Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ספריי להברקת הצמיגים והדשבורד

שימו לב! השרשור הזה בן 4062 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב

ששטפתי את האוטו ברחיצה ידנית הבחור ששטף את הרכב התיז כמה פעמים על הצמיג ואפילו לא ניגב אותו והצמיג פשוט יצא מבריק.

רציתי גם לקנות ספריי כזה אולי מישהו יכול לתת לי שם של ספריי טוב

ובנוסף אני צריך ספריי לניקוי/הברקה פנימית שזה כולל דלתות ודש בורד. אני רוצה שבתוך הרכב יהיה מבריק וטיפה שומני.

מישהו מכיר?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית אני נגד שומניות.

לדש בורד יש תחליב של carplan בבקבוק כחול שנותן תוצאה מעולה. לא שומני אבל ממש מחדש ומחייה את הפלסטיק.

לצמיגים יש של אותה חברה בקבוק ספריי צהוב tyre shine. גם לא רע בכלל ולא דורש ניגוב/מריחה.

תזהר מחומרים שומניים על הצמיג. מדובר בסכנה.

http://www.carplan.co.il/sg_product~FDP999~11~0.htm

http://www.carplan.co.il/sg_product~CTS500~3~0.htm

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניין צמיגים ופלסטיקה מומלץ מאוד להשתמש במוצרים איכותיים ועמידים, כי המוצרים שאינם איכותיים יגרמו לנזק יותר מאשר תועלת.

אתה מוזמן להכנס לחנות האלקטרונית שלנו ולקרוא על המוצרים בקטגוריית "צמיג'ים וג'אנטים"

ההמלצה שלי עבורך, אם אתה מחפש מוצר עם ברק גבוה כמו שציינת, היא Chemical Guys G6

הוא מאוד עמיד לאורך זמן, מחדש ואוטם את הפלסטיקה והצמיג, מתאים גם לפנים הרכב וגם לחוץ.

תרסס קצת על ספוג ותמרח אותו על כל הגומיות וחלקי הפלסטיק השחורים ברכב, יש לו תוצאות ממש טובות.

תריץ עליו חיפוש בגוגל תקרא קצת ביקורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניין צמיגים ופלסטיקה מומלץ מאוד להשתמש במוצרים איכותיים ועמידים, כי המוצרים שאינם איכותיים יגרמו לנזק יותר מאשר תועלת.

ראשית, ברכות על הגישה והמעורבות בפורום. יש הרגשה באוויר שבתקופה האחרונה עלינו מדרגה ברמת המודעות לתחום ובוודאי הזמינות של חומרים איכותיים בארץ.

הייתי שמח אם היית מספק לנו כלי לאבחון מהו חומר שאינו איכותי. כיצד הלקוח ההדיוט יכול להמנע ממוקשים?

אולי זאת שאלה רטורית שאי אפשר לשאול גורם מסחרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, ברכות על הגישה והמעורבות בפורום. יש הרגשה באוויר שבתקופה האחרונה עלינו מדרגה ברמת המודעות לתחום ובוודאי הזמינות של חומרים איכותיים בארץ.

הייתי שמח אם היית מספק לנו כלי לאבחון מהו חומר שאינו איכותי. כיצד הלקוח ההדיוט יכול להמנע ממוקשים?

אולי זאת שאלה רטורית שאי אפשר לשאול גורם מסחרי.

הלוואי ויכלנו להסתכל על מוצר x ולהעיד על טיבו ללא שניסינו אותו או בדקנו את תכולתו, לא אפשרי.

אבל בהחלט יש מס' טיפים כלליים כיצד להמנע משימוש במוצרים שאינם איכותיים:

1. אומנם נסיון העבר מזהיר אותי מלהכליל, אבל 99% מתחנות השטיפה הרגילות משתמשות בחומרים זולים עד כמה שאפשר. כך שכשאין ברירה, אלא לשטוף בתחנת דלק או באיזו שטיפה ידנית כלשהי, אני תמיד מקפיד לבקש מהבחור ששוטף שיזהר מלרסס לי את החומצה/כלור שלו על הג'אנט, ושיזהר מלמרוח איזה שמן לא מזוהה על הצמיגים או על הדשבורד, שישטוף רגיל את הרכב ואת היתר כבר אעשה בעצמי עם חומרים שאני בחרתי וקניתי.

2. בחומרים שאנו קונים ובוחרים בעצמנו, להקפיד לקרוא את התויות, לראות מה החומר מכיל ולא מכיל, עדיפות לחומרים על בסיס מים שלא מאכלים את הגומי/פלסטיק לאורך זמן, וחשוב שהחומר יכיל מסנני קרינה!

3. הכי חשוב לפי דעתי! כל מי שאכפת לו מהרכב שלו, שיעשה בדיקה קצרה ברשת על כל מוצר שהוא קונה! חיפוש בגוגל יניב עשרות ומאות ביקורות של אנשים שמתמשים בחומרים הללו, רובם משתמשים בו לאורך זמן ויש להם חו"ד שמתבססת על תוצאות לאורך זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

VIX איזה חומרים מומלצים יש לכם לדשבורד ופלסטיקה כי באתר לא ממש הבנתי מה כל דבר עושה מרוב ההיצע ומה רק מנקה ומה גם נותן הגנה ?

ואיזה יש בכללי (לאו דווקא של VIX).

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

VIX איזה חומרים מומלצים יש לכם לדשבורד ופלסטיקה כי באתר לא ממש הבנתי מה כל דבר עושה מרוב ההיצע ומה רק מנקה ומה גם נותן הגנה ?

ואיזה יש בכללי (לאו דווקא של VIX).

ראשית, חומרי החידוש והאטימה אינם מיועדי ליישום על משטח מלוכלך, אז תמיד עדיף להעביר סמרטוט לח על הדשבורד ולנקות אותו היטב מאבק, אם תרצה יש גם מוצר יעודי שמנקה ממש טוב ונקרא All Clean (קטגוריית שמפו ניקוי כללי).

לגבי חומר לדשבורד, אני מאוד אוהב להשתמש ברכב שלי על Silk Shine של Cheimcal Guys , הוא נותן ברק מאוד ממותן ומראה "משי" מקורי לפלסטיקה, כמו כן הוא מחזיק חודשים בלי בעיה! ומתאים גם לכל הפלסטיק והגומי החיצוני, צמיגים, תא מנוע וכו'.

אגב, עם ה All clean גם אפשר לנקות קצת את תא המנוע, ומיד לאחר מכן לרסס קצת silk shine על חלקי הפלסטיק וצינורות גומי שחורים, או לעבור עליהם עם פד, וב-5 דקות קיבלת מנוע שנראה הרבה הרבה יותר טוב.

מוצר נוסף שמאוד מצליח, הוא אחיו התאום, ה G6 , מוצרים זהים כשההבדל הוא שג'י 6 מבריק יותר.

אם תרצה מוצר אקסטרה, לכל בתי הגלגלים שכבר דהו והתלכלו, תוכל לקחת את Bare Bones, הוא מחזיר את כל בתי הגלגל לצבע שחור מבריק כמו שהיו כחדשים, וזה משדרג את המראה הכללי של הרכב בצורה מדהימה, כי החלק הזה כן נראה לעין, אבל אנשים התרגלו שהוא נראה מלוכלך ודהוי. תראה תמונות של לפני ואחרי בחנות שלנו בדף המוצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אומנם נסיון העבר מזהיר אותי מלהכליל, אבל 99% מתחנות השטיפה הרגילות משתמשות בחומרים זולים עד כמה שאפשר. כך שכשאין ברירה, אלא לשטוף בתחנת דלק או באיזו שטיפה ידנית כלשהי, אני תמיד מקפיד לבקש מהבחור ששוטף שיזהר מלרסס לי את החומצה/כלור שלו על הג'אנט, ושיזהר מלמרוח איזה שמן לא מזוהה על הצמיגים או על הדשבורד, שישטוף רגיל את הרכב ואת היתר כבר אעשה בעצמי עם חומרים שאני בחרתי וקניתי.

:mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, חומרי החידוש והאטימה אינם מיועדי ליישום על משטח מלוכלך, אז תמיד עדיף להעביר סמרטוט לח על הדשבורד ולנקות אותו היטב מאבק, אם תרצה יש גם מוצר יעודי שמנקה ממש טוב ונקרא All Clean (קטגוריית שמפו ניקוי כללי).

לגבי חומר לדשבורד, אני מאוד אוהב להשתמש ברכב שלי על Silk Shine של Cheimcal Guys , הוא נותן ברק מאוד ממותן ומראה "משי" מקורי לפלסטיקה, כמו כן הוא מחזיק חודשים בלי בעיה! ומתאים גם לכל הפלסטיק והגומי החיצוני, צמיגים, תא מנוע וכו'.

אגב, עם ה All clean גם אפשר לנקות קצת את תא המנוע, ומיד לאחר מכן לרסס קצת silk shine על חלקי הפלסטיק וצינורות גומי שחורים, או לעבור עליהם עם פד, וב-5 דקות קיבלת מנוע שנראה הרבה הרבה יותר טוב.

מוצר נוסף שמאוד מצליח, הוא אחיו התאום, ה G6 , מוצרים זהים כשההבדל הוא שג'י 6 מבריק יותר.

אם תרצה מוצר אקסטרה, לכל בתי הגלגלים שכבר דהו והתלכלו, תוכל לקחת את Bare Bones, הוא מחזיר את כל בתי הגלגל לצבע שחור מבריק כמו שהיו כחדשים, וזה משדרג את המראה הכללי של הרכב בצורה מדהימה, כי החלק הזה כן נראה לעין, אבל אנשים התרגלו שהוא נראה מלוכלך ודהוי. תראה תמונות של לפני ואחרי בחנות שלנו בדף המוצר.

אפשר בבקשה לקבל יותר פרטי על המוצרים האלה, אולי קישור להזמנה.

האם המוצר של ניקוי הצמיגים שכתבת יכול להזיק לצמיג לאורן הזמן?

כנ"ל לגבי המוצר של הדש בורד

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדש בורד אני משתמש באמריקן איגל, הספריי הכי פשוט שיש שנמכר באוטו דיפו. הוא משאיר אדים על השמשה אז אני לא כזה ממליץ עליו.

לצמיגים אני משתמש בספריי של SUN OF A GUN שגם הוא נקנה שם, יוצא אחלה אבל לא מחזיק יותר מדי זמן, בערך אחרי חודש הצמיג כבר בצבע שהיה לפני. או שזה חולות המדבר שמשפיעים עליו לרעה :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4062 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...