Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיות עם האישה בנוגע לשיפוץ חדר אמבטיה

renaultfreek
שימו לב! השרשור הזה בן 3656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האשה בחרה אותו - כדי שישלם כמו גבר! :lol:

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חחחח, אני משלם, ואחרי זה בוכה כמו ילדה קטנה, כל העברת כסף מחשבון הבנק גורמת לי לקוצר נשימה :lol::lol:

לגבי העדשות לא איכפת לה, היא אפילו מעודדת, היא קונה לי ציוד בימי הולדת, ועכשיו לפני סקוטלנד היא מחפשת רעיון מה לקנות בשבילי :)

אמרתי לה עזבי לקנות, צריך את הכסף בשביל האמבטיה :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

נכנסת להיכל החתימה אצלי :lol:

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליתר דיוק 9 ומשהו מטר מרובע.

האסלה שאישתי רצתה, היא אסלה תלויה כמובן, ויש עוד זרם מים בצדדים לצורך ניקוי טוב יותר של האסלה, האם באמת צריך את זה? כיור של villeroy and boch , ברזים של KWC, ואבמטיה גם של villeroy and boch, במקום ווילון תהיה דלת הזזה מזכוכית לאורך כל האמבטיה, כיור כמובן עגול שלא יושב בתוך השיש, אלא על השיש, מתחת לשיש מגירות מעוצבות, וכמובן על הקיר תיהיה מראה באורך של 1.60 + תאורה מלמעלה ולמטה

המותגים שהזכרת פה הם באמת בטופ, אני זוכר שראיתי עם אישתי את האסלה של villeroy and boch ובאמת שנינו נדלקנו מיד, מצד שני אחרי ששמענו את המחיר קנינו משהו טורקי ולא פחות יפה.

בקיצור, אני מבין אותך לגמרי, המחיר של המותגים האלו הוא בשמיים, ומבחינה מעשית הם עושים את אותה עבודה כמו אלו שעולים שליש.

אני הייתי מנסה להציע לאישה שיפוץ צנוע יותר + התחייבות לשדרוג עתידי בעוד 5 שנים :)

תבנה על זה שהיא תאהב את השיפוץ הצנוע יותר ולא תרצה להחליף. או זה, או שאולי היא תפתח אלצהיימר בינתיים.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מחיר ריאלי ויש מחיר מוגזם.

לי זה נשמע ממש מוגזם בתרגום לשקלים, אני לא יודע מה שאר המחירים בארצך והאם זה בקו הנורמה.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מותק, אתה בחרת את האישה - עכשיו תשלם כמו גבר ! :lol:

תגובת השנה... :-)

המחירים גבוהים גם לשוויצרים, אללה יסתור.

אני לא חושב שיש פיתרון רציונלי-טכני לבעיה,

זה עניין פסיכולוגי / נפשי / זוגי, ומכיוון שכתבת "הכסף לא בעיה",

הרי שיש לך בעיה. ;-)

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

עדכון, לאחר אין ספור בעלי מקצוע (ופסילת אין ספור חאפרים), והצעות מחיר, בחרנו בחדר אמבטיה.

השיפוץ כולל צנרת חדשה (הצנרת נמצאת בחדר חימום במרתף), שיוף כל הקירות ושפכטל אמריקאי (בגמרנית glatt spachtel), העברת מכונת הכביסה מחדר האמבטיה למרתף (חדר החימום), וונטה גדולה יותר, באזורים הרטובים כגון אמבטיה וכיור פלטות FORMEX, ריצפה חדשה ועוד.

השיפוץ יערך כ3 שבועות והעלויות:

ברז וראש דוש לאמבטיה - 1350 פרנק

שירותים קומפלט- 2000 פרנק

אמבטיה - 800 פרנק

זכוכית מסביב לאמבטיה - 2800 פרנק

פלטות פורמקס - 3000 פרנק.

כיור פלוס פלטה - 1500

ברז לכיור - 500 פרנק.

סיכום של 12176 פרנק ללא העבודה.

עם העבודה כולל יוצא 42000 פרנק :roll::roll:, קצת יותר ממה שתכננתי, אישתי כול כך התלהבה שישר חתמה, לפחות יהיה לי שקט לכמה שנים, או עד שיגיע הפרוייקט הבא.

IMAG0005.jpg

IMAG0006.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסביבות ה160 אלף ש"ח :-(

מקווה גם שיעבור בלי בעיות מיוחדות, בעיקרון נותנים מפתח, מנהל הפרוייקט אחראי להכל, אין צורך לרוץ אחרי בעלי מקצוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה נובע המחיר? האם בעלי המקצוע בשוויץ הרבה יותר יקרים מאשר פה? (ואיך איכות העבודה הכללית) או שהלכת פשוט על הכל מ"הכי" שיש?

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר נובע נטו מהעבודה, לא הלכנו על הכי יקר, בעלי מקצוע הרבה יותר יקרים מהארץ, ומה גם שלא כולם שווים את הכסף, יש המון חאפרים, ובאמבטיה אני לא מוכן להתפשר בנוגע לאיכות העבודה, מה גם שהכל חייב להיות לפי תקן עבודה שווצרי.

שתבין רק אנסטלציה - 7500 פרנק, לי יותר חשוב איכות העבודה ואחריות מאשר דברים אחרים, מה גם שהם לוקחים 4000 פרק רק על ניהול הפרוייקט, בחירת בעלי המקצוע, מתן האחריות על העבודה (5 שנים), תיכנון וביצוע,שזה סביר (אני בא מרקע של ניהול פרוייקטים, אז אני מכיר את המחירים).

רק עבודה זה 28900 פרנק , ותוסיף עוד את ה12 אלף לחומרים + 1000 לריצוף והגעת לסכום.

עריכה אחרונה על ידי renaultfreek
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...