Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בקניית סורק תקלות לשימוש ביתי עבור רכבים יפנים

פאלינדרום
שימו לב! השרשור הזה בן 3673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לקנות סורק OBDII לצרכים הבאים:

(*) רכבים (לפי סדר עדיפות): טויוטה, מיצובישי, מאזדה.

(*) שנתונים חשובים: לא לפני 2004, ובעיקר החל מ-2008 וחדשים יותר. במידת האפשר, ניתן לעדכון דרך האינטרנט.

(*) שימוש: קריאת קודים ואיפוסם כולל מערכות ה-SRS ו-ABS.

על אף האמור לעיל, הסורק צפוי לשמש אותי באופן בסיסי ביותר ולכן לא ארצה להשקיע סכום גדול.

אשמח לכל עזרה ועצה, ואם יש צורך בהבהרות - רק לשאול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כהמשך לנ״ל, הנה דוגמה לסורק שיכול היה להיות מתאים אם הייתי יודע שהוא מסוגל לקרוא ולאפס קודים הקשורים ל-SRS וכו׳:

http://www.dx.com/p/wl320-rechargeable-3-0-lcd-wireless-obd2-car-memo-diagnostic-scanner-37663#.U0BYg17aBBU

מהתיאור שלו אני חושד שזה לא המצב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

elm לא מטפל בדברים שפותח השרשור ציין. סורקים שכוללים אפשרות לסריקה של מערכות בטיחות עולים מאות דולרים, גם הסינים.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי ברכב, ברכבים מודרניים יותר ELM 327 נותן תמיכה רחבה יותר.

איפסתי עם ELM 327 תקלת ABS בברלינגו 2009, התקלה קפצה עקב הרצת הרכב עם גלגל אחד באוויר.

ELM קרא את קוד התקלה (חיישן מהירות) ואיפס ללא בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי ברכב, ברכבים מודרניים יותר ELM 327 נותן תמיכה רחבה יותר.

איפסתי עם ELM 327 תקלת ABS בברלינגו 2009, התקלה קפצה עקב הרצת הרכב עם גלגל אחד באוויר.

ELM קרא את קוד התקלה (חיישן מהירות) ואיפס ללא בעיה.

ראשית כל תודה רבה. נתקלתי בסורק הזה אבל נדמה שהוא באמת לאו דווקא מסוגל להתמודד עם כל ה-DCTs (כמו SRS ו-ABS), שלא לדבר על לאפס אותם, כך שזה עלול להתגלות כבזבוז כסף. להבנתי אפשר לסמוך עליו בכל הקשור ל-DCTs שמקפיצים את נורת המנוע, אבל האחרים הם הימור. אשמח להצעות נוספות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

elm לא מטפל בדברים שפותח השרשור ציין. סורקים שכוללים אפשרות לסריקה של מערכות בטיחות עולים מאות דולרים, גם הסינים.

איתמר

תודה איתמר. האם יש לך המלצות? כמה מאות דולרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Launch diagun x431 , סורק אוניברסלי בין הטובים ביותר

תודה רבה. הוא כבר מחוץ לתקציב שלי, בכל זאת מעל $1500. אבל אני רואה שיש ל-Launch שני דגמים שעלולים להתאים לי: CRP123 ו-CRP129. אם יש עוד מה לומר, אשמח לדעת. תודה על העזרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...