Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(יעוץ ועזרה לקניית רכב ) פורד פיאסטה מליסינג

kodari1
שימו לב! השרשור הזה בן 4138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבת שלום לכול וסופ"ש נעים

אבקש את עזרתכם לגבי קניית רכב פורד פיאסטה אוטו' 2010, לאחר בדיקה בשוק הפרטי אין הרבה היצע ולכן פניתי לשוק הליסינג כמובן בהפחתה של מחיר, ביום שישי האחרון הלכתי לכל החברות הגדולות-אלבר,שלמה סיקסט,באג'דט,אלדן,אויס, וההצעה הכי אטרקטיבית ניתנה באלבר וגם השירות הכי טוב, להלן פרטי ההצעה:

עלייה לכביש: 10/2010

ק"מ: 70,353

מחיר מחירון לוי יצחק 71,600 מחיר שסוכם 59,000+טסט לשנה+חיישני רוורס+אחריות יבואן עד 10/2013

טופס בדיקת הרכב שהם עשו (ע"י קומפיוטסט) בתאריך 25/10/12 רשום הכל תקין פרט ל: תיקוני מרכב משמעות שולית:מעיכות ושריטות+פגמים.

הובטח לי שהרכב היה בבעלות ליסינג ולא השכרה (ברישיון הרכב רשום החכר) ונהג יחיד אך אין לי דרך לאמת זאת היום והם לא מנדבים יותר מידי מידע.

הובטח בנוסף שהרכב ללא תאונות, הסברתי לנציג הנחמד שאני כמובן אקח את הרכב לבדיקה שלי כדי למנוע הפתעות.

ההתלבטויות שלי ופה אני צריך שתעזורו לי:

1.אני נוסע בשנה לא יותר מ 15,000, והרכב המוצע עשה בממוצע על השנתיים בכביש 35,000 ק"מ, האם זה חריג? האם המנוע עייף? האם קרעו את האוטו או שמא פשוט נסעו רוב הנסיעות מחוץ לעיר?? אני אני יכול להיות רגוע בנושא של הק"מ?

2.נאמר שיש אחריות יבואן לעוד שנה, איך אני מאמת זאת?

3.נאמר לי שהרכב היה ליסינג נהג יחיד, יש דרך כלשהי לדעת/לשער זאת?

יש לציין כי ניתנו לי הצעות יותר זולות באזור ה 55,000 ש"ח גם שנת 2010 עם ק"מ באזור ה 55/60 אלף, אך בחרתי את זאת כי לפי הבדיקה היא ללא תאונות וכמעט נקייה ובשאר היה דברים כמו החלפת כנף/הלחמות/קצה שלדה וכדומה

בכל אופן שמתי מקדמה של 2000 ש"ח שיביאו את האוטו מנס ציונה לירושלים ששם אוכל לבדוק אותו וסוכם שאם אגלה/לא ארצה לבסוף את הרכב אז נבחון רכבים אחרים.

אודה למענה בהקדם לגבי השאלות הנ"ל כי מחר כנראה הרכב יגיע ודעתי אינה נחה מספיק, אודה בנוסף לקבל טיפים מה לעשות/לבדוק/לשאול. (שאני מספר את המקרה למכרים שלי אז לאחד יש תגובה חיובית ולשני סקפטית ולכן איני רגוע..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. מנוע עם 70 אלף קילומטרים לא צריך להיות עייף. אי אפשר לדעת על סמך הנתונים שכתבת אם הרכב קרוע או שהרכב נסע רק מירושלים לתל-אביב (בכיוון ירידה, כמובן. את העליה עלה על מובילית כדי לחסוך בבלאי). כן, מדובר בקילומטראז' גבוה מהממוצע אבל זה לא בהכרח אומר שהרכב גמור, שחוק או כל קלישאה אחרת. צריך לבדוק וכמובן לשקלל את הקילומטראז' במחיר.

2. לרכבי פורד יש אחריות לשלוש שנים מהיבואן, אין פה מה לאמת. אבל אם אתה ממש רוצה להרגיש בטוח עם עצמך, בדוק את זה במוסך מורשה יבואן של מאזדה-פורד.

3. אם אתה לא מכיר מישהו "מפנים" אז כנראה שלא. חוק גילוי נאות מחייב באופן עקרוני את חברת הליסינג לספר לך את האמת, אבל גם החוק למניעת הטרדה מינית היה אמור לחייב את חיים רמון שלא לנשק חיילת שהיתה תחת פקודו, מה שכמובן לא קרה. נסה לבקש מהנציג בסניף לראות חוזה ליסינג או משהו בסגנון, לא בהכרח תצליח.

מקדמה על רכב שנמצא בסניף אחר זה נוהל די סטנדרטי בחברות האלו, אל תתרגש. אני מקווה שבדקת ואם הרכב לא מוצא חן בעינייך תוכל לקבל את כספך בחזרה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף פעם אי אפשר להיות רגוע. אולי הרכב שימש עבריין זוטר בעולם התחתון ושמו על הרכב חוזה? :wink:

בקיצור, אין טעם לאכול סרטים עכשיו. קח את הרכב לבדיקה במכון בדיקה מקצועי שאתה בוחר. סרוק לכאן העתק של טופס הבדיקה ובקש קצת זמן לחשוב על זה. באותה הזדמנות בקש מאיש המכירות שידפיס לך גם היסטוריית טיפולים של הרכב, זה לא פחות חשוב. רגוע אתה יכול להיות בכל מקרה, במקסימום אתה עובר לרכב הבא ומפסיד 2000 ש"ח, לא ביג דיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף פעם אי אפשר להיות רגוע. אולי הרכב שימש עבריין זוטר בעולם התחתון ושמו על הרכב חוזה? :wink:

בקיצור, אין טעם לאכול סרטים עכשיו. קח את הרכב לבדיקה במכון בדיקה מקצועי שאתה בוחר. סרוק לכאן העתק של טופס הבדיקה ובקש קצת זמן לחשוב על זה. באותה הזדמנות בקש מאיש המכירות שידפיס לך גם היסטוריית טיפולים של הרכב, זה לא פחות חשוב. רגוע אתה יכול להיות בכל מקרה, במקסימום אתה עובר לרכב הבא ומפסיד 2000 ש"ח, לא ביג דיל.

לא ביג דיל להפסיד 2000 ש"ח (+500ש"ח לבדיקה)....??? ועוד איך ביג דיל....

:roll:

HU-Pioneer 4250SD, Comp- Morel Tempo 6, Sub- ES200, AMP- Hertz HE4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברי פורום זכאים להנחה בבדיקת רכב לפני קנייה בכמה וכמה מכוני בדיקה אז בכל מקרה לא מדובר ב-2,500 ש"ח אלא יותר לכיוון ה-2,300 ש"ח.

וכנראה שצריך פרופרוציות בחיים. להפסיד 2,500 ש"ח זה לא ביג דיל. להפסיד 30 אלף ש"ח על רכב דפוק זה כן ביג דיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה שעדיף להפסיד כסף לפניי רכישת רכב שהוא לא מי יודע מבחינת המצב שלו ולחסוך עוגמת נפש בעתיד, מאשר לקנות חתול בשק ולהדפק אחר כך.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברי פורום זכאים להנחה בבדיקת רכב לפני קנייה בכמה וכמה מכוני בדיקה אז בכל מקרה לא מדובר ב-2,500 ש"ח אלא יותר לכיוון ה-2,300 ש"ח.

וכנראה שצריך פרופרוציות בחיים. להפסיד 2,500 ש"ח זה לא ביג דיל. להפסיד 30 אלף ש"ח על רכב דפוק זה כן ביג דיל.

איפה יש הנחות בבדיקה :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...