Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לי ולתינוק מה כדאי?

סיונוש
שימו לב! השרשור הזה בן 4152 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מעוניינת לרכוש רכב חדש קומפקטי אך יש לי עגלת תינוק גדולה לכן הבגאז' צריך להספיק.

הצרכים שלי הם בראש ובראשונה: בטיחות (תינוק באוטו) צריכת דלק מוזלת וקומפקטיות . רוב הנסיעות יהיו עירוניות. לנסיעות ארוכות יש רכב נוסף משפחתי של בעלי מהעבודה.

השאלות שלי הם אלו:

האם דגמי הסופר מיני יספקו אותי?

ומה דעתכם על רכישה דרך חברת ליסינג כיד שנייה ב 0 ק"מ בהנחה של 20% מהמחירון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוכה הבאה

לגבי תא המטען והעגלה, בדרך כלל ממליצים לקחת את העגלה לרכב ולראות האם העגלה נכנסת והאם נכנסת בקלות.

לא יודע מה זה עגלת תינוק גדולה - לא משהו סטנדרטי?

אישית מכרתי בקיץ האחרון סוזוקי סויפט והחלפתי במשפחתית כי אנחנו מחכים לילדה ראשונה אבל כשקנינו את העגלה הבנתי שהיא הייתה יכולה להכנס בקלות גם לסויפט.

אנחנו לא מתחרטים או משהו כזה מהסיבה הפשוטה שרצינו שבבגאז' יהיה מקום לדברים נוספים ולא רק שיספיק לעגלה.

גם מבחינה בטיחותית אני ארגיש טוב יותר עם משפחתית (למרות הכל).

אני מאמין שסופר מיני תתאים לך ומפה יש לך כמה אפשרויות ממש לא רעות, התקציב הוא כ100-105 אלף? האם אוטומט בלבד?

לגבי רכישה מליסינג אני אישית ממליץ מאד בתנאי שיודעים שהרכב ישמש אותך מספר שנים לפחות - במקרה כזה את מקבלת את אותו הרכב כאשר החסרון היחיד שלו הוא שורה אחת ברישיון הרכב. אחרי מספר שנים ההפרש במחיר המכירה מתקזז והופך לשולי, במיוחד לעומת החסכון ביום הקנייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לעזור בלי תקציב.

אם את יכולה להסתדר עם גיר ידני שימי עינך על רנו קליאו 1.2 ידנית מודל 2011 או אולי 0 ק"מ מהיבואן (פחות מ-70). ממש מרווח, נוח, מאוד בטיחותי, מאוד בטיחותי, לא מאוד חזק - אבל בעיר זה לא ממש משנה.

אופציות לגיטימיות אחרות -

פורד פיאסטה היותר יקרה, במיוחד אם בוחרים בגרסה האוטומטית/מאובזרת.

אופל קורסה עם ציון טיפ-טיפה נמוך יותר, גם כאן יש גרסה ידנית חסכונית וזולה וגרסאות חזקות יותר, אוט' ומאובזרות לא זולות.

שתיהן מתחילות גם לצוץ כמשומשות ואז אולי ניתן למצוא מכונית אוטומטית במחיר נוח יותר.

לא לשכוח שהמקום הבטוח ביותר לכסא של התינוק הוא מאחור.

כמובן שאת צריכה ללכת ולבדוק כל רכב באולם/מגרש, תראי איך את מסתדרת עם העגלה, כסא הבטיחות וכו'. לאחר מכן כמובן נסיעת מבחן.

לא יודע מה זה עגלת תינוק גדולה - לא משהו סטנדרטי?

אני מקווה שלא גדולה כמו שלנו - ריינג'רובר על אבנים, חול ומדרגות; כאב ראש בעת הכנסה לתא המטען.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי תודה על התשובה העניינית,

התקציב הוא כמה שפחות... ואחרי מו"מ בכמה סוכנויות הבנו שניתן להוריד גם ל 95K כולל תוספות ועליה לכביש, רכבים שעולים כ 105K

ודרך ליסינג יוצא הנחה של 10K פחות מההנחה בסוכנות, משמע 84K כולל תוספות וכו'.

מה מומלץ לי? פיאסטה/SX4 /סוניק/יונדאי I20

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-SX4 רכב ממש נוח וזה שהוא יושב גבוה על הכביש רק עוזר במיקרה שלך ,היה לא מיזמן מבצע והרכב נמכר בפחות מ-100K דרך החברה שזה יוצא ממש מישתלם! תנסי גם את האחות התאומה הפיאט סדיצי.

http://www.fiatsedici.co.il/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום עדיין נשמעה הפרסומת שלדגם ה-GLA תמורת 100 אש"ת.

עם זאת ה-SX4 אינו סופרמיני אלא משפחתית קטנה. לדגם 4 הדלתות תא מטען גדול גם יחסית למשפחתיות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שלשימוש עירוני אפשר להסתפק בסופר מיני עם מנוע קטן יותר משל ה-SX4 אבל עם 5 כוכבים במבחן ריסוק.

הפיאסטה מתאימה בהחלט, גם יונדאי I20. הסוניק מציעה יחידת כוח מעט עייפה ובתחום הזה נופלת אפילו מהפיאסטה העצלנית יחסית.

כדאי לבדוק גם את טויוטה יאריס, סיטרואן C3, סיאט איביזה וקיה ריו החדשה.

בהצלחה ומזל טוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תלוי בעגלה שלך. אם מדובר בעגלות כמו אלו של מוצי, אני בספק אם היא תיכנס בנוחות לסופר מיני.

לצערך אין לך ברירה אלא להגיע עם העגלה לסוכנויות ולנסות לראות איפה היא נכנסת ואיפה לא.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4152 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...