Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

יפה,כולם מקבלים חבילות ורק מצלמה מעפנה (no offense hwgeek :D) משוודיה,פאקינג שלושה שבועות כבר,ועוד לא בארץ.

כבר יכולתי לסוע לסין,ללמוד להרכיב אחת חדשה,לעשות טיולים,לחזור לארץ,ועדיין היו לי עוד ימים לבזבז.

חחח :-).

לא נעלבתי- אתה בטוח שהם עדיין לא בארץ?

אצלי 2 המצלמות במישלוחים ניפרדם ששניהם עזבו את סין ב22 לאפריל בדואר שבדיה מופיעות שהגיעו לארץ ב7 למאי!, עד עכשיו אין שום עידכון בדואר ישראל :-(.

בנוסף הסטרימר שהבטחתי סקירה עליו VEGA S802 גם נעלמו עקבותיו, עזב את סין ב9 לאפריל:-(, לכל מי שהמלצתי אחריי קיבל כבר לפני LOL.

SE.jpg

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני רואה, גם אצלי וגם אצל שאר החברים כאן, העיכובים הרציניים הם במשלוחים מהמזרח הרחוק.

חבילות מאירופה/ארה"ב ממשיכות להגיע ללא עיכוב משמעותי, וגם אלה שנשלחו בזמן השביתה מזמן כבר

הגיעו. רק החבילות מהמזרח ממשיכות להתעכב. כאילו יד נעלמה משאירה אותן בכוונה תחילה תקועות במחסן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 וזה אפילו חשוד יותר כי חבילות קטנות מסין שניכנסות לתיבה מגיעות בלי שום עיכוב כי יודעים שאין להן ערך ממשי, רק חבילות גדולות שניראות יקרות מעוכבות(לכאורה) בשביל להרוס לנו כל רצון להזמין מסין ולחסוך.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי לפני יותר מחודש אוזניות וקיבלתי מספר מעקב.

[TABLE=class: gridview]

[TR=class: gridviewrows]

[TD=align: left]CONFIRMED PICK UP REQUEST[/TD]

[TD=align: left]25/Apr/2014 17:17:16[/TD]

[TD=align: left]HONG KONG[/TD]

[TD=align: left][/TD]

[/TR]

[TR=class: gridviewalternatingrows]

[TD=align: left]PICK UP ARRIVED AT ORIGIN HUB[/TD]

[TD=align: left]25/Apr/2014 19:03:54[/TD]

[/TR]

[TD=align: left]ITEM PROCESSING AT ORIGIN HUB[/TD]

[TD=align: left]26/Apr/2014 12:10:10[/TD]

[/TR]

[TD=align: left]ITEM DESPATCHED TO TRANSSHIPMENT HUB[/TD]

[TD=align: left]26/Apr/2014 12:23:44[/TD]

[/TR]

[TD=align: left]DESPATCHED TO OVERSEAS[/TD]

[TD=align: left]28/Apr/2014 08:29:00[/TD]

[TD=align: left]SINGPOST[/TD]

[/TR]

[TD=align: left]ITEM RECEIVED BY TRANSSHIPMENT HUB[/TD]

[TD=align: left]28/Apr/2014 09:58:29[/TD]

[TD=align: left]SINGAPORE[/TD]

[/TR]

[TD=align: left]ITEM LODGED INTO TRANSSHIPMENT HUB LOCAL POSTAL AGENT[/TD]

[TD=align: left]28/Apr/2014 10:00:08[/TD]

[TD=align: left]SINGAPORE[/TD]

[/TR]

[TD=align: left]DESPATCHED TO OVERSEAS[/TD]

[TD=align: left]30/Apr/2014 08:29:00[/TD]

[TD=align: left]SINGPOST[/TD]

[TD=align: left]DESPATCHED TO COUNTRY : ISRAEL / CITY : TEL AVIV[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

זאת אומרת שהחבילה כבר 20 ימים בארץ!

אח"כ עוד הם שובתים ה*ונות. היה צריך לזרוק מהגוף המסואב הזה את כל ה7000 העצלנים האלו שנמצאים שם רק כי אבא שלהם ודודה שלהם שם ולהביא פחות משליש אנשים חדשים ויעילים. אבל היי אנחנו במדינת פרג'וניסטן ואלונחסןסטן שתופסים את המדינה בביצים. ואין שום תחליף ושום אלטרנטיבה שתגרום להם להזיז את התחת ופשוט........ להתחיל לעבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבילה מקוריאה (מגבות :lol:) שנשלחה ב25.4 קיבלה עדכון היום (20.5) שהחבילה נמצאת בסניף בעיר שלי.

נראה כמה זמן עד שאקבל את הפתק האדום. בעזרת הצבי סופ"ש הזה האוטו יהיה נקי סופסוף!

חופשי להתגלגל כמה שארצה :D

10$ הנחה (לכם ולי) להזמנה מ-vitacost.com - אם תרשמו דרך הלינק הזה. :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החבילות מטפטפות. אזניות שהזמנתי מ-HK הגיעו כעבור כחודש. היום אחד הבנים שלי קיבל איזו חבילה לתיבה (יש לי תיבת דואר גדולה).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במהלך השנה (כלומר מינואר) החליפו את סניף הדואר של השכונה שלי 6 פעמים. פעמיים לסניפים של שכונות אחרות ו4 פעמים לסתם חנויות שדחפו בהן מדפים בשביל הדואר. אני מתחיל לחשוב שעדיף בכלל לוותר על משלוח "רגיל" בגלל המכה הזו ולשלם (כי אין ברירה) את האקסטרא על שילוח דרך DHL/UPS ושות

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול גם לשכור תא דואר בתשלום בסניף מרכזי כלשהו (נגיד הסניף הראשי בחיפה במקום הסניף הקרוב לבית) ולשלוח את כל הדברים שלך לשם.

מה שכן זה קצת יקר (₪200 לשנה) וכנראה גם יותר רחוק מהסניף המקומי..

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוביוס מ1 באפריל עדיין בדרך (פתחתי קייס מנומס)

מצד שני חבילה מארה״ב הגיעה תוך 10 ימים

גם אני מחכה למוביוס שהוזמה ב 1 לאפריל. אשמח אם תמשיך לעדכן.

פתגם סיני אומר: "אנשים ג'אחרים מזהים תגובות כג'אחריות."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי לפני יותר מחודש אוזניות וקיבלתי מספר מעקב.

זאת אומרת שהחבילה כבר 20 ימים בארץ!

אח"כ עוד הם שובתים ה*ונות. היה צריך לזרוק מהגוף המסואב הזה את כל ה7000 העצלנים האלו שנמצאים שם רק כי אבא שלהם ודודה שלהם שם ולהביא פחות משליש אנשים חדשים ויעילים. אבל היי אנחנו במדינת פרג'וניסטן ואלונחסןסטן שתופסים את המדינה בביצים. ואין שום תחליף ושום אלטרנטיבה שתגרום להם להזיז את התחת ופשוט........ להתחיל לעבוד.

.....או שאתה יכול לקרוא מה כתוב, ואז להבין ש dispatched to overseas אומר שהחבילה יצאה ממדינת המוצא בדרכה אל מדינת היעד, אף אחד לא אומר לרגע שהיא גם הגיעה למדינת היעד. נראה לך שמשלוח חינמי/זול יעשה הונג קונג-סינגפור-ת"א בפחות מ 5 ימים?

גם אני לא סובל את דואר ישראל (ארה"ב-ת"א= 6 ימים. ת"א-הבית שלי= 7 ימים. מדהים.) אבל מתי שהאשמה לא שלהם, אין טעם להפיל אותה עליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו הזוי:

אתמול בדקתי את הסטטוס של חבילה שנשלחה משוודיה שבוע שעבר. נכתב כמובן: "אין מידע."

היום אני בודק שוב. הסטטוס: "דבר הדואר האמור נמסר ליעדו בתאריך 20/05/2014 באמצעות יחידת הדואר המרכזית"

:shock:.

איך נמסר? מי מסר? מי קיבל?

פתגם סיני אומר: "אנשים ג'אחרים מזהים תגובות כג'אחריות."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...