Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד רכבים לעם הפשוט: סנוניות ראשונות של המותג "דאצ'יה".

omar87
שימו לב! השרשור הזה בן 3047 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדסטר יכולות שטח? גימני אני מבין: שני סרנים חיים, הילוך כוח ושלדת סולם. אבל דסטר זה סוג של קרוסובר. כמה אפשר להגביה רכב עם ציריות?

לניבה יש הילוך כוח למשל.

בספק שדסטר יציע הרבה יותר מXV מבחינת יכולת שטח.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תפתח יוטיוב, למה סתם לזלזל?

גם לראנד ויטרה אין שלדת סולם או סרנים חיים, עושה שטח יופי יופי.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי דסטר ואפילו קראתי עליה ביקורות. אני לא מזלזל. אבל זה עדיין לא רכב שטח באופן מלא (גם רוב רכבי שטח שיוצאים מהמפעל לא כאלה, אלא צריך להכין אותם, אבל בשביל זה צריך בסיס). זה רכב מעולה לשבילים, אבל בשביל זה בדיוק קרוסוברים.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניהלתי את הדיון הזה פעם אחת יותר מדי

שטח זה לא אקסקלוסיבי לראנגלרים משופרים בפי2 מהשווי שלהם, יש הרבה "שטח" והרבה רכבים שמותאמים ל"שטח"ים שונים.

להגיד שדאסטר זה רכב שבילים.. זה פשוט מגוחך. (שוב, תפתח יוטיוב)

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיי שאני לא מבין למה מוקד העדשה הוא בדאסטר, באופן מוחלט. מה הבשורה המיוחדת שהוא יביא לשוק הרכבים בפרטיים? אני לא מדבר על רכבי שטח פרופר, שזו נישה..

איזו "רעידת אדמה" קרסו מתכננים בדיוק עם דגם אחד? לא נראה לי שכל האסימונים הושמו על הדאסטר. כדאי להם מאד לתמחר את הסנדרו בפחות מיונדאי i10 ידנית, אחרת חבל על הזמן.

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדאסטר זה הדגם הראשון שיביאו בשביל זה מדברים עליו יותר, זה גם סוג של רכב שלא היה לקרסו עד עכשיו - רכב שטח זול.

הסנדרו יהיה באיבזור מלא בסביבות ה 70000.

קרסו לא מתכננים להביא לנו גרסאות בסיס בצבע לבן בלי מזגן, הם הולכים על גרסאות מאובזרות במחיר טוב.

מי שקרא לדטסטר קרוסאובר אז הוא לא קרוסאובר הוא suv

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההגדרה הזאת די מעורפלת. אבל ד״א סטר הוא לא רכב שטח קשוח -זה ברור ,נכון שיש לו יכולת ,אבל כל סרטונים שרואים ברשת זה בעקר שהוא בגלל שהוא זול ונמכר במספרים יפים מאוד במזרח אירופה לכן אנשים לא מפחדים לקחת אותו לשטח ולצלם סרטונים.מערכת ההנעה הכפולה שלו לא שונה ממערכת של ניסן קשקאי כפול הנעה והוא לבטח מוגדר כקרוסאובר.

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא רכב שטח קשוח כי לא קוראים לו דיפנדר, ראנגלר או G קלאס.

הוא בהחלט הרבה יותר קשוח מכל רכב אחר בטווח המחירים שלו, גם אם יעלה 120K. (ואני ממש מקווה שלא)

(למעט הג'ימני)

מערכת ההנעה הכפולה שלו, אגב, שונה מזו שבקשקאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני או שאוטו לא כתבו כלום על הסאנדרו?

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין! יש הערכות מחיר לסנדרו? אפשר לחלום על דיזל ידני ערום ב80?

עריכה: ראיתי כמה וכמה דאסטרים בבולגריה לפני כמה ימים, נראים לא רע בכלל יחסית למחיר!

עריכה אחרונה על ידי yev
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להגיד שדאסטר זה רכב שבילים.. זה פשוט מגוחך. (שוב, תפתח יוטיוב)

עשית ממנו מינימום דיפנדר צבאי

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3047 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...