Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

עוד ועוד חנויות שנימאס להן מישראל:

Eric Yang: to Israel now have big prbolem, we do not want to ship to yoru country any more

זו חנות עם 2 כתרים מאלי, חנות מצויינת ומומלצת (ז"ל).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד ועוד חנויות שנימאס להן מישראל:

זו חנות עם 2 כתרים מאלי, חנות מצויינת ומומלצת (ז"ל).

הולך להם טוב לדואר :(

"החיים קשים. הם קשים יותר אם אתה טיפש"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חנויות שמפסיקות לשלוח לארץ עושות בשכל - מי צריך את הצרות האלו עם דואר שלנו וכל מיני ערסים שונים שמדווחים שלא קיבלו כאשר קיבלו וכד'.

אם הייתי פותח עסק באיביי, מראש לא הייתי שולח לארץ בידיעה איזה בלאגן יש כאן.

בסופו של דבר נישאר מבודדים.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק אתמול סיפרה לי בת דודתי שאיזה ידיד שלה הזמין תוספי מזון מאיביי, דיווח שלא קיבל אחרי 40 יום, קיבל החזר מלא, והמוצרים הגיעו אחרי שבוע.

"נו והוא החזיר כסף למוכר?" -"לא.."

אנשים זבל, חופן חארות פשוט הורסים לכל המדינה.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בכל הרכישות ב-Aliexpress ביקשתי מהמוכרים לקבל הארכת זמן ל-Buyer Protection. כדי שמצד אחד אני לא אשאר ללא "הגנה" מצד האתר, ושמצד שני אני לא אצטרך לפתוח dispute עבור משהו שהמוכר לא אשם בו.

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד עידכון חשוב- אין יותר הגנת פייפל במיקרה של אי קבלת מוצר עד 250$ מהמיזרח:

http://iandroid.co.il/forum/topic167937.html

אז כניראה השירות של ALIPAY הפכה לטובה ביותר גם לקונים וגם למוכרים-פייפל כבר *** .:|

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב. דואר רשום הוא כבר איננו ערובה לכלום.

יש לי חבילה מהמזרח שהסטטוס האחרון שלה עד היום:

2013-11-15 14:18, 天津国际, 出口总包互封封发, 以色列, Dispatching, IL[[

לשמחתי, המוכר הואיל בטובו לשלוח מחדש.

טענת פייפאל בשרשור שקישרת אליו:

אני ממליצה לך לפנות לחברת השילוח ולשאול אותם היכן החבילה. מספר המעקב הינו_________ . במידה והם איבדו את החבילה שלך תוכל לפתוח תלונה בחברת השילוח. כמו כן אני מציעה לך גם לפנות למוכר באופן אישי ולבקש ממנו החזר כספי מאחר והחבילה טרם הגיעה אליך.

די תמוהה. למי אפנה - לדואר סין? אני מאמין שהחבילה בארץ (וכידוע דואר ישראל איננו מעדכן את המעקב), אבל עם דואר ישראל אין טעם לדבר. בכל מקרה, הדואר אחראי כלפי השולח ולא כלפי הנמען.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור- הרעיון מאחורי המהל הזה הוא בשביל לא לאבד את נתח השוק של מוכרים מהמזרח לטובת ALIPAY, עד עכשיו זה ממש דפק את המוכרים של צרכן תבע את הכסף חזרה כי לא קיבל ב45 יום-למרות שלא תמיד הסיני היה אשם, בALIPAY אין את הבעיה הזו כי תמיד ניתן לאריך עוד ועוד את תקופת ההגנה עד שמקבלים ואין מיגבלת 45 יום, גם ככה פייפל הולכת וניחלשת בשוק הזה שהרוב כבר עוזבים את אייבי ומתחילים ליקנות באליאקספרס במחירים טובים יותר בלי עמלות לאייבי ופייפל.

כרגע לפי ה"הגנה" החדשה של פייפל- מוכר שרוצה לרמות את הקונה יכול לישלוח לו את החבילה בדואר סין בתוספת סוללת ליתיום כצ'ופר, הוא יעביר את מס' המעקב לפייפל שיהיו מרוצים שכאילו החבילה נישלחה אבל בעצם החבילה תגיעה למכס של דואר סיני וביגלל הסוללה תוחזר בחזרה לחנות- בקיצור שיטת הבומראנג, הקונה בחיים לא יקבל את החבילה, פייפל לא תיסתכל לכיוון הקונה כי כעת היא לא דורשת הוכחת קבלה עד 250$ והמוכר הסיני יכול שוב ושוב לישלוח את אותו המוצר ולעשות קופה חחחח.

בקיצור- בקרוב כולנו נעבור לאליפיי - גם ככה הם כבר לא רואים ממטר את מחזור המכירות של אייבי ואמזון גם יחד :-).

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוגרי, תחשבו על זה רגע, איזה עוד פתרון אפשר לתת לכל המוכרים הסינים שהישראלים מנצלים בחסות הדואר הדפוק שלנו?

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור- הרעיון מאחורי המהל הזה הוא בשביל לא לאבד את נתח השוק של מוכרים מהמזרח לטובת ALIPAY, עד עכשיו זה ממש דפק את המוכרים של צרכן תבע את הכסף חזרה כי לא קיבל ב45 יום-למרות שלא תמיד הסיני היה אשם, בALIPAY אין את הבעיה הזו כי תמיד ניתן לאריך עוד ועוד את תקופת ההגנה עד שמקבלים ואין מיגבלת 45 יום, גם ככה פייפל הולכת וניחלשת בשוק הזה שהרוב כבר עוזבים את אייבי ומתחילים ליקנות באליאקספרס במחירים טובים יותר בלי עמלות לאייבי ופייפל.

כרגע לפי ה"הגנה" החדשה של פייפל- מוכר שרוצה לרמות את הקונה יכול לישלוח לו את החבילה בדואר סין בתוספת סוללת ליתיום כצ'ופר, הוא יעביר את מס' המעקב לפייפל שיהיו מרוצים שכאילו החבילה נישלחה אבל בעצם החבילה תגיעה למכס של דואר סיני וביגלל הסוללה תוחזר בחזרה לחנות- בקיצור שיטת הבומראנג, הקונה בחיים לא יקבל את החבילה, פייפל לא תיסתכל לכיוון הקונה כי כעת היא לא דורשת הוכחת קבלה עד 250$ והמוכר הסיני יכול שוב ושוב לישלוח את אותו המוצר ולעשות קופה חחחח.

בקיצור- בקרוב כולנו נעבור לאליפיי - גם ככה הם כבר לא רואים ממטר את מחזור המכירות של אייבי ואמזון גם יחד :-).

אבל אתה יודע מה יפה? שמוכרים סינים לא יעשו את זה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבילה שהוזמנה מטייוואן ב1.5 הגיעה היום

3 חבילות שהוזמנו מאנגליה ב8.5 - 2 הגיעו אתמול, לאחת עדיין מחכה*

אני בהלם מהמהירות :shock:

* בהנחה והחבילה השלישית (שהוזמנה גם כן באותו יום) לא הלכה לאיבוד איפשהו :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...