Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

DZ101 / T1R / nitto neogen לאיביזה קופרה

Haze
שימו לב! השרשור הזה בן 3667 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעבר לבעית הדופן הרכה, ל-T1R יש גם נטיה לאבל מתכונותיו הטובות במחצית חייו, ללא סימנים חיצוניים (כנראה משהו במחזורי החימום, אנא ערף...). כמו-כן - פה ושם יש עדויות על משיכות. החוויות החיוביות הן לרוב מיד לאחר הרכישה וב-5000 עד 10000 ק"מ ראשונים, לאחר מכן - כל הדברים הרעים נכונים.

קניתי פעם T1R ולא אקנה שוב.

על השניים האחרים לא נסעתי, אבל ממה שקראתי על ניטו (חטיבת ה"יוקרה" של טויו) הייתי מהמר עליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מאוד יכול להיות,מי אמר שמי שהמליץ על איזשהו צמיג מבין משהו?

יכול להיות שלפני זה הוא נסע רק עם צמיגים ירודים באיכותם או שחוקים,

אולי צמיג שאוחז מבחינתו נחשב לבקושי אוחז מבחינתך,

דעה אישית שלי אחרי s drive ,r1r,t1r וכרגע yoko ad-08 על e36 325 ידנית,

ה-t1r זבל קורס בפניות בצורה מזוויעה, r1r אוחז מאוד ברמה של ad 08 אפילו אבל נשחק מאוד מהר,s drive מצוין מאוד אהבתי כמעט מכל בחינה אולי קצת פחות נוח מהt1r אבל אוחז הרבה יותר אין בלקסיקון שלו דופן שקורסת, מתקמטת\ מתעקמת או לא יודע מה מחיר טיפה יותר גבוה מt1r היוקו ad-08 מבחינתי צמיג מושלם הבעיה טמונה במחיר.

יום טוב חזי.

חזי +1 אכן הכל נכון.

וכמו שכתבתי מקודם ההמלצות לפי עדיפות

S.Drive

T1S (שאין לו את בעיית הדופן)

אבל S.Drive עדיף

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם שהוצע לך Nitto Neogen הוא צמיג ultra high performance המתאים לנסיעה בכל עונות השנה.הוא משלב ביצועים מעולים גם נסיעה על יבש וגם על רטוב תוך כדי שמירה על נסיעה נוחה ושקטה. הצמיג הוא תוצרת יפן ובעל פרופיל מיוחד שהשחיקה בו תהיה שווה מה שנותן אריכות ימים לסוליית הצמיג.

לא כל כך ברור לי איך צמיג UHP מתאים לכל עונות השנה ונותן ביצועים על יבש ועל רטוב תוך שמירה על נסיעה שקטה...מהתיאור שלך זה נשמע כמו צמיג סנטה קלאוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הT1R אוחז מצויין בחודשים הראשונים,אחרי שהוא עובר מחזורי חימום הוא פשוט הופך לגוש פלסטיק חסר אחיזה.

בנוסף הדופן שלו רכה ונמרחת על המגבלות,מה שגורם לשחיקה מוגברת בדפנות..

לא הייתי ממליץ על הT1R למי שמרבה לנהוג על המגבלות,הוא פשוט מאבד מתכונותיו תוך פחות מחודשיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

DZ101 לא מומלץ

T1R אפשרי

קיים במידה הזו באותו מחיר של T1R צמיג מצויין S.Drive שעדיף עליו פי כמה.

http://tires4u.co.il/?search=1&iGarageID=&sc=&ar=0&r=17&a=40&s=205&m=0&CarType=1

אם תצליח להשיג :

T1S צמיג טוב

K110 שהוא עדיף על כולם ממה שהוצע פה.

Z222 שעכשיו נכנס לארץ והוא צמיג מדהים.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך יכול להיות שיש כאלה שמאוד לא ממליצים על T1R ויש כאלה שמאוד ממליצים על T1R?

האם לא ניתן לקבוע איכות צמיג תוך הסכמה מלאה?

יכול להיות שאחד יגלה כי צמיג X אוחז והשני יטען כי אינו אוחז?

הצמיגים שיש עליהם הסכמה פה אחד שהם מצויינים עולים בהתאם (למשל מישלין פיילוט סופר ספורט ודומים לו).

כשמדובר על צמיגים בתקציב "מוגבל" תמיד יהיו דעות לכאן ולכאן כי כל אחד בא עם רמת ציפיות שונה.

לא כל כך ברור לי איך צמיג UHP מתאים לכל עונות השנה ונותן ביצועים על יבש ועל רטוב תוך שמירה על נסיעה שקטה...מהתיאור שלך זה נשמע כמו צמיג סנטה קלאוס.

לא מכיר את הצמיגים הספציפיים אבל בהחלט קיימים לא מעט צמיגים UHP וצמיגי MAX PER' שעושים עבודה מעולה גם ביבש וגם ברטוב (קח למשל את הקונטי ספורט 3).

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל כך ברור לי איך צמיג UHP מתאים לכל עונות השנה ונותן ביצועים על יבש ועל רטוב תוך שמירה על נסיעה שקטה...מהתיאור שלך זה נשמע כמו צמיג סנטה

אלו צמיגים המיוצרים בטכנולוגיה הכי מתקדמת כדי לתת מענה לכל הדרישות שיש מצמיג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

הי

לבסוף בחרתי ברבעיית toyo t1r.

השיפור מאוד מוחשי וניכר שיש עליה בנוחות הנסיעה לצד מזעור ברעשי דרך.

יחד עם ההחלפה בוצע איזון גלגלים וכיוון פרונט שתיקן לי סטייה שגרמה לבלאי מואץ של דופן הפנים בצמיגים.

בהחלט שינוי שגרם לי להבין בחשיבות הצמיגים ברכב.

חבל שלא החלפתי כבר לפני כחצי שנה.

חג שמח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין יותר T1S.

יש T1 Sport, שהחליף את הדגם הקודם, כמדומני.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3667 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...