Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני שעה, m3x7r3m3 כתב:

למה? אני כבר שנים אומר שהבעיה העיקרית של האוכלוסיה הערבית היא המפלגות שלה, (אני אומר את אותו דבר על החרדים אגב), ואני גם כבר שנים אומר שאם תקום מפלגה ערבית שתרצה להילחם בפשיעה מצד אחד במקום להגן על הפושעים, ותתנתק מהנושא הלאומי מצד שני, רצוי לשתף אותם בקואליציה / ממשלה.

סבבה. אני לא חושב שהם התנתקו מהנושא הלאומי, אני גם לא בטוח שהמשותפת שמה את הנושא הלאומי לפני הכל כמו שאתה אולי חושב. אבל זה לא מעניין כל כך בכל מקרה.

לפני שעה, m3x7r3m3 כתב:

אצל ביבי אני חושב שהלגיטימיות נבעה מתהליך דומה למה שתיארתי (אבל חסוי וקודם, כי ביבי הגיע לאותה וועדה כאתנן לעבאס), פשוט כי זה הכי הגיוני.

סימפלי פוט, אני לא חושב שאיכפת לו. 

אני קורא פה את הדעה שלך על המשפט של ביבי ואני קורא גם דעות אחרות ופרשנויות אחרות. 

אני נוטה להאמין שהדבר העיקרי שמעניין אותו זה הניסיון לעצור את המשפט. למרות שלא היה כלום ולא יהיה כלום, תיקים תפורים, עבירות ממוצאות והשאר.

אולי אתה צודק ואין לו סיכוי. אולי אתה צודק וגם הוא צודק והכל יתפורר במהלך המשפט - אני לא יודע. די ברור שהוא לא נלהב להתחיל את התהליך, למרות הכאילו בטחון עצמי בנצחון שלו שהוא מנסה לשדר. ואני חושב שזה מה שמכתיב את המהלכים שלו. לא ברמה של תאוריות חצי קונספירטיביות - ״סגר כדי שלא יהיה משפט״. אבל לשתף את כל מי שרק אפשר בשלטון? כן. עזוב זה. אבו יאיר צוטט מספר בחקירות שלו שהוא חושב שהבן שלו לא מחובר למציאות. יותר מזה?

ואתה יודע מה הכי עצוב כן? הבוחרים שלו מהללים אותו כמנהיג כזה ענק. בפועל הוא לא מצליח להרכיב ממשלה כי הוא פשוט רב עם כמעט כל השותפים הפוטנציאלים שלו, בדיוק כמו שהוא רב עם חצי מאנשי התקשורת בישראל. ולא כי זה ימין מול שמאל. אלא כי זה האיש. תחשוב כמה הזוי זה: יש לך באמת איזה 70 מנדטים של מרכז ימין, בלי החרדים. ושוב יש פלונטר. וכל מה שצריך בשביל לפתור את זה, זה שביבי יגיד ״חברים. נכשלתי. אומנם מיליון בני אדם הצביעו לי. אבל טרחתי להשניא את עצמי כל כך על כל שותף פוטנציאלי שאני לא מסוגל לנהל ממשלה מתפקדת. נגמר לי הפול של מי שאני יכול לשקר לו. מצטער״. אבל זה לא יקרה. 

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4856

• SlowRide

4701

• פינדר

3731

• m3x7r3m3

2926

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

ואתה יודע מה הכי עצוב כן? הבוחרים שלו מהללים אותו כמנהיג כזה ענק. בפועל הוא לא מצליח להרכיב ממשלה כי הוא פשוט רב עם כמעט כל השותפים הפוטנציאלים שלו, בדיוק כמו שהוא רב עם חצי מאנשי התקשורת בישראל. ולא כי זה ימין מול שמאל. אלא כי זה האיש. תחשוב כמה הזוי זה: יש לך באמת איזה 70 מנדטים של מרכז ימין, בלי החרדים. ושוב יש פלונטר. וכל מה שצריך בשביל לפתור את זה, זה שביבי יגיד ״חברים. נכשלתי. אומנם מיליון בני אדם הצביעו לי. אבל טרחתי להשניא את עצמי כל כך על כל שותף פוטנציאלי שאני לא מסוגל לנהל ממשלה מתפקדת. נגמר לי הפול של מי שאני יכול לשקר לו. מצטער״. אבל זה לא יקרה. 

ניסחת את זה כל כך מדויק. 

• מעניין 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, יבגניפ כתב:

סבבה. אני לא חושב שהם התנתקו מהנושא הלאומי, אני גם לא בטוח שהמשותפת שמה את הנושא הלאומי לפני הכל כמו שאתה אולי חושב. אבל זה לא מעניין כל כך בכל מקרה.

אולי לא התנתקו, אבל שמו על Back-burner לחלוטין, ואם רע"מ תהיה בקואליציה זה כמובן יישאר מחוץ להסכמים הקואליציוניים.

לפני שעה, יבגניפ כתב:

סימפלי פוט, אני לא חושב שאיכפת לו. 

אני קורא פה את הדעה שלך על המשפט של ביבי ואני קורא גם דעות אחרות ופרשנויות אחרות. 

אני נוטה להאמין שהדבר העיקרי שמעניין אותו זה הניסיון לעצור את המשפט. למרות שלא היה כלום ולא יהיה כלום, תיקים תפורים, עבירות ממוצאות והשאר.

אולי אתה צודק ואין לו סיכוי. אולי אתה צודק וגם הוא צודק והכל יתפורר במהלך המשפט - אני לא יודע. די ברור שהוא לא נלהב להתחיל את התהליך, למרות הכאילו בטחון עצמי בנצחון שלו שהוא מנסה לשדר. ואני חושב שזה מה שמכתיב את המהלכים שלו. לא ברמה של תאוריות חצי קונספירטיביות - ״סגר כדי שלא יהיה משפט״. אבל לשתף את כל מי שרק אפשר בשלטון? כן. עזוב זה. אבו יאיר צוטט מספר בחקירות שלו שהוא חושב שהבן שלו לא מחובר למציאות. יותר מזה?

ברור, אין מישהו ימני אחד (אולי למעט בן-גביר) שנלהב להיכנס לבית המשפט.

יודע מה? גם שמאלני לא נראה לי נלהבים כל כך להיכנס לבתי המשפט.

בטח לא לתיק עם 350 עדים, שהולך לקחת שנים ולהיות מטרחן בקטע שאתה רוצה לשבת שם ולחתוך לעצמך ידיים ורגליים.

לפני שעה, יבגניפ כתב:

אתה צודק, אבל מצד שני יש לא מעט אנשים שבחרו בביבי כי ביבי, וקצת בעייתי שמישהו שלא מהליכוד (כולל אותי) יגיד לבוחרי הליכוד מי ייצג אותם.

זה Loophole בשיטה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני מחכה לראות מה קורה עם גנץ?   בחור התמים , זה שהמזל תמיד עומד לצידו בסוף.

יצא עם 8 מנדטים !!!    בנתיים זה נראה כאילו מעל הראש לו בנט וסער עם 6 ו7 מנדטים מתווכחים בניהם מי יהיה ראש ממשלת השינוי?

זוכרים .. גם בנט וגם סער הבטיחו שהם לא ישבו בממשלה תחת יאיר לפיד, 

האם יכול להיות שבסוף לכולם יהיה יותר נוח להמליך את גנץ?  הרי גם ככה יש לו כבר היום את השיירה.

יש לו את כל סידורי האבטחה... כל מה שנישאר זה רק לחלק בניהם את התיקים, להצביע ולרוץ על זה.

עם המזל של גנץ, אני בהחלט רואה את זה קורה. 

נ.ב.  סוף סוף ערוץ 12 עידכן ללפיד את מספר המדנטים ל 17 

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש 75 מנדטים לימין-מרכז בלי חרדים ובלי ימין קיצוני, היחיד שמונע הקמת ממשלה כזו הוא ביבי. היחיד שיכול לחתוך את הקשר הגורדי הזה הוא הנשיא. החוק נותן לו את הסמכות להטיל את הרכבת הממשלה על כל חבר כנסת שהוא מוצא לנכון אחרי שהוא התייעץ עם הסיעות. אם לאף מועמד לא יהיו 61 ממליצים כפי שצפוי שיקרה הוא יכול פשוט להטיל את הרכבת הממשלה על מס' 2 בליכוד, יולי אדלשטיין. לביבי אולי יתפוצץ התוספתן, אבל נראה לי ששאר חברי הכנסת מהליכוד ישמחו שמישהו הוציא אותם מהפלונטר.

עריכה אחרונה על ידי eladts
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.3.2021 בשעה 09:41, יבגניפ כתב:

אני לא חושב שכלכלה חופשית זה רע, אני חושב שזה לא יגיע מדתיים מאף סוג וזרם. 

בהכללה יותר נרחבת: אני חושב שלהצביע לאנשי דת ולצפות שיקדמו משהו ליברלי, לא משנה באיזו תחום, זו טעות. 

זה אני הבנתי. השאלה למה.  האם כתוב בתורה בגמרא אולי במשנה שיש מצווה להיות עני או אסור להיות עשיר או איש עסקים או חובה להיות בעשירון התחתון?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

גם לא מדובר באנשי דת, מדובר בפוליטיקאים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה מצוינת!

תן לי לדייק: מה שכתוב בתורה לא משנה. מימלא יש זרמים שונים כמו בכל דת אחרת. מה שמשנה זו המציאות. המציאות היא שהמפלגות החרדיות מייצגות פופוליזם כלכלי שכל מטרתו לאפשר קיום של אורח חיים לא יצרני שלא יכול להתקיים בלי צדקה. ומה עם הציונות הדתית? שם בהשפעת האמריקאים אמצו ומאמצים בהדרגה גישה קפיטליסטית יותר. השאלה האם זה אמיתי. לדעתי לא. זה סיסמאות שקל לפזר. זה מתחבר לעוד כל מיני מאפיינים שאין לי כח לחפור עליהם כרגע. אבל, למשל, זה די אומר, לדעתי, ויתור מוחלט על ההתיישבות ביו"ש. כי בעולם של כלכלה חופשית מהסוג שליאור פה מציע אין לה זכות ויכולת להתקיים. ובכלליות זה עניין של סדר עדיפויות. החיים עצמם מול דת ומטרת על. כשיש מטרת על היא תמיד תהייה חשובה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תראה, הם אף פעם לא החליפו את הדת שלהם בכלכלה חופשית. זה לא ערך עליון או מטרה בשבילם והם לא מסתירים את זה. כרגע הם הקבוצה היחידה שמוכנה לקדם את השיטה, בניגוד לחרדים שאומרים שבלעדיהם אין לנו זכות קיום או לכל מיני מפלגות שחושבות (כל אחת במינון אחר) שכולנו סתומים והמדינה צריכה להתערב בכל דבר בערך כדי להציל אותנו מעצמנו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר גמור, אני מניח שלפחות בנט יחזור להיות חבר קואליציה וממשלה, לא משנה מי ינצח בסוף. תהייה לו הזדמנות לזה. אז נחייה ונראה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, korola כתב:

רק אני מחכה לראות מה קורה עם גנץ?   בחור התמים , זה שהמזל תמיד עומד לצידו בסוף.

יצא עם 8 מנדטים !!!    בנתיים זה נראה כאילו מעל הראש לו בנט וסער עם 6 ו7 מנדטים מתווכחים בניהם מי יהיה ראש ממשלת השינוי?

זוכרים .. גם בנט וגם סער הבטיחו שהם לא ישבו בממשלה תחת יאיר לפיד, 

האם יכול להיות שבסוף לכולם יהיה יותר נוח להמליך את גנץ?  הרי גם ככה יש לו כבר היום את השיירה.

יש לו את כל סידורי האבטחה... כל מה שנישאר זה רק לחלק בניהם את התיקים, להצביע ולרוץ על זה.

עם המזל של גנץ, אני בהחלט רואה את זה קורה. 

נ.ב.  סוף סוף ערוץ 12 עידכן ללפיד את מספר המדנטים ל 17 

זו לגמרי אפשרות ריאלית. יש לדעתי שלושה מועמדים פוטנציאליים לתפקיד ראש הממשלה - גנץ, בנט וסער.

מרצ כבר הודיעו שהם לא פוסלים ישיבה תחת בנט, כך שיש לו למעשה אפשרות ריאלית להרכיב ממשלה שהוא עומד בראשה (בנט - סער - גנץ - לפיד - העבודה - מרצ/חרדים/ליברמן/ציונות דתית בקונסטלציה כזאת או אחרת). בסופו של דבר יש לו בחירה - או להיות שר אצל נתניהו או ראש ממשלה ברוטציה עם נתניהו (ראינו כמה טוב זה עבד לגנץ), או להיות ראש ממשלה בגוש שבממוצע נמצא במרכז.

בכל מקרה, נראה לי שזה די ברור שלנתניהו אין סיכוי להרכיב ממשלה והוא למעשה גמר את הקריירה שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, MiniMiz3r כתב:

בכל מקרה, נראה לי שזה די ברור שלנתניהו אין סיכוי להרכיב ממשלה והוא למעשה גמר את הקריירה שלו.

יהיו עוד בחירות...

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה יקרה בבחירות האלה? שוב מאותו דבר.

אם אחרי כל הסכמי ה"שלום", חיסונים, פתיחת המשק, חלוקת המענקים וכל מה שיכל לתת, כשכל הקלפים הטובים אצלו, כשלגוש הימין יש מעל 70 מנדטים והוא לא מצליח להרכיב ממשלה כי הספיק לריב עם כולם ולעבוד על כולם - בחירות לא יקדמו אותו במאומה. לדעתי אפילו יזיקו לו עוד. והוא יודע את זה. רק בגלל שהוא רוצה לבוא למשפט כראש ממשלה הוא לא ישחרר עד שבליכוד יתעוררו ויבינו שהוא גורם להם רק נזק. למזלו אסף סביבו בליכוד חבורה שלא מסוגלת לומר לו די ( וההוכחה לכך שהם התראיינו בטלוויזיה ולא אהב את מה שהיה - עשה לכולם הס וכולם שתקו) ולכן המזוכיסטים ימשיכו לסבול. במערכת הבחירות הבאה יגדלו המתנגדים שלו מימין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, asix כתב:

במערכת הבחירות הבאה יגדלו המתנגדים שלו מימין.

נראה, זה בדיוק הדיון שניהלתי עם ליאור לפני איזה 10+ עמודים. האם ה"שמאל" יצתמק או מה יקרה, כי המצב בסוג של דדלוק מוזר כזה (סבבה ליאור - אם בנט ורעמ מצתרפים אז זה לא דדלוק, נחיה ונראה)

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...