Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורות לד ללוח שעונים במגאן קופה

alt99
שימו לב! השרשור הזה בן 7200 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

ברשותי רנו מגאן קופה 2001 מנוע 1600. בחיפושים אקראיים ברשת אחר הרכב נתקלתי באתר של מועדון מגאן קופה בבריטניה. באתר ישנם כל מיני שינויים, אחד מאותם שינויים הוא החלפת הנורות לד של הלוח השעונים מכתום לכחול. התחלתי לבדוק את הדבר, פירקתי את הלוח לבדיקת האפשרות לפני הזמנת נורות, ולספירת כמות הנורות הנדרשת.

רציתי לדעת עם מישהו עשה דבר כזה ויחלוק מניסיונו.....

הלינק לאתר עם המדריך לשינוי: http://www.coupe-club.co.uk/viewtech.php?id=41

תודה מראש.

HU: Pioneer DEH-P9650MP

Amp: Rockford&Fosgate 501X

Compnonet: Cerwin-Vega V-Mag

Sub: Rocford&fosgate 12"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם פירקתה כבר את לוח השעונים והוצאתה את הנורות, מה הבעיה?

קח את הנורות האלו לכמעט לכול מוסך או חשמלאי רכב תראה לו דוגמה ותבקש בצבע כחול הוא יתן לך כמה שאתה צריך תקנה אפילו יותר זה לא עולה הרבה וכמו שפירקתה ככה תרכיב.

לא בעיה!

סליחה על ההשתלטות על התרד - בVW 98 זה בעיה לפרק לוח שעונים(אל תגלה אבל גם אני רוצה להחליף את הנורות לכחול)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון כבר פירקתי וזו לא בעיה גדולה כל כך, אבל זה גם לא כל כך פשוט כמו שאתה אומר, אלו לא נורות רגילות עם בית נורה אלא נורות לד המולחמות על הלוח, והאמת אין לי כל כך מושג בהלחמות אבל כבר נסתדר.

אני אצלם את העבודה ואפרסם אח"כ להראות איך יצא.

HU: Pioneer DEH-P9650MP

Amp: Rockford&Fosgate 501X

Compnonet: Cerwin-Vega V-Mag

Sub: Rocford&fosgate 12"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון שיהיה לי במיצובישי קולט (הקודמת) שלי, כשהייתי צריך להחליף להחליף נורית בפאנל של המיזוג

זו הייתה נורית או יותר נכון לד רגיל (אור לבן) שעלוי הלבישו מעין "קונדום" כחול.

תנסה ללכת למוסכים,חשמלאים או משהו כזה ומאוד סביר להניח שלא תצטרך בכלל להלחים.

אם אתה תנסה ללכת על הלחמה של לדים בצבעים אחרים עדיף שבן אדם מיומן יעשה לך זאת ולא אתה עלול לפגוע ב-P.C.B (מעגל מודפס) או בפדים שלו עקב חימום רב מידי או שתעשה גולות גדולות של בדיל וכתוצאה קצרים. וזה חבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקונדום הזה לא יפה הוא מקנה צבע פסיבי לא אקטיבי !

תמיר

קומפננט חדש בשקיות למכירה !: 400 שקלים.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=59552

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7200 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...