Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 4 דקות, sperial כתב:

זה קרה לך 8 פעמים באותה מסיבה? 😢

מתנצל, הייתי חייב.

כנראה..:agrue: התקן לקרוא למפגש חברתי "מסיבה"..
דורש יותר מ שמונה (8) משתתפים

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4907

• SlowRide

4774

• פינדר

3803

• m3x7r3m3

2926

לפני 13 דקות, sperial כתב:

זה קרה לך 8 פעמים באותה מסיבה? 😢

מתנצל, הייתי חייב.

כנראה כשמדובר ביבי, אפילו הכפתור שלח תגובה מתנהגת בהססנות המדבקת והשמאלן לא מבין וממשיך ללחוץ

• מצחיק 2
  • רעיון טוב! 1

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, D1winner כתב:

והוא ממש לא לבד לצערי, מקרה דומה קרה לי גם במסיבה של הבת שלי, אחרי שחצי שעה אני נותן דוגמאות לכל הדברים ההזויים של הממשלה הזאת, הוא מסכים עם הכל וכשזה מגיע להצבעה הוא אומר שהוא לא מוכן להצביע ללפידז/גנץ/ אלטרנטיבה קיימת

כן, בדיוק אותו דבר אצלי. 

הטענה שאין אלטרנטיבה. 

כמו כן, מתחייב שאם יוכיחו את השחיתות הוא הראשון שיתנער מהמושחתים. באותה נשימה, מציין שלא מאמין לתקשורת, ערוצים 11, 12, 13 ואפילו 14, ולא לפרקליטות. 

פחדתי לשאול אם לפסקי דין הוא כן מאמין. 

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, SurfHigh כתב:

כן, בדיוק אותו דבר אצלי. 

הטענה שאין אלטרנטיבה. 

כמו כן, מתחייב שאם יוכיחו את השחיתות הוא הראשון שיתנער מהמושחתים. באותה נשימה, מציין שלא מאמין לתקשורת, ערוצים 11, 12, 13 ואפילו 14, ולא לפרקליטות. 

פחדתי לשאול אם לפסקי דין הוא כן מאמין. 

זה שאין אלטרנטיבה זה תשובה מטומטמת מבחינתי, אולי יותר נכון שהאלטרנטיבה נחסמת על ידי מי שמדביק את העכוז בסופרגלו לכסאות.

בואו ומעלה סתם כמה שמות אקראיים שיכולים לרוץ בבחירות הקרובות בכל מיני פלטפורמות שונות ואני רואה בהם תכונות של מנהיגות מתאימה: דדי שמחי , אייל אשל,  בנט כן בנט ,  באמת שאם מחפשים יש את מי למצוא,  אבל לצערי קבעון פוליטיקת זהויות זה דבר מהותי ויסודי אצל הרבה אנשים, עובדות ויכולות קצת פחות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ציינת אף שם מהמערכת הנוכחית...

בנט צריך לעשות קאמבק. כול השאר לא במערכת.

באותה המידה אפשר להציע את יבגני לראשות הממשלה או את יובל או את מיקי. יש סיכוי טוב שיעשו את העבודה יותר טוב מביבי. 

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, David32 כתב:

לא ציינת אף שם מהמערכת הנוכחית...

באותה המידה אפשר להציע את יבגני לראשות הממשלה או את יובל או את מיקי. יש סיכוי טוב שיעשו את העבודה יותר טוב מביבי. 

למה , רק למי שמערכת יש יכולת? 

עדיין (לא בטוח לגבי העתיד) כל אחד יכול להבחר אפילו אם הוא מטומטם ורצוי אם בעל יכולות מתאימות, 

בקשר ליותר טוב מביבי- אם יהיה לו,מי שזה לא יהיה,  יכולת לעבוד בקבוצה ולשמוע עצות  ללא שיגעון גדלות ואישתו לא תתאמן לאולימפיאדה בהשלכת כפכפים למרחק על מטרות חיות, אז כבר יהיה שיפור מבחינתי, אני אקבל בהבנה עקומת למידה נדרשת,  לשמחי למשל יש קילומטרז בניהול מערכות גדולות (שיקום מערך הכיבוי שלנו ועבר צבאי בכיר), הוא לא כל כך פראייר. 

אם אנחנו במצב שיש לחלק הרגשה שלמישהו אין תחליף זה הסימן הכי חזק שצריך להתחדש ודחוף באנשים חדשים טריים וערכיים (לצורך העניין גם לפיד כבר פג תוקף מבחינתי אחרי שקלקל הרבה )

עריכה אחרונה על ידי yb
  • אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, David32 כתב:

אם יובל היה ממתן קמעה את עמדותיו, אני בעד.

😉

מסי זה לא רק כדורגל,אסקורט, טריומף, אלפאסוד, מטרו, אונו, פונטו, I30, קונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, יבגניפ כתב:

כן, כן. הוא עזב למיאמי מאז. שם אני צריך לממן לו אבטחה, בזמן שהוא מעלה סטוריז לאינסטוש איך הוא נותן את הכל במכון

יש שמועות שהוא נשלח לשם לטיפול בגמילה מסמים אחרי שניסה להכות את אבא שלו או משהו כזה. 

לפני 23 שעות, פינדר כתב:

מה לא נכון? שעכשיו הוא אומר שהתפקח בשביעי?

אחרי השביעי באוקטובר הוא היה עסוק בלקדם תיאוריות קונספירציה על בגידה.

מה? זו כתבה מנובמבר. הוא עקבי בדעותיו ותוקף את נתניהו בכל הזדמנות שיש לו, וזה ממש לא מובן מאליו בהתחשב במקום העבודה שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, yb כתב:

למה , רק למי שמערכת יש יכולת? 

כי כשאתה אומר "יש אלטרנטיבה" ראוי שיהיה אפשר להצביע לאלטרנטיבה הזאת. אבל אי אפשר. 

אין להם אפילו מפלגה להתמודד איתה לבחירות.

גם אתה יכול להיות אלטרנטיבה מבחינתי. לא מכיר אותך אישית, אבל אתה יודע מה? מוכן להמר עליך. 

אבל אתה לא בפוליטיקה, אני לא יכול להצביע לך. אז איך אתה אלטרנטיבה?

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, David32 כתב:

עם קמפיין ההשחרה הנגדי שהוא יעבור על ידי המפלגות הנוכחיות בקואליציה אני לא הייתי הולך.

לפני שעה, David32 כתב:

למה אני לא?

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, David32 כתב:

כי כשאתה אומר "יש אלטרנטיבה" ראוי שיהיה אפשר להצביע לאלטרנטיבה הזאת. אבל אי אפשר. 

אין להם אפילו מפלגה להתמודד איתה לבחירות.

גם אתה יכול להיות אלטרנטיבה מבחינתי. לא מכיר אותך אישית, אבל אתה יודע מה? מוכן להמר עליך. 

אבל אתה לא בפוליטיקה, אני לא יכול להצביע לך. אז איך אתה אלטרנטיבה?

קודם כל אני לא האלטרנטיבה בבית שלי, יש לי מפקדת מעל... אז כבר לא רלבנטי...

זה מה שקורה בבחירות, אם יתחילו כבר עכשיו לעשות עבודת רצינית ולא אלתור של הרגע האחרון ( שאפילו לא יצליחו להקדיש זמן מחשבה לשם שלה (כמו במקרה של ליבני, איך קראו למפלגה שהיא אילתרה- התנועה/המפלגה או משהו כזה...), )

כמו למשל שעשה יאיר לפיד שעבד על יש עתיד באופן יסודי והרים פלטפורמה יפה מאוד וריכוז חברים,  אנחנו בישראל זה מה שיפה שזה אשכרה אפשרי פה למרות כל הבכיינים המתלוננים שאי אפשר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, yb כתב:

אנחנו בישראל זה מה שיפה שזה אשכרה אפשרי פה למרות כל הבכיינים המתלוננים שאי אפשר

בינתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, Potato כתב:

תחשוב כמה תקציבי בחירות אפשר לחסוך ככה!

תחשוב כמה כסף פנוי ישאר בשביל לחלק לדתיים ולחרדים!

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כאילו זה משנה. לא יהיה כסף? ידפיסו כסף. זימבבואה סטייל.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...