה עם אותו חיבור/פלאג/קונקטור כמו המקורי, תוכל לחבר אליה את המתאם הזה באותו האופן. אם חותכים את הפלאג (קונקטור) של הצמה ומחברים אחרת - זה לא יוכל להתחבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3431 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...