Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב יוצא ליסינג שימש פועלים ?

-Prestige-
שימו לב! השרשור הזה בן 4187 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה ברחוב שלי התחילו שיפוצים ואני רואה בבוקר כמה עובדים מגיעים עם יונדאי אקסנט מליסינג ומוציאים משם אתים מלאים בבוץ ואת הציוד לעבודה, בעיקרון הבאג'ז והספסל האחורי הפכו לאזור אחסון הציוד ורציתי לדעת מהם הסיכויים שרכב יוצא ליסינג שימש בעבר פועלים כאלה והאם יש דרך להימנע מכך ?

מחפש פולקסווגן טרנספורטר (אספנות) במצב נסיעה.

אשמח לקבל הצעות בפרטי בצירוף תמונות ומחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה זה מפריע לך?

קבלן שיפוצים זה גם עסק בדיוק כמו אלביט, וגם הוא משתמש בליסינג.

אין דרך למנוע וכל עוד הוא משלם לחברת הליסינג ומחזיר את הרכב לאחר התקופה תקין ושלם זה עסק שלו בלבד.

אי אפשר לעשות אפליה, למהנדס תוכנה כן לשיפוציניק לא.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד״כ הם משכירים ממה שאני ראיתי אצלנו בעבודה אבל מה זה משנה לך עם עלו עם בוץ ושמו סולם על הכיסא כל עוד

שתקנה תרכב ינקו הכול ולא יהיו כתמים ראיתי רכבים של אנשים שהם מנכ״לים של חברות והאוטו שלהם מסריח יותר

מרכב שמובילים בו פרות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל הוא בבלאי המצטבר במכלולים הנסתרים.

בולמים וקפיצים שסחבו בעבר רק ילדים במושב האחורי יתפקדו אחרי מספר שנים אחרת מכאלו שסחבו שקי בטון ובלטות משיש.

מנוע צנום של 1400 סמ"ק ששימש לשינוע מטענים חורגים יגיע לקיצו הרבה לפני מנוע ששימש את השימוש לו יועד - רכב משפחתי.

ותסלחו לי שאני לא מאמין בשיטת הבדיקה במכונים טרם הקנייה שכן הוכח מספר פעמים (ולי באופן אישי) שאין דבר אמיתי בבדיקה חוץ מכיסוי התחת של הבודק והמכון.

(SEAT IBIZA FR - 2008 (Toyo T1R 205/40/R17

UPsolute Chiptuning, S3 Intercooler

3Inch Downpipe Exhaust + Silicone Inlet, Simota Open Airfilter

Luk Reinforced Sports Clutch + Lightweight 4.4kg VW-VR6 Fly-Wheel, vMaxx 40mm. Springs

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתכוון לריח ולפגמים נראים לעין כי אין לי ספק שהם מנקים את זה (כי מי ייקנה רכב מלא בבוץ ובכתמים).

אבל כפי שאמר "אל תירה", הבעיה נגרמת במכלולים הנסתרים.

מחפש פולקסווגן טרנספורטר (אספנות) במצב נסיעה.

אשמח לקבל הצעות בפרטי בצירוף תמונות ומחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה ברחוב שלי התחילו שיפוצים ואני רואה בבוקר כמה עובדים מגיעים עם יונדאי אקסנט מליסינג ומוציאים משם אתים מלאים בבוץ ואת הציוד לעבודה, בעיקרון הבאג'ז והספסל האחורי הפכו לאזור אחסון הציוד ורציתי לדעת מהם הסיכויים שרכב יוצא ליסינג שימש בעבר פועלים כאלה והאם יש דרך להימנע מכך ?

כמה דברים:

א) לא חושב שאוטו של סוכן מכירות שרץ כל היום מלקוח ללקוח יהיה במצב יותר טוב.

ב) למזלך, את המכוניות הבאמת דפוקות (כאלה אחרי תאונה, עם ק"מ גבוה (אבל באמת גבוה, ו100K בשלוש שנים זה לא גבוה), במצב "תהרוג אותי") חברות ליסינג מוכרות לסוחרים חיצוניים שהן עובדות איתם, בסיטונאות ובמחיר מוזל. כך שאם במכונית יוצאת ליסינג חשקה נפשך, קנה מהחברה עצמה. מאותה סיבה בדיוק צריך להיזהר ממכוניות "יד ראשונה מליסינג" במגרשים קטנים.

ג) איך תימנע מרכב כזה - רכב ממודל גבוה שנראה כאילו עברו עליו 15 שנים צריך להדליק נורה אדומה. גם כזה שהוחלפו בו חלקים שבשימוש סביר אמורים להספיק לקילומטראז' שש ספרתי (כמו מנוע או גיר). מן הסתם סלון מרופט עם ריח מוזר וחורים מסיגריות. סימנים של מלט/טיח/צבע/זפת על הרכב. שריטות, איפה שהן לא אמורות להיות - כמו מכסה מנוע, גג, פנים הבגאז'.

מי שיש לו מה להוסיף, מוזמן.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4187 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...