Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4913

• SlowRide

4786

• פינדר

3812

• m3x7r3m3

2926

עבודה יפה של הבחור ששלף לו את הפטיש מהיד.

אותה שוטרת שבסרטון חסמה שם את הכביש קצת לפני שבע בערב, ממש בשניה שהגעתי לשם עם הרכב... שלחה אותי להקפה די גדולה כדי להגיע הביתה.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי מישהו מתומכי הרפורמה כאן יכול להסביר לי במה היא תועיל לחיים שלי? בוא נגיד לצורך הדיון שהיא לא מזיקה לי. במה היא מועילה לי?

מה אני ארוויח מזה שבג"ץ לא יוכל לפסול חוקים,  או מזה שהיועמ"ש לא יחייב את הממשלה?

אני ארוויח יותר כסף? אשלם פחות מס הכנסה? 

המורים של הילדים שלי יהיו יותר טובים?

התחב"ץ תשתפר?

יהיו פחות פיגועים?

אני לא אצטרך לפנות את המדיח כשאשתי אומרת לי?

It's life, Jim, but not as we know it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, קורן בן אשר כתב:

עבודה יפה של הבחור ששלף לו את הפטיש מהיד.

כנראה יוצא סיירת..

מעדכן שדניאל עמרם מצא את הבחור שאיים עם פטיש.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Arik TG כתב:

אולי מישהו מתומכי הרפורמה כאן יכול להסביר לי במה היא תועיל לחיים שלי? בוא נגיד לצורך הדיון שהיא לא מזיקה לי. במה היא מועילה לי?

מה אני ארוויח מזה שבג"ץ לא יוכל לפסול חוקים,  או מזה שהיועמ"ש לא יחייב את הממשלה?

אני ארוויח יותר כסף? אשלם פחות מס הכנסה? 

המורים של הילדים שלי יהיו יותר טובים?

התחב"ץ תשתפר?

יהיו פחות פיגועים?

אני לא אצטרך לפנות את המדיח כשאשתי אומרת לי?

החיים שלך יהיו הרבה יותר צדיקים.

*כשתלך לים עם כל המשפחה אתה והילד תהיו בצד אחד של הים ואישתך והבת בצד השני. ככה תתקרב יותר לגן עדן.

*הבטחון שלך ישתפר כי לא יפריעו יותר ללומדי תורה בשטות הזאת לשיוויון בנטל כי זה יהיה סוף סוף חוקי להגן עליך מהכולל.

*יהיה לך יותר מקום במדרכה כשתלך כי 51 אחוז מהאוכלוסייה ילכו במדרכה השניה.

* המלך שלנו לא יישב בכלא ואם תצטרך משהו אישי וחשוב רק תצטרף לדאוג שיעבירו לו איזה מתנה אישית יקרה.

* אם חס וחלילה עברת על החוק, ושום מקום לא מקבל אותך לעבודה אל תאבד תקווה - בכנסת ישראל זאת לא תהיה מגבלה.

* כשתלך להצביע תזכור שכל קול משפיע ( בהנחה שאתה בצד של השלטון) ואם אתה לא, אז עוד 4 שנים אולי תוכל להצביע ( אם סוף סוף תשתכנע להיות בצד הנכון של המפה הפוליטית).

* הכי חשוב - החוק איננו רלוונטי. הממשלה מעליו ואם החוק לא מתאים אז נשנה אותו לפי צרכי השליטים וככה אף אחד לא יאמר שאנו עושים דברים לא חוקיים.

* אה  , יש שופטים. טוב אנו נמנה אותם והם צריכים לדעת שתמורת המינוי הם צריכים לפסוק "נכון".

הכי חשוב שהממשלה תהיה מוגבלת בכח ולא תוכל לחוקק איזה חוק שהיא רוצה.

אחרי כל זה, אם אתה מודאג מהחופש שלך, אז אל תדאג, רוטמן אמר שהוא ידאג לדמוקרטיה שלך - עליו.

• אהבתי 3
  • מצחיק 5
  • מבאס 2
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 6 שעות, shake כתב:

אפשר גם?

רואים שהוא לא 100%.

אולי סתם הפריעו לו עם הרעש.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, asix כתב:

החיים שלך יהיו הרבה יותר צדיקים.

*כשתלך לים עם כל המשפחה אתה והילד תהיו בצד אחד של הים ואישתך והבת בצד השני. ככה תתקרב יותר לגן עדן.

*הבטחון שלך ישתפר כי לא יפריעו יותר ללומדי תורה בשטות הזאת לשיוויון בנטל כי זה יהיה סוף סוף חוקי להגן עליך מהכולל.

*יהיה לך יותר מקום במדרכה כשתלך כי 51 אחוז מהאוכלוסייה ילכו במדרכה השניה.

* המלך שלנו לא יישב בכלא ואם תצטרך משהו אישי וחשוב רק תצטרף לדאוג שיעבירו לו איזה מתנה אישית יקרה.

* אם חס וחלילה עברת על החוק, ושום מקום לא מקבל אותך לעבודה אל תאבד תקווה - בכנסת ישראל זאת לא תהיה מגבלה.

* כשתלך להצביע תזכור שכל קול משפיע ( בהנחה שאתה בצד של השלטון) ואם אתה לא, אז עוד 4 שנים אולי תוכל להצביע ( אם סוף סוף תשתכנע להיות בצד הנכון של המפה הפוליטית).

* הכי חשוב - החוק איננו רלוונטי. הממשלה מעליו ואם החוק לא מתאים אז נשנה אותו לפי צרכי השליטים וככה אף אחד לא יאמר שאנו עושים דברים לא חוקיים.

* אה  , יש שופטים. טוב אנו נמנה אותם והם צריכים לדעת שתמורת המינוי הם צריכים לפסוק "נכון".

הכי חשוב שהממשלה תהיה מוגבלת בכח ולא תוכל לחוקק איזה חוק שהיא רוצה.

אחרי כל זה, אם אתה מודאג מהחופש שלך, אז אל תדאג, רוטמן אמר שהוא ידאג לדמוקרטיה שלך - עליו.

משגיחי הכשרות.. המצילים של ש"ס

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, asix כתב:

כשתלך להצביע תזכור שכל קול משפיע ( בהנחה שאתה בצד של השלטון) ואם אתה לא, אז עוד 4 שנים אולי תוכל להצביע ( אם סוף סוף תשתכנע להיות בצד הנכון של המפה הפוליטית)

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פה שמחה לאיד (מה גם שזה עלול או כנראה ישפיע גם על חברות ישראליות), אבל יש קצת מן האירוניה בקריסה של SVB בה בעת מדברים על משיכת כספים מישראל עקב חשש מהשלכות כלכליות של הרפורמה או עקב צו המצפון.

image.jpeg

התגובות של חלק מלקוחות הבנק, דוגמת מנכ"ל ורביט, כאילו הוא השאיר את הכסף בבנק "בכוונה" עקב התנגדותו לרפורמה המשפטית, פשוט הזויות.

הוא כנראה שכח שהכסף לא של אבא שלו אלא של המשקיעים, ושיש לו מחויבות כלפיהם לא פחות מהמחויבות שלו ל"מצפון" שלו.

לפי כתבה אחרת, המקורבים שלו טוענים שהם בכלל לא הוציאו שום כסף מהארץ, כי הכסף מלכתחילה לא היה בארץ, אלא מפוזר בין בנקים שונים בחו"ל.

אז בין אם הוא אכן השאיר את הכסף בבנק בגלל ההתנגדות שלו לרפורמה ובין אם הוא סתם עושה רעש, ללא קשר למציאות (מה שיותר נשמע סביר. זאת לא החברה הראשונה שמאיימת "להוציא" כספים מהארץ, כשבדיעבד מתגלה שהכספים לא היו פה מלכתחילה), ההתנהלות שלו פשוט מעלה גיחוך.

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם עושים פיזור סיכונים.

יכול להיות שחלק הפסידו חלק מהכסף שלהם, יכול להיות שהם יקבלו את כספם בסוף (הנק הולאם) ויכול להיות שהם דבילים ששמו את כל הכסף בבנק אחד (מה שלא סביר).

כל מי שניהל עסק יודע שזה חלר מהחיים. לפעמים אתה מרויח, לפעמים אתה מפסיד ולפעמים לקוח גדול נוןפל וכל הסף שלך אצלו הולך לעזאזל. בתכנון נכון הדברים האלה בגדר לא נעים אבל לא סוף העולם.

לפני 20 דקות, Potato כתב:

אם אלה שצעקו שהם מוציאים כסף מישראל שמו אותו בsvb זה מאוד מאוד משעשע :)

כשהמשכורת שלך תרד כי כמה חברות יסגרו ויהיה היצף כוח אדם לא בטוח שעדיין תהיה משועשע.

• רעיון טוב! 2

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, Potato כתב:

אם אלה שצעקו שהם מוציאים כסף מישראל שמו אותו בsvb זה מאוד מאוד משעשע :)

דאגה בעולם התורה: גבירים ידועים היו מושקעים בבנק; "מקווים שנשרוד את המשבר" https://www.kikar.co.il/yeshiva-world/440008
אני ראיתי מקומות בהם כתוב שמחה לאיד מטורפת בהקשר להייטק -

image.png.3375c197883428cb309c24a778147314.png

מעניין אם אלוהים קשור גם לפגיעה ב׳גבירים׳ הצדיקים האלה..

לפני 1 דקה, Nemesis כתב:

איזו חוצפה. לא רק שלא שילמו אתמול עבור השתתפות בהפגנה, גם מבקשים תרומות עבור ציוד. ביזיון. 

טוב, כמה משלמים במחנה השני? 

באמת? פרייאר, אני שמתי שמשלמים 2,000 ש״ח למפגין... דרך אהוד ברק ניסית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, Night Driver כתב:

כשהמשכורת שלך תרד כי כמה חברות יסגרו ויהיה היצף כוח אדם לא בטוח שעדיין תהיה משועשע.

דיי נו,היה משבר,יש משבר ואפילו יהיו עוד.

היו כמה שנים טובות,עכשו יהיה קצת יותר קשה.

חברות קורסות,חברות חדשות קמות,זה העולם והכלכלה.

לא מוטרד מזה בכלל.

מי שהיה חמור ומשכן את סבתא שלו על בסיס שכר בועה שיהיה לו לבריאות להתמודד עם ההשלכות.

גם אם המשכורת שלי תחתך ב30% אני אמשיך לחיות בסבבה.

עריכה אחרונה על ידי Potato

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Potato כתב:

גם אם המשכורת שלי תחתך ב30%

נדיר שחותכים משכורות ב30%.

בד״כ בזמן משבר או מיתון חותכים משכורות ב10% לחלק מהעובדים וב100% לשאר העובדים.

וכשהמשכורת נחתכת ב100% (פיטורים) זה בד״כ בדיוק בתקופה שכל החברות מפטרות, אז גם אין אופציות חלופיות.

חוויתי את זה טוב טוב ב2009.

• רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...