Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיות עם האישה בנוגע לשיפוץ חדר אמבטיה

renaultfreek
שימו לב! השרשור הזה בן 3656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כבר בחרת, אבל להבא אני מאמין שהגישה הנכונה צריכה להיות בערך כמו שאני קונה יין - אני בוחר מה שבא לי (בגבולות ההגיון), ואז מגיע לתשלום, רואה כמה יצא בסך הכל ומוריד את מה שלא באמת שווה את זה. אז גם כאן, היית נותן לה לבחור מה שבא לה, ובסוף לפני סגירה אומר לה שצריך להכנס לגבולות 10-12 אלף פרנק נניח ושתוותר על מה שלא באמת עושה לה את זה. ככה היא תרגיש שהיא קיבלה את רוב מה שהיא רוצה, ומה שלא באמת וואו לא יעלה לך כסף.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה מה שעשינו, קיצצנו היכן שאפשר ושיהיה עדין במסגרת של מה שאנחנו אוהבים, בכל זאת זה הבית שלנו שקנינו, וחדר אבמטיה בשוויץ משפצים פעם ב20 שנה.

שתבין בכל מקום שהינו ואמרנו מה התקציב שלנו (בהתחלה היה15 אלף להכל), אמרו שזה אפשרי אבל רק לחומרים וללא עבודה.

אחרי שבאו בעלי מקצוע לראות את גודל העבודה, הגענו למחיר סביב ה35 אלף עם עבודה וחומרים, אבל שנה אחריות, לבסוף העדפנו להוציא עוד "קצת" וללכת על חברה ידועה שנותנת 5 שנים אחריות להכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש (למרות שבמקומך, אולי הייתי מצליח לשכנע כבר את אשתי, להוציא את הכסף על איזה "פרוייקט מוטורי... :wink:) ותהנה !

שלום בית עם האישה זה דבר חשוב.

נשמח ונודה לך אם תוכל לשתף אותנו (בקטנה) איך יצא לבסוף כל העסק המוגמר.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתם יכולים לעמוד בתקציב הזה (שאפילו עם עליית המחירים, יש מקומות בארץ שכמעט אפשר לרכוש בו דירה קטנה), אני לא רואה שום סיבה לא ללכת על שיפוץ כזה שירצה את האשה וימלא את מחסנית ה "את שומעת, ראיתי איזה אופנוע אספנות נחמד..." לפחות עד המקסימום (פלוס עוד כדור בקנה).

לפחות אתה לא תחיה עד יומך האחרון עם אשה שכל פעם שתיכנס לאמבטיה (מספר פעמים ביום) תיזכר שזו האמבטיה שהיא לא רצתה, רק בעלה הכריח אותה. :lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות אתה לא תחיה עד יומך האחרון עם אשה שכל פעם שתיכנס לאמבטיה (מספר פעמים ביום) תיזכר שזו האמבטיה שהיא לא רצתה, רק בעלה הכריח אותה. :lol:

כל מילה בסלע! תתקמצן ותצטרך בקרוב השתלת כבד, כי היא תאכל לך אותו כל יום :)

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כסף מהווה פחות בעיה כרגע , שמנו בצד סכום של 60 אלף רק לשיפוץ, כמוובן שאני לא רוצה להגיע לסכום הנ"ל, חשוב שהאישה תיהיה מרוצה ושלי יהיה שקט ( אופנוע חדש)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

מערכת יחסים שמבוססת על הגבלות ועל "טובה תחת טובה" היא בעייתית לכל הפחות.

שמח שגם אני לא שם.

בן.

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שקט הכוונה, שקט משיפוצים, כי ברגע שמתחילים לשפץ חדר אחד בבית מגיע הרצון לשפץ עוד, אישתי רוצה כבר הרבה זמן לשפץ את חדר האמבטיה ואני לא סובל שיפוצים, אני אוהב את השקט שלי :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פריק - זה KWC או IWC :confused:?

וברצינות - בתחילת השרשור ציינתי קצת את העלויות של השיפוץ שעשיתי - שיפוץ מהיסוד של דירה די מפוארת, לא חדר אמבטיה לבד - זה עלה קומפלט, כולל חומרים ועבודה, בערך כפול ממה שאתה משלם על האמבטיה לבד. נכון שחלק מהפריטים שבחרתי היו בסיסיים, אבל צריך לקבוע סדרי עדיפות. אז אם אצלך הכסף גדל בגינה - ניחא, אבל אם אתה לא כל כך עשיר צריך להציב גבולות, ויותר חשוב - ללמד את האשה להציב גבולות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשוויץ הכל יקר לצערי, שתבין טיימינג לרכב עם ברקסים יוצא 14 אלף שח, הבעיה היא לא עם המוצרים אלא עם העבודה, היא יקרה.

בקשר לבנק, כל עוד כסף נכנס לא כל כך איכפת להם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם המחירים בהתאם. אמי עדיין המום ממחירי המזון שבהם נתקלתי ב-2010.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנ"ל, אכלתי ב2011 צהריים בקפיטריה של מקום עבודה במשך שבוע ב110 ש"ח לארוחה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...