Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה רומסטר 2009 65K בעד ונגד

gidon
שימו לב! השרשור הזה בן 4142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

נפתחה בפניי אופציה לקנות את הסקודה רומסטר 2009 עם 65K ב 50K.

בעל האוטו הוא מישהו שאני מכיר ואני יודע בדיוק מה עבר על הרכב.

מה המחלות והאם כדאי בהתחשב בעובדה שאני צריך אוטו לנסיעות של כ-70 ק"מ ביום חיפה-מגדל העמק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול רכב נחמד עם פלטפורמה מיושנת

במידה ואין לך צורך בחלל האיכסון קח בחשבון שמקום איכסון שכזה עולה במשקל ואוירודינמיות

אישית, אני חושב שזה אחלה רכב עם מקום לכניס זוג אופניים בלי בעיה.

מבחינתי זה יתרון וגדול

אבל אני זה לא אתה ואתה זה לא אני :)

בהצלחה

סובארו XV 2016 - כוכבים בעניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו נשמע לא רע בכלל, רכב בן 4 כמעט עם 65 אלף ק"מ זה בתוך הממוצע, וזה לא ק"מ בשמיים.

בהנחה שהרכב לא קרוע, ואין בעיה בגיר או במנוע, ואין נזק בתחום השלדה, והרכב מטופל - זו אכן מציאה טובה יחסית.

ב50 אלף ש"ח אפשר לקבל בליסינג מכונית כמו אקסנט שלטעמי פחות טובה מהרומסטר. היתרון שברכישה מליסינג הוא תיקון כל הליקויים, אחריות, התחייבות לטרייד אין וכו'. משהו שאין לך ברכב פרטי.

מעבר לכך, קח בחשבון שהסקודה היא מכונית יקרה יחסית לתחזוקה.

לא ציינת באיזה מנוע מדובר, אך ה1.6 יחסית אנמי ולא חסכוני במיוחד, וככל הנראה מותקן ברכב גיר אוטומטי בעל 6 הילוכים, שאמינותו סבירה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול רכב מצויין, מדובר במיקרווואן גבוה ושימושי.

המרווח בציר האורך גדול יותר מכל רכב משפחתי וגם תא המטען ענק ושימושי.

הקונסולה המרכזית הפריעה לי לרגל ימין.

גיר 6 הילוכים אוטומטי שהוצע רק בקונצרן פולקסווגן באותה שנה לעומת 4 הילוכים בלבד אצל המתחרות, יבטיחו לך נסיעה בסל״ד נמוך במיוחד מחוץ לעיר וחלוקה נכונה יותר של יחסי ההעברה בגיר, דבר שיביא למיצוי ביצועי המנוע וחסכון בדלק.

מנוע 1.6 בנזין הוא מנוע עתיק של הקונצרן, הוא מחוספס וכוחו סביר בלבד. כאמור הגיר מביא בסה״כ לביצועים טובים.

נוחות המתלים בינונית, לכל היותר.

חפש מבחן ארוך טווח שנערך לה באחד מאתרי הרכב, אני זוכר שהיה צורך בהחלפת בולמי זעזועים אחוריים יחסית בשלב מוקדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...