Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמו להן ה-3 שנים. רכב מליסינג

tamos
שימו לב! השרשור הזה בן 4141 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

נגמרה התקופה של ה3 שנים עם הרכב, עכשיו מחפשים חלופה.

שוי הרכב בערך 140. חשבתי על המתמודדות הבאות:

יונדאי I35

סקודה אוקטביה 1.4

הונדה סיויק החדשה

סיטרואן C4

פורד פוקוס-מקווה שתכנס גרסת הטיטניום הגודשת

סיאט לאון

יש הרבה, אבל אני בטוח שאתם יכולים לעזור לי לשלול כמה רכבים לא משתלמים.

עיקר הנסיעה היא נסיעה מנהלתית אך כן חשוב הביצועים, לכן יש לי העדפה לשידוך TSI+DSG. אך, אם זה בא על חשבון נוחות ואבזור אאלץ לוותר.

הכי נראית לי כרגע זה הפור פוקוס הגודשת, עם מנוע חזק ואבזור סבבה. האוקטביה מציעה אבזור קצת נמוך למחירה, גם הסיויק ברמת גימור ספורט מביאה אחלה של אבזור אולם הביצועים....

עזרה תתקבל בברכה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב, העיסקה חייבת להתבצע עד סוף 2012 בכדי להמנע מחלק מהעליה בעלות הליסינג של ינואר 2013.

גם אם היא תיחתם ב 2012, עדיין צפה הפתעות בינואר.

בכל מקרה, היום יותר מתמיד, שווה לבחון היטב אם בכלל משתלם לחתום עיסקת ליסינג חדשה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. שווי השימוש הוא נגזרת אחוזית של עלות הרכב, יבואני הרכב מעדכנים מחירים בינואר ולכן העלות של הליסינג תעלה.

2. האוצר מתכנן מהלך (מבורך) שבו הוא יפריד את שווי השימוש של הרכב מהטבת השכר של הדלק שכיום ניתנת חינם אין כסף ולא ממוסה. החל מ 2013 האוצר מתענן לחשב את עלות הדלק כהטבת שכר ולמסות אותו.

3. העלאת שווי השימוש של רכבים תוכננה לעלות בתוכנית רב שלבית, אחת המדרגות היא בינואר 2013.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1

2. האוצר מתכנן מהלך (מבורך) שבו הוא יפריד את שווי השימוש של הרכב מהטבת השכר של הדלק שכיום ניתנת חינם אין כסף ולא ממוסה. החל מ 2013 האוצר מתענן לחשב את עלות הדלק כהטבת שכר ולמסות אותו.

3. העלאת שווי השימוש של רכבים תוכננה לעלות בתוכנית רב שלבית, אחת המדרגות היא בינואר 2013.

זה היה "בלון ניסוי" של האוצר - זה ממש לא יקרה כי זה דופק את תושבי הפריפריה שעובדים במרכז ואת תושבי המרכז שעובדים בפריפריה - ממש לא מה שהממשלה רוצה להשיג - חוץ מזה עכשיו בחירות שום דבר לא ישתנה.

בגלל שאין תקציב ל-2013 ואין חוק הסדרים גם אופן חישוב שווי השימוש לא עומד להשתנות (בינתיים)

מוסיף לרשימתך את האופל אסטרה והיונדאי ולוסטר.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיטו?

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי שהGTC עולה 150. איך היא?

אני יפקח עין על השינויים בליסינג, נראה אם באמת שווה להמשיך.

המיטו קטנה מדי, איך הגולייטה? תמורה טובה למחיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוקס מגיעה עם מנועים אטמוספריים ללא מגדש טורבו, מלבד גירסה אחת בעל מנוע 1.6 טורבו עם גיר ידני שמתומחרת מעל 140 א׳ ש״ח. גם הגירסה עם מנוע 2 ליטר טובה אבל צפופה יחסית. התנהגות הכביש טובה מאד. תאי מטען קטנים מלבד גירסת הסטיישן.

האוקטביה והלאון מוחלפות בדגמים חדשים וקצת מבאס לרכוש רכב שיוחלף בקרוב. למרות שהאוקטביה היא עדיין הטובה בקטגורייה.

הסיטרואן בעלת גיר 4 הילוכים בלבד, משמע ביצועים עייפים. מלבד זאת היא מאד איכותית.

היונדאי בסדר בהכל, הביצועים טובים אבל לא מתבלטים ולא מגיעים לרמה של הלאון, האוקטביה או הפוקוס 2 ליטר. מדובר בדגם חדש לחלוטין.

הסיביק 5 דלתות נחמדה, אבל לא מציגה שום חידוש, אותו מנוע 1.8 וגיר 5 הילוכים עוד מהסיביק הקודמת. האיכות שופרה וכעת היא טובה. תא מטען גדול יחסית לתצורת האצבק. הסיביק 4 דלתות פסולה, איכות נמוכה, תא מטען קטן ולא שימושי ובינונית בשאר התחומים. לא סתם היא לא נמכרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקוס וI35 מאובזרות אבל אין להשוות בין הביצועים של הרכבים הנ"ל לרכבים כדוגמת הג'טה , אוקטביה והלאון במיוחד בגרסאות ה1400 טורבו. (אפילו ה1200 מתנהגת בהרבה יותר טוב מהI35 ,פוקוס).

הפוקוס וגם בגרסאת הסטיישן דיי צפופה מאחור יש לקחת בחשבון.

מבחינת אבזור האוקטביה לא הכי מאובזרת ואפילו USB /שליטה מגלגל ההגה על המערכת ועוד פיצ'רים כאלה ואחרים לא קיימים.

הכל תלוי מה יותר חשוב לך - ביצועים או אבזור. לדעתי אפשר להוציא את הI35 SUPREM במחיר הזה שמגיעה עם ג'אנטים, סאנרוף ריפודים חצי עור חצי בד ועוד שינויים קטנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת נסחפת, פערי הביצועים בין ה-1.2 TSI ל-I35 ממש אינם מורגשים ואם כבר אז יחידת הכוח של היונדאי מלוטשת ונעימה יותר בזכות גיר אוטומטי רגיל ולא DSG.

אגב לדעתי בכלל, אם אינך זקוק למושב האחורי ולבגאז' אז חבל בכלל להתעכב על משפחתיות משעממות כמו היונדאי הג'טה והאוקטביה.

דגמי הקופה והסמי-ספורט שהוצעו עד עכשיו נשמעים טוב בהחלט, אני הייתי מציע לך לבדוק את המיני קופר, אולי המעבר לדלק מוטורס הכניס גם אותה לליסינג.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם האוצר מחשב את המס לפי העסקה בפועל, אבל אם כן - רכוש לך לאון FR ידנית ותהנה כל הדרך (ביחס לחלופות האחרות כאן, כמובן).

עריכה: וכמובן לא רכוש לך, אלא בקש מהליסינג (טפו) שירכשו לך.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4141 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...