Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אין גבול לחוצפה של אלבר

Night Driver
שימו לב! השרשור הזה בן 3328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ניסיתי לבדוק באמת מה המחיר באי ביי למשל? במידה והמחיר לא יותר מידי גבוה,

עם כמה שזה מעצבן ולא צודק אולי עדיף לך לא להתעסק איתם ופשוט להזמין.

והשידרוג של המסקנה אולי - שיוסיפו את זה במקום כהערה והתחייבות בחוזה.

so far so good so what

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי אם הייתי יכול הייתי עושה את זה כבר ביום הראשון אבל הבעיה שבגלל שזה מיניבוס בהרכבה ישראלית מורכב בו מזגן תוצרת הארץ.

למנוע של המזגן חסר כיסוי פלסטיק בתא המטען וזה מכער את הרכב,לא ניתן להשיג את זה באיבי כי זה מיוצר בארץ ואלבר גם לא רצו לרכוש את זה מהיצרן בטענה שזה יקר מידי, הזויים משהו...

ברור שהלקח נלמד ואני יותר לא אוציא רכב מסוכנות עד שכל הליקויים בו יסודרו ואני גם בחיים לא אכנס לאלבר.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע איפה הרכב הורכב אבל הם מתחילים לבלבל לי את השכל שאני אבוא אליהם ואז הם ידברו עם אלבר ואחרי זה אני אחזור כשהחלק יוזמן, אם אלבר יסכימו בכלל (אלבר טענו שהחלק יקר מידי מהחברה הזאת) אז רק אחרי זה יהיה לי את החלק.

אני גם לא רוצה לקנות את החלק מהכסף שלי כי אני בטוח שאני אקבל מחיר מופרז וגם אם מגיע לי למה שאני לא אקבל? שילמנו על הרכב הזה 130 אלף ש''ח בלי תוכניות מימון וכל השטויות האלה אז מה הבעיה לתת לנו שירות כמו שמגיע לנו?

נכון לעכשיו אלבר שלחו לי הודעה בפייסבוק שהחלק הוזמן והם יעדכנו אותי, אני אראה לאן זה יתפתח.

אם אני לא אקבל את החלק אני אפרסם את שיחת הפלאפון שקיבלתי מנציג אלבר באותו יום ובה הוא מביע את דעתו על הפרסום שלי בפייסבוק. (שכוללים ביטויים מעניינים שחברי הפורום יאהבו לשמוע)

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

דיס המלצה חמורה לחברת אלבר.

חברה שנוהגת כמו אחרוני סוחרי הרכב, שמנסה בפולישטיקים לדחוף מוצר שהם יודעים שהוא פגום, ולהתנער ממנו רגע לאחר המכירה.

מקרה שהיה כך היה, רכב נרכש מהם, לאחר שימוש של פרק זמן של חודש, לפתע הידית של מכסה התא כפפות התפרק, במבט מהיר ניתן לראות שהוא כבר היה שבור קודם לכן, והודבק לצורכי המכירה.. אחרי שיתפרק שוב, הם פשוט מתנערים.

במסגרת ה"הכנה למכירה" שמבחינתי זה יותר : כיסוי הלכלוך מתחת לשטיח, נתגלה באיחור מה (קשה לעלות על כל הדברים בעת המכירה) שבתיקון פגיעות קלות שהיו כנראה בדלת, לא רק שנעשו באיכות ירודה מאד וניתן להבחין בגלים ובצביעה לא איכותית של כתמי צבע על צידי הדלת, אלא שהם החליפו משום מה את הגומיה של הדלת לגומיה חלופית באופן רשלני, כך שהיא חתוכה בצורה גסה, כנראה גם טעו בחיתוך לאורך הנכון, ועשופ פטצ' של כחמש סנטימטר בין שתי הקצוות, עבודה רשלנית ובאיכות נמוכה מאד שכל מטרתה להוזיל עוד כמה שקלים בעלויות ולהעביר הלאה את הרכב

כשנתבקשו להעביר את רשימת הטיפולים, העביר את הזמנות העבודה של טיפולים 15 במוסך מורשה יבואן "השחר מוטורס", 30 במוסך מורשה יבואן ראשי בבני ברק, ו45 במוסך ראשי בבני ברק גם, מה שגיליתי מאוחר יותר, וזה עקב כך שבמוסך המורשה של צ'מפיון הסבו את תשומת ליבי לזה, שטיפול 45 לא נעשה במוסך המורשה יבואן, זכרתי שיש לי את הזמנת העבודה, חזרתי שוב למסמך, וגיליתי שלמטה, יש כוכבית קטנה שרשום בה "הזמנה בוטלה", והטיפול נעשה במוסך לא מורשה יבואן. עוד שטיק מסריח שמטרתו לגנוב דעת ולחסוך מאה או מאתיים שקל.

בין קבלות הטיפולים שקיבלתי, היה מסמך מ2014 בו ביצוע החלפת מצבר, כל בר דעת מתאר לעצמו שהחלפת מצבר היא למצבר חדש, לא אצל אלבר, גם כאן באיחור מה, התברר לי שהתקינו מצבר משומש מ2012 (מתוך ידיעה שיחזיק כנראה כשנה, אבל מה זה חשוב להם), חסכו עוד כמה מאות שקלים.

חברה שעושה כאלה תרגילים ופולישטיקים כדי לחסוך בזוטות, היא לא חברה רצינית, לא חברה שכדאי לעשות מולה עסקים, חברה שמתנערת מכל תקלה בשירות הלקוחות שלהם, חברה שלא ניתן להתקשר באופן ישיר לשירות לקוחות, אלא מגיעים לסוכן חיצוני, שלוקח פרטים ואז חוזרים אליך מתי שבא להם.

חברה שחוסכת שקלים בודדים בטיפול, רק כדי לכסות מתחת לשטיח, אתם רק יכולים לתאר לעצמכם איפה עוד הם חוסכים על חשבוננו.

זו חברה שלא כדאי לעשות איתה עסקים, לא רוכשים רכב מחברה שמתנהלת כאחרון נוכלי הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזמן הגעתי אליהם להתעניין ברכישת רכב, חשוב לציין ששיטת השיווק אגרסיבית ביותר. לאחר סיבוב בין כמה חברות עם הצעות מחיר טובות חזרתי אליהם לקבל משהו נוסף,

היחס היה מזלזל עם הכפשות וזלזול בחברת הליסינג הגדולה, המחיר שהוצע לי גבוה מאוד אבל עם הבטחה שאם אסוג איתו על מקדמה הוא יעשה הכל להוריד מחיר, כלומר בוא נתחיל עסקה (ולא להזמין כדי לראות) ונראה כבר מה יהיה.

איש המכירות דיבר בזלזול בוטה, כולל המנהל שלו.

מילים קשות כמ: "אתה לא בשל".

באת לעשות עלינו סיבוב

אתה סתם קשקשן

אתה בסרט שהבאת על I35 מחיר כזה,

אצלנו מטפלים רק במורשה יבואן

ועוד הרבה. אמרתי לו שלום יפה לאחר שבירך אותי שרכב לא אמצא גם עוד חודש.

מייד נסעתי לחברת הליסינג השניה מצאנו רכב ואני מרוצה מאוד.

אם בשלב הרכישה הם מתנהגים כך, אין טעם להתקרב אליהם

יש 3 סוגי אנשים אלה שיודעים חשבון ואלה שלא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

לפני כחצי שנה נכנסתי לאלבר בקרית גת לרכישת פיאט בראבו.

הוצג בפני היסטוריית טיפולים שנראת נקיה מאוד. הרכב נכנס רק לטיפולים שוטפים הוחלף מצבר. טיפול לפני מסירה ותיקוני צבע.

הזמנתי את הרכב שהגיע משום מה רק אחרי שבוע.

רציתי לקחת את הרכב לקומיוטסט באשקלון. אך הנציג סירב בטענה שהרכב עבר כבר קומפיוטסט. ושהמכון באשקלון לא מורשה ואם ימצאו ריג׳ קטים הם לא יתקנו אותם.

הנציג הציע בפני את האפשרות לעשות בדיקה באשדוד אך סירבתי.

לקחתי את הרכב לבדיקה אך באותו היום קומפיוטסט לא עבדו. הנהג הציע לי ללכת למכון אחר באשקלון הסכמתי.

במכון כל המכוניות היו של אלבר מה שהחשיד אותי. אבל לא תארתי לעצמי עד כמה.

הבדיקה יצאה נקיה מאוד. חוץ מצמיגים וכיוון פרונט הכל נקי.

קפצתי על המציאה.

כבר בהתחלה שמתי לב לצריכת שמן חריגה. בדקתי מול מוסך של היבואן ובמחשב החה כתוב שהרכב הגיע בגרר בלי שמן ועם מגדש טורבו שרוף. ולאחר מכן הרכב שוחרר בלי כל תיקון.

עד היום אלבר לא נותנים לי את ההיסטוריה של הרכב.

בבדיקת לחץ הפוך הייתה בריחה מהרנגים של 25 אחוז. המנוע שחוט.

לשמחתי שמרתי את המסמכים ואני מקווה שבית המשפט יבין את העוול שנעשה לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...