Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה: צולמתי באור אדום

dudielad
שימו לב! השרשור הזה בן 7159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם מצלמה צילמה שתי רכבים עוברים ביחד ובאחידות את הצומת ושתי הרכבים מופיעים בתמונה, הדוח תקין?

תודה לעונים.. חג שמח!

אפשר לדעת למה כבודו עבר באדום?

שניכם נידפקתם וזהו,פעם הבאה לא תעבור באדום

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מצלמה צילמה שתי רכבים עוברים ביחד ובאחידות את הצומת ושתי הרכבים מופיעים בתמונה, הדוח תקין?

תודה לעונים.. חג שמח!

למה שלא יהיה תקין ?

למה שאחד יקבל דו"ח והשני לא ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר נכון להגיד לחגים הבאים ... לוקח המון זמן לדו"ח להגיע...

בפעם הבאה תיזהר יותר...

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

רמזור אדום פרושו דם על הכביש!!!!!!!!!!!!!!

פעם הבא תינהג יותר בזהירות עברתה באדום מגיעה לך דוח !!!שלם אותו

ותגיד תודה לאלוהים שזה ניגמר רק בדוח ולא באסון.

בתקווה שתלמד את הלקח

בני ל

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסלחו לי מאוד אבל נשבר לי ה@#* מנהגים מטומטמים שעוברים באדום ואח"כ עוד מעיזים להתבכיין איך הם מקלים את העונש או את הקנס שלהם!

בגלל מטומטמים וחסרי אחריות כמו אלו שעוברים עברות כמו אי עצירה בעצור או אור אדום כבר שתי מכוניות הושבתו לי טוטאל-לוס, נפצעתי כבר פעמיים ואני סובל מזה עד היום, הפסדתי אלפי שקלים וכמעט שאין יום שבו אני לא עובר לי בראש הזכרון של גוש מתכת פוגע בי ברמזור!

עברתם באדום? שאו בתוצאות! אין שום סיבה ויהי מה לעבור באדום, רמזור אדום זה קיר מולכם ורק אידיוט נכנס בקיר!

ליאור.

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסלחו לי מאוד אבל נשבר לי ה@#* מנהגים מטומטמים שעוברים באדום ואח"כ עוד מעיזים להתבכיין איך הם מקלים את העונש או את הקנס שלהם!

בגלל מטומטמים וחסרי אחריות כמו אלו שעוברים עברות כמו אי עצירה בעצור או אור אדום כבר שתי מכוניות הושבתו לי טוטאל-לוס, נפצעתי כבר פעמיים ואני סובל מזה עד היום וכמעט שאין יום שבו אני לא עובר לי בראש הזכרון של גוש מתכת פוגע בי ברמזור!

עברתם באדום? שאו בתוצאות! אין שום סיבה ויהי מה לעבור באדום, רמזור אדום זה קיר מולכם ורק אידיוט נכנס בקיר!

ליאור.

כל מילה חקוקה באבן.

אני רואה אנשים שמעדיפים להכנס באדום מלא (לא אחד שבדיוק התחלף) אלא אדום מלא!! מאשר לעצור! פשוט מתגרים במזל!!

אני אומר שהלוואי שבכל צומת היו מצלמות כאלו ושכל מי שעובר באדום (אפילו אם זה אני וזה היה בטעות) מגיע לו שלילת רשיון! פשוט סיכון חיים! זו לא כניסה בקיר זה פשוט כניסה אל תוך בן אדם שעובר לאיטו בצומת, ופתאום צריך לקבל איזו לאנטיס לצלעות!

עבירה באור אדום= צריכה להיות סיבה מספקת לשלילת רשיון!

אני לא מבין איך פותח השרשור בכלל מסוגל לחשוב על הקלה בעונש, במקום להגיד תודה לאל שלא קרה לו כלום וללמוד מלקחים! אם אני לא טועה הקנס הוא 1000 ש"ח ו10 נקודות, ואני שואל אותך, האם החיים שלך לא שווים יותר מאלף ש"ח?

יוסי

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל מטומטמים וחסרי אחריות כמו אלו שעוברים עברות כמו אי עצירה בעצור או אור אדום כבר שתי מכוניות הושבתו לי טוטאל-לוס, נפצעתי כבר פעמיים ואני סובל מזה עד היום, הפסדתי אלפי שקלים וכמעט שאין יום שבו אני לא עובר לי בראש הזכרון של גוש מתכת פוגע בי ברמזור!

ליאור.

פעמיים?

נראה לי מישהו מחפש אותך :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוועה מה שהולך כאן בארץ.

האור האדום אצל נהגים זה כמו זכות קדימה או כמו הימור.

זה עצוב:|

אין יום בלי שאני רואה מספר רכבים עוברים באדום באילו הם במשחק מחשב, רק ששם אתה עובר שלב

ופה אתה מקבל 1000 שקל לשלם ולפעמים עובר שלב ומעביר איתך אחרים לשלב הבא.....

טעצה קטנה

שיש כתום מהבהב מומלץ גם לעצור ככה אני עושה כי יש תמיד קטנועים שעוברים בצומת הנגדית מתי שיש לך כתום מהמבהב

זאת סכנה.

לכן אני ממליץ לעצור גם בכתום מהבהב

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים כאלה צריך לכלוא! לדעתי זה לא היה סתם איש אלא אדם שהחיים הפרטיים שלו משליכים על התנהגותו בכביש, קרי פושע.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך פשוט להבהיר לנהגים דרך מסע הסברה על כל הה שלכות הצפויות לאחר מעבר באדום

אני פשוט מפחיד נהגים שעוברים באדום עד כדי דמעות:twisted:

לפני שבוע אני יוצא מחדרה צומת אחר כך שתי חבר'ה שיש להם רישיון אולי חודש עושים פתיחות אחד מהם עבר באדום, הדם שלי כבר עלה לראש ולא אכפת לי מה יקרה.

מערכת כריזה: "יונדאי לעמוד בצד ולדומם מנוע"

יוצא אליי מהרכב אחד בן שבע עשרה מתחנן שאני יוותר לו (אני לא שוטר) אמרתי לו שהוא צולם ושד''וח בתוספת זימון למשפט בדרך אליו

אחח הרגשתי כל כך נפלא

אני יודע שזו התחזות אבל ב___ שלי כל עוד זה מציל חיים והוא למד לקח אני מאושר

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...