Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

חבילה שהוזמנה מהונג קונג ב-3/5 הגיעה היום.

חבילות ישנות יותר מהונג קונג עדיין לא הגיעו.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צדק בעולם, אנשים מחכים לחבילות מאפריל ואנשים מקבלים חבילות שנשלחו לפני שבוע.

חרא.

חופשי להתגלגל כמה שארצה :D

10$ הנחה (לכם ולי) להזמנה מ-vitacost.com - אם תרשמו דרך הלינק הזה. :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה שאלה קצת לא קשורה.

הזמנתי מארה"ב חבילה לא קטנה,חברת שילוח USPS,האם אני צריך לקבל מהמוכר ישירות את קוד מעקב אחר משלוח ?

הזמנתי ב 29/4 ועד עכשיו הוא אומר לי שעדיין אין :?

האם על משלוח של 80 דולר דרך USPS יש מכס ? (מדובר על סט כיסויי ריפודים לרכב)

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצב העצירה במכס של חבילות הוא רנדומלי,אחד יקבל חבילה בשווי 300$ ויעבור חלק ואחד יזמין חבילה בשווי 50$ ויזמנו אותו לחקירה.

לגבי USPS - לא בכל שיטת משלוח דרכם יש קוד מעקב,אולי דואר רשום ואולי "רגיל" ללא.

תבקש ממנו שיספק לך אותו כשיהיה לו (אם בכלל).

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

USPS זאת המקבילה האמריקאית של דואר ישראל,

בשילוח כזה אפשר עם מספר מעקב ובלי ...

בעיקרון על חבילות שהעלות של המוצר + משלוח עובר את 75$ משלמים מע"מ ומס קניה , לא מכס. לחלפים לרכב הסכום יכול להגיע עד 40% אם אני זוכר נכון (אל תתפוס אותי במילה)

היות שעובר דרך דואר ישראל, חלק מהחבילות נעצרות וחלק עוברות. לרוב ככל שהחבילה גדולה יותר , הסיכוי שלה להעצר גבוה יותר

כאשר שולחים עם חברת שילוח מהיר (UPS, DHL, Fedex וכד,) כל החבילות עוברות דרך המכס.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלתי לקבל פריטים שנשלחו בחודש הקודם. ניראה שהכל חוזר לשגרה. אבל אין עדיין שום חדשות בקשר לפריט שנשלח הכי מזמן - מצלמה SJ1000.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבילה שהוזמנה מטייוואן ב1.5 הגיעה היום

3 חבילות שהוזמנו מאנגליה ב8.5 - 2 הגיעו אתמול, לאחת עדיין מחכה*

אני בהלם מהמהירות :shock:

* בהנחה והחבילה השלישית (שהוזמנה גם כן באותו יום) לא הלכה לאיבוד איפשהו :evil:

אתנ נותן לי תקווה. חבילה נשלחה מאנגליה ב10 לחודש, עוד אין סימנים. מצד שני, היא בדואר רשום, זה לוקח יותר.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אתה יודע מה יפה? שמוכרים סינים לא יעשו את זה..

אני רוצה להאמין שאתה צודק..

אבל הם לא טלית שכולה תכלת.

בשבוע שעבר הזמנתי 10 פירסינגים ממוכר סיני באיביי וצירפתי בקשה שיפצל את ההזמנה לשני צבעים, היום קיבלתי הודעה שהיא סומנה כנשלחה. אחרי שעתיים קיבלתי תשובה לבקשה שהוא לא יכול לפצל ואני חייב לבחור צבע אחד.

אז אני שואל, איך לעזאזל הוא שלח את החבילה אם הוא רק אחכ שאל אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1- מוכרים אמינים לא ינצלו את הפירצה כי הם מעוניינים לישמור על המוניטין, אבל יש מספיק אנשים שראיתי שמוכנים ליקנות מכל מיני אתרים מפוקפקים רק כי הם רואים שיש להם פייפל, את הקונים התמימים האלה קל יותר ל***.

בקיצור, הא-ב בקניות ברשת זה האם הם מקום אמין או לא, לא ליסמוך לבד על פייפל בעניינים עצומות.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טלפון לא יעזור יותר מדי,בקושי יענו לך,וגם כשכן סבלנות זה מהם והלאה (על אחת כמה וכמה אם תצטרך להקריא קוד "ארוך" באנגלית)

אם יש באפשרותך - גש לשם.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שואל לאיזה מס' אפשר להיתקשר או באיזה מיספר מישהו ביכלל יענה ? :lol:.

לפי עמוד הפייס הסיכוי לקבל מענה מועיל דומה לסיכוי ששנינו ניזכה הערב בלוטו.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי הרב גם אני ממאוכזבי הדואר. נעלי התעמלות שהוזמנו ב27.3 ו10.4 -לא הגיעו עדיין.(עלי אקספרס)

לאחר פנייתי השיב האחד בבקשה ואישור הארכת הזמן והשני שלח אישור משלוח .לשניהם טענות על דואר ישראל.

פלא שהאנטישמיות גואה?

ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...