Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין במיצובישי גאלאנט 1997 (ייעוץ).

sd1985
שימו לב! השרשור הזה בן 4135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפי בכותרת אני מתעניין ברכב,וגם זה מתאים לתקציב (10K פלוס מינוס)

האם יש בעיות מיוחדות/נפוצות שעדיף להימנע מרכב זה?

עיקר שימוש הרכב יהיה למשפחה(אישתי בעיקר) והובלת שתי ילדות קטנות,עם עגלות+כסאות בטיחות

תודה למי שיעזור/יכוון אותי

מנוע V6 בלי להתבייש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חלקי חילוף משומשים. אתה נסמך על מחסן היבואן וזה יהיה יקר. מאוד יקר.

מעבר לזה רכב בן 16 כמעט, אל תצפה לכלום - עניין של מזל. יכול לשרת אותך 3-4 שנים באמינות מופלגת ויכול להתפרק לך בין הידיים. עניין של תחזוקה קודמת של הרכב, החיים שהוא עבר וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה, בשנת 1997 בדיוק היתה החלפת דגם, חלק הגיעו עוד בצורה הישנה וחלק בצורה החדשה שרואים עוד שנת 2003 ששם גם נפסק היבוא של הגאלאנט בארץ.

את הדגם הקודם אני לא מכיר.

את הדגם של 1997 החדש -עד 2003 אני מכיר מצויין.

לאמא שלי יש גאלאנט 1999 משנת 2002 ועד היום, נקנתה עם 39 אלף ק"מ היום היא עם 240 אלף.

בנוסף קניתי גאלאנט נוספת 1999 שהיתה אצלי במשך 4 שנים, הצבע התחיל ליתקלף ובמקום לצבוע מכרתי אותה לחבר טוב תמורת 10 אלף ש"ח.

וזה אחרי שקניתי גאלאנט נוספת שנת 2001 שיש לי אותה עד היום.

במצטבר יש לנו 16 שנה גאלאנטים וזה עוד לא נגמר, בכל הרכבים אני מטפל לבד.

רכב אמין בצורה לא רגילה, טיפילים יחסית זולים במרכזי (לדוגמא" טיימיג הכולל רצועת טיימינג, רצועת איזון, 4 מחזירי שמן, ורצועות אביזרים עולה במורשה 1050 ש"ח)

אני יכול לספור לך על יד אחת את כמות התקלות שהיו בשלושה הרכבים יחד.

האוצאות היקרות ביותר שהיו לי ברכבים זה רדיאטור בגאלאנט של אמא שלי (680 ש"ח) תחליפי.

וחיישן קנשפט בגאלאנט שלי (480 ש"ח) תחליפי.

חלקי חילוף תחליפיים יש בשפע.

צריכת דלק של 1 ל-10 בנסיעה משולבת ורגוע.

בכל מקרה, אישתי מאוד מאוד אוהבת את הרכב, ממש נהנהת מימנו.

לדעתי אתה יכול למצוא רכבים בשנתון יותר גבוהה במחיר הזה, אך זכור שרמת התחזוקה במקרה הזה חשובה מהשנתון.

שלושה גאלאנטים כבר קניתי, כולם ללא יוצא מין הכלל פשוט הצלחה.

אם תרצה, אתה מוזמן לשאול חופשי.

ואפילו לבוא לראות\לעשות סיבוב על הרכב, אני גם מגיעה לא מעט לאשדוד.

הוא לא למכירה, אבל שהיה לך לפחות אינדיקציה.

בהצלחה

פלג_

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה,תודה פלג..

אני מושב שבאמת אביט לשנתונים גבוהים יותר

בכל מקרה הגלנט 97 שראיתי היא כן הצורה החדשה,ולכן משכה אותי(אישתי ישר הסכימה)

אני עדיין רוצה לקנות אחת כזו,

תודה שוב.

עזר לי מאוד לקבל החלטה.

מנוע V6 בלי להתבייש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה, כמו שנכתב צריכת הדלק היא 1 ל-10 וזאת צריכה של יותר עירוני מבין עירוני.

לאילת בנסיעה קצת פחות רגועה קיבלתי 1 ל-13.

שאני מכרתי את שלי שנת 1999 לשכן בגלל בעיות קוסמטיקה, חיפשתי לא מעט את האחרונה שקניתי לפני שנה, קשה למצוא רכבים שמורים ומטופלים.

מחיר הרכב זול, ויש לא מעט מוזנחים.

היה חשוב לי מצב חיצוני כי בגלל זה מכרתי את שלי, אם לא היתי מוצא אחת שנראת טוב פשוט היתי עושה צבע לשלי וגומר את הסיפור.

בשנת 2001 נכנס הגיר עם הטיפטרוניק, אני לא ראיתי בזה יתרון אז כך יצא במקרה שלי, רק היה חשוב לי לבדוק עם מכון גירים שהגיר הזה אמין כמו הגיר האוטומט הרגיל שאני מכיר משנת 1999 והתשובה היתה חיובית.

יש את הגדם ספורט (כמו שלי, מצרף תמונה) אין שום שוני מפחינת מכלולים, הם רק הוסיפו את הפגושים והחצאיות האלו שאני אגב מאוד מאוד לא אוהב, אבל החלטתי שעל זה אני לא השלול את הקניה, סה"כ האוטו טוב.

בנוסף הוא הגיעה עם חישוקים קלים, מה שבתמונה אלו החישוקים המקוריים, אבל יש הרבה רכבים גם בדגם קונפורט שכבר החליפו לחישוקים קלים.

חלק מהרכבים הגיעו עם בקרת אקלים וחלק אם מנגנון מכאני, היה לי את שניהם, גם זה לא איזה פרמטר שהיתי מתעקש עליו.

יש דגמים שגם הגיעו עם קרוז קונטרול, בדגם שלי אין, כך שאני לא יודע באיזה כן יש.

בכל מקרה, חפש טוב ואל תתיאש, עם יש לך שאלות, אפילו במעמד הקניה\בדיקה תרגיש חופשי ליתקשר.

פלג: 054-6556525

בהצלחה

P1070901.JPG

P1070908.JPG

P1070881.JPG

P1070914.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על הרכב - יש לי כזה(שנת 2000) כשנתיים, מאוד נוח, מאוד אמין.

מחיר קנייה זול מאוד ביחס למה שמקבלים ואחזקה לא יקרה(בינתיים, עשיתי סה"כ שני טיפולים קטנים במוסך).

מה שכן, צריכת הדלק שאני חווה קרובה יותר ל1:8 מלמעלה(לפעמים 1:8.5) אבל זה בגלל שאני עושה בעיקר נסיעות עירוניות סופר קצרות(פחות מ3 ק"מ לכיוון...כן אני עצלן :lol: ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...