Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

מה חשבו? שאנשים יחליפו את הקריירות והמשפחתיות במילואים ועוד לחוקק חוקים מפלים?

אהבתי את התגובות לכתבה - כתבה מורידה ו"תומכת".

ככה זה שאנשים חיים בפנטזיה שיש חלק שישרתו וחלק "ילמדו" וחושבים שמה שיגרום לאנשים לעשות מילואים אין סופיים במלחמה ללא מטרות ( יש מטרה אבל לא אומרים אותה - שנתניהו ישאר בשלטון) באמצעות סיסמאות ילדותיות כמו ביחד ננצח והנצחון המוחלט. 

Screenshot_20240620_074131_Chrome.jpg

• אהבתי 8
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4913

• SlowRide

4786

• פינדר

3812

• m3x7r3m3

2926

לפני שעתיים, עדי-אל כתב:

מה הכוונה המרחב הממסדי?

שבחוץ יש יותר "חילוניות", כלומר אם פעם מישהו היה אומר שאוכל חזיר בפסח זה היה נתפס כ"וואו" והיום כ"טוב אחי שחרר ממני", אבל מוסדות המדינה הופכים להיות יותר דתיים, כמו כל מיני גופים למניעת התבוללות או דברים כאלה.

דוגמא שיכולה לקפוץ לראש בנוסף זה ההסעות בשבת למילואים:

מירי רגב הפסיקה את הרכבות בשבת ונתפסה בחוסר אמינות - וואלה רכב (walla.co.il)

אם בזמן מלחמה מדינת ישראל לא מוכנה להפעיל תחבורה ציבורית ללוחמים שלה המצב חרבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 12 שעות, David32 כתב:

מה יותר חילוני בארץ מאשר לפני עשור?

סתם דוגמאות שעולות לראש, רישום זוגות חד מיניים ואימוץ. ביטול קווי אוטובוסים לחרדים בהפרדה. 

מה נהיה דתי יותר מאשר לפני עשור? לא נראה לי שהמציאו חוקי כפיה דתית חדשים מעבר למה שכבר יש.

צריך להבדיל בין דיבורים מעצבנים של פוליטיקאים למעשים ועובדות בשטח. עובדתית, המדינה לא הופכת דתית יותר. המדינה זה לא ה64 אצבעות של ביבי אלא כל מי שחי בה.

אם תשאל חילוני ממוצע הוא כנראה יגיד לך שהמדינה הופכת דתית יותר, ואם תשאל דתי ממוצע הוא כנראה יגיד לך שהמדינה הופכת לחילונית יותר.

• רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 10 דקות, SlowRide כתב:

המדינה זה לא ה64 אצבעות של ביבי 

נכון, זה גם ברמה המוניציפלית:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, פינדר כתב:

חחח

מה שאיפשר לו להיות יור הכנסת ב2024 זה ריקודים בפרוה על משאית לפני 10-15 שנה. בין השאר.

חחח

אז במקום למנות נשים לתפקידים בכירים בשירות הציבורי (עלי תאנה) אפשר לשרוף קונטיינר של חזיות. ככה זה התחיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, asix כתב:

מה חשבו? שאנשים יחליפו את הקריירות והמשפחתיות במילואים ועוד לחוקק חוקים מפלים?

אהבתי את התגובות לכתבה - כתבה מורידה ו"תומכת".

ככה זה שאנשים חיים בפנטזיה שיש חלק שישרתו וחלק "ילמדו" וחושבים שמה שיגרום לאנשים לעשות מילואים אין סופיים במלחמה ללא מטרות ( יש מטרה אבל לא אומרים אותה - שנתניהו ישאר בשלטון) באמצעות סיסמאות ילדותיות כמו ביחד ננצח והנצחון המוחלט. 

Screenshot_20240620_074131_Chrome.jpg

ביחידה של השכן שלי יש כבר ירידה של 50 אחוז. 

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, Shmulik_Miata כתב:

ביחידה של השכן שלי יש כבר ירידה של 50 אחוז. 

אבל היי......ביחד ננצח עד לנצחון המוחלט במלחמה למען נתניהו. שילך כבר לפח אשפה של ההיסטוריה. הביא אותנו למצב הכי גרוע איי פעם וחושב שמלחמת התשה זה מה שיצליח לנו.

לא מבין את האנשים שעדיין תומכים בזבל הזה.

• אהבתי 6
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, Renaultrap כתב:

פיספסת את החלק על ועדות הקבלה, וההסכמה שהיתה שם שאין פתרון מושלם למצב הזה. כנ”ל לגבי הפרדת דת ומדינה בישראל. לא יקרה, ואנחנו נדונים לחיכוכים סקטוריאליים. ככל שהחילונים חלוקים ביניהם הסיכוי שהדתיים ישפיעו יותר ביחס למשקלם באוכלוסיה. לא יודע מה כל כך שנוי במחלוקת באמירה הזו. 

לא פספסתי כלום. ישנו שוני מהותי בין קהילה יחסית קטנה למדינה שלמה. אף אחד לא בא להגיד לחרדים/דתיים איך להיות ומה לעשות בתוך קהילות/שכונות שלהם. אף אחד לא מכריח אותם לעשות קניה שבועית בטיב טעם, לעבוד או לנסוע בשבת, לאכול פיצה בפסח, להתחתן מול שופט או פקיד עירייה ולעשות על האש ביום כיפור. מצד שני הם מחזיקים בביצים את כל המדינה מלידה ועד המוות. לא ענית לי מה דעתך על טיול ג'יפים ב-100 שערים ביום כיפור. להבדיל מפרובוקציה מיסיונרית של ראש יהודי בכיכר דיזנגוף זה יהיה חוקי לחלוטין. נראה מה יהיה אם וכאשר ממשלת האסון הלאומי הזאת תעבור לעולם שכולו טוב. 

לפני 13 שעות, Renaultrap כתב:

לא יודע למה אתה מזכיר רק חרדים בהקשר של מצעד הגאווה בירושלים. אף אחד גם לא הזכיר חרדים בעניים התפילה בככר דיזנגוף. אני בטוח שיש יותר מתנגדים למצעד הגאווה בירושלים מאשר לתפילת יום כיפור בככר בתל אביב.

זה אתה שדיברת על מצעד הגאווה. שכחתי את הדתיים? אז הנה בבקשה - חרדים ודתיים. ישנם מתנגדים? ישראל בינתיים מדינה דמוקרטית, מותר להתנגד. רק להבדיל מפרובוקציה בת"א מצעד בירושלים היה חוקי לחלוטין.

לפני 11 שעות, - XM - כתב:

אני חושב שבמובנים מסויימים ישראל עוברת תהליכים של חילוניזציה.

אם ראש עיריית תל אביב היה מפרסם את המודעה הזו בשנת 2024, אני מניח שיבגני היה משאיר לו רימון רסס מאחורי הדלת.

image.thumb.png.30b90a065accbcea753b233231d6114a.png

מזל שלא הבאתה איזה כתובת מימי דוד המלך 😊

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, יובל .מ. כתב:

לשכת רה"מ מעכבים את המינוי של הפרויקטור לצפון כי הבן של קטי שטרית רוצה את התפקיד.

יותר מהמינוי הפוליטי אני יותר מפחד שהוא גאון כמו אימא.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, mikyl כתב:

לא פספסתי כלום. ישנו שוני מהותי בין קהילה יחסית קטנה למדינה שלמה. אף אחד לא בא להגיד לחרדים/דתיים איך להיות ומה לעשות בתוך קהילות/שכונות שלהם. אף אחד לא מכריח אותם לעשות קניה שבועית בטיב טעם, לעבוד או לנסוע בשבת, לאכול פיצה בפסח, להתחתן מול שופט או פקיד עירייה ולעשות על האש ביום כיפור. מצד שני הם מחזיקים בביצים את כל המדינה מלידה ועד המוות. לא ענית לי מה דעתך על טיול ג'יפים ב-100 שערים ביום כיפור. להבדיל מפרובוקציה מיסיונרית של ראש יהודי בכיכר דיזנגוף זה יהיה חוקי לחלוטין. נראה מה יהיה אם וכאשר ממשלת האסון הלאומי הזאת תעבור לעולם שכולו טוב. 

זה אתה שדיברת על מצעד הגאווה. שכחתי את הדתיים? אז הנה בבקשה - חרדים ודתיים. ישנם מתנגדים? ישראל בינתיים מדינה דמוקרטית, מותר להתנגד. רק להבדיל מפרובוקציה בת"א מצעד בירושלים היה חוקי לחלוטין.

מזל שלא הבאתה איזה כתובת מימי דוד המלך 😊

ישראל, כמדינה היהודית היחידה, היא קהילה די קטנה בעולם. לא יודע אם גם עבורך שמע ישראל ואללהו אכבר זה היינו הך, אבל מאד חשוב לאלה שלא לשמור על צביונה היהודי של ישראל. אין ספק ששיטת הממשל כאן מחזקת את כוחם של מי שמהווים לשון מאזניים. הבעתי כבר את דעתי על כך.

דעתי על טיול הג'יפים שלך דומה לדעתי על מירוץ חזירים על הר הבית ברמדאן.

תפילה במרחב הציבורי בתל אביב אינה מנוגדת לחוק. כפי שכבר נכתב כאן, ביהמ"ש משתמש בתירוץ ותו לא בפסיקתו בעניין.

מצעד הגאווה בירושלים הוא גם אצבע בעין לערבים. אולי זכור לך הסיפור על טחינת אל-ארז לאחר שבעלת העסק הביעה תמיכה בקהילה. המצעד חוקי לגמרי, אבל קודם דובר כאן בלהט על "שמירה על הצביון" ו"אצבע בעין" ובהקשר הזה מצעד גאווה בירושלים לא מסתדר עם זה. גם בית שמש פחות מומלץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"אנחנו לא מוכנים למלחמה. אחרי 72 שעות בלי חשמל - אי אפשר לגור בישראל" (ynet.co.il)

אחרי דובר צה"ל שאומר "אי אפשר לנצח את חמאס", מגיע מי שאחראי על החשמל ואומר "לא נוכל לגור בארץ". יאיר לפיד מטייל בעולם ואומר שביבי צריך להתנצל על הרג ילדים עזתים:

לפיד: ישראל צריכה להתנצל על הרג ילדים בעזה - סרוגים (srugim.co.il)

בינתיים בצד השני כל מי שמתבטא רק אומר "אנחנו ננצח את ישראל המפלה בדרך".

הם לא צריכים לעשות יותר מדי, רק להמשיך מדי פעם עם איזה כטב"מ או משהו ולתת לנו לפרק את עצמנו.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...