Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משהו הזוי קורה עם המחירון של השירוקו 2.0.

Tamir FR
שימו לב! השרשור הזה בן 3646 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בחודש מאי 2012 מכרתי את השירוקו מנוע 2000 סמק שנת 2010 חודש יוני עם פחות מ50 אלף קמ ואני הייתי יד שניה.

המחירון היה 139 אלף אחרי שיקלול.

היום אני מתעניין שוב ברכב הזה והמחירון לשנת 2010 חודש עליה אוגוסט יד שניה עם 60 אלף ק"מ הוא 144אלף שקל ! המחירון לפני שיקלול הוא 139.

אני מרגיש שאני הוזה. הייתי חייב לשתף אותכם בכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירון מושפע באופן ישיר מביקוש והיצע. יכול להיות שכשמכרת ההיצע היה מאוד גבוה והביקוש נמוך והמחיר הושפע בהתאם לעומת היום שההיצע לרכב הספציפי יותר נמוך והביקוש בהתאם יותר גבוה (רק תיאוריה ללא ביסוס).

לגבי השיקלול - 10K ק"מ זה פחות ממה שרכב אמור לעשות בממוצע בשנה שלא לדבר על שנתיים ולכן אין ספק שזה גורם תורם לעליית המחיר במחירון לאחר שיקלול.

אני מניח שאתה מדבר על מחירון יד 2 שהוא גם בעייתי קצת כי הוא מושפע ישירות מהמחירים שאנשים דורשים על הרכבים שלהם (גם אם לא ריאליסטיים) ולכן יכולה להיות גם שם תרומה לעלייה במחיר.

(SEAT IBIZA FR - 2008 (Toyo T1R 205/40/R17

UPsolute Chiptuning, S3 Intercooler

3Inch Downpipe Exhaust + Silicone Inlet, Simota Open Airfilter

Luk Reinforced Sports Clutch + Lightweight 4.4kg VW-VR6 Fly-Wheel, vMaxx 40mm. Springs

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם לא רכב בסגמנט הזה אבל קרה לנו עם קיה קרניבל 2007.

מכרנו ולאחר שבוע המחירון קפץ בחמש אלף.

אני הייתי אחראי על מכירת הרכב אז קיבלתי לא מעט פרצופים מההורים.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בארהב ,חוזר עוד פחות מחודשיים.

בכל אופן , מדובר על מחירון לוי יצחק.

ומשהו פה דפוק כי כשרציתי למכור היו בודדות בלוח בנפח 2000. היום יש פי כמה יותר. משהו פה fucked up.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשאל איזה רכב יש לבן של יצחק לוי ותקבל את התשובה איך המחירון הוא כזה. אני שאלתי את אותה שאלה כמוך עד ששאלתי כמה חברים סוחרים וזה מה שהם ענו לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמכרת את הרכב היית יד 2 לרכב בן שנתיים וקמ ממוצע של כמעט 25 אלף בשנה, הדברים האלו מורידים אחוזים בשקלול המחירון, ככל שהרכב חדש ויקר יותר, האחוזים מתבטאים בסכומים גבוהים.

היום אתה בודק רכב בן 4, עם ק"מ ממוצע של 15 אלף בשנה (כנראה שמקבל אחוזי תוספת) ויד2 לא מורידה מהמחירון. כמו כן, הוא עלה חודשיים מאוחר יותר על הכביש, ככה שמגיעים לו עוד חודשיים "עליה לכביש".

השאלה מה היה המחירון הלא משוקלל שלך בעת המכירה, תראה כמה הוא רחוק ממחירון בסיסי היום, שהוא 139 לדבריך.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור אין לזה הסבר הגיוני המחירון הלא משוקללים כמעט זהים היום וכמו לפני שנתיים.

ירידת ערך הגיונית הייתה מראה ירידה של 15 אלף שקל לפחות בין השנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי GOLF GTI MK6 דרך יד 2 לפני כשנה ב-110K (אחרי מיקוח) וזה גם היה פחות או יותר המחיר של שאר הרכבים שם.

לפני כמה ימים סתם בדקתי לראות מה השתנה ורכבים מאותה שנה כמו שלי הוצעו למכירה באיזור 130K (לא משופרים). אז אני עוד יכול למכור את הרכב ולהרוויח מזה משהו :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהסיפורים שלכם אנשים יבינו של-VW אין ירידת ערך.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוק היד שניה בארץ דפוק מכל כיוון. גם לוי יצחק שמשחק עם המחירונים לפי מצב רוח וגם אנשים הזויים שקונים GTI או S3 ב20 אלף מעל המחירון לרכב שהמחירון שלו יותר ממאה אלף ש"ח. מילא אלה היו רכבים מיוחדים שאין אותם הרבה על הכביש, כולה VAG מסריחה עם מנוע טורבו והנעה קדמית.

כל הכבוד לך שאחרי שהייה של כמה חודשים בארה"ב אתה שוב מחפש שירוקו, אני לא מסוגל להסתכל על הרכבים האלה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3646 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...