Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול - מוסך מורשה או לא משנה?

OR TALMON
שימו לב! השרשור הזה בן 4155 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, בבעלותי פולו 07 שקניתי לא מזמן.. במידה ואני ארצה להכניס אותה לטיפול, האם זה באמת משנה מוסך של צ'מפיון או מוסך אחר?

ממה שאני מבין צמפיון יקרים מאוד, ולא תמיד שווים את הכסף.

האם זה משנה אם אני הולך למוסך אחר (מוסך מוכר וטוב, אבל לא של אף חברה)? אם זה משנה, במה בדיוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון: הם אף פעם לא שווים את הכסף. תחסוך לעצמך גם את הכסף וגם את תחושת הבושה שבאה אחרי שמשלמים להם סכומים מגוחכים על שטויות. מוסכים מורשים באופן כללי מתמחרים טיפולים ותיקונים בצורה מוגזמת, וספציפית עם המורשים של פולקסווגן - זה ממש כמעט בלתי נתפס כמה שהם חצופים וחמדניים.

כל זה מניסיון, כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתרונות של מוסך מורשה:

בחור אחד עובד לך על הרכב ולא פוזל לעוד 30 רכבים כמו במוסך רגיל.

משתמשים בחלפים מקוריים ומאושרים ע"י היצירים.

חדר המתנה נוח.

יש בוחנים מנוסים שבודקים את עבודת המוסכניקים.

סה"כ בדר"כ עושים עבודה טובה.

חסרונות:

מחיר מחיר מחיר

לפעמים חוסר מקצועיות או שקר כדי להקפיץ מחיר

עובדים לפי מחירון זמני יצרן שהוא הזוי.

לסיכום לפי דעתי: אם אתה מכיר מוסך מקצועי ואמין ולא בהכרח מורשה- לך עליו.

בסופו של דבר אמינות רוכשים ע"י זמן ולא ע"י כסף.

שי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

אם כך אז אתה מוזמן לפנות אל מוסך טכנו טסט בטירת הכרמל או מוסך טכנו טסט בחיפה.

בכל בעיה אתה יכול ליצור קשר עם טוני (057-7372306), אחד מבעלי הרשת.

הם מאוד אוהבים לעזור לחברי הפורום אז אל תשכח לציין את זה ולבדוק אולי יש להם איזה קופון שיחסוך לך קצת כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסכי יבואן בדרך כלל יקרים יותר ממוסכים לא מורשים מאחר והם מגלמים בתוך המחיר את ההוצאות הרבות שיש ליבואן, להבדיל ממוסך רגיל. מוסכי יבואנים נמצאים בפריסה ארצית ולא תמיד משיקולי רווח אלא צורך והתחיבות לשרת לקוחות או על פי תנאי הזיכיון. יבואן מחזיק מלאים וחלפים שנמצאים במחסנים שבהם עובדים מחסנאים ופקידות ומובילים ומנקים וכו' וכולם עובדים בשכר ולא בהתנדבות. יבואן משלם ארנונה על מוסכים שממוקמים במקומות מרכזים וכו' וכו'. מי שראה את המרכזים הלוגיסטים של יבואנים כמו של UMI למשל בשוהם מבין על מה מדובר. זה מתחם ענק, אזור תעשיה בפני עצמו וזה דבר שעולה הרבה כסף לממן. יבואן מממן חלקים מקורים, הכשרות והשתלמויות של מנהלי המוסך אצל היצרנים בחו"ל וכו' וכו' הוצאות שבסופו של דבר מגולמות במחירי העבודה במוסכים אחרת תהיה פשיטת רגל. מוסך רגיל לא צריך להחזיק מלאי, הוא פשוט מזמין ספציפית חלק ברגע שהוא צריך, הוא מחזיק מוסך איפה שזול יותר ו"הפקידה" אצלו היא גם המחסנאי ובדרך כלל גם הבוחן הראשי ובעל המוסך בעצמו. יוצאים מן הכלל הם מעטים דוגמת מוסך רון ועוד כמה יחידי סגולה בודדים שמצליחים לשלב בין הגינות לאדיבות ולמקצועיות. בשלושת הוואגיות שהיו לי טיפלתי תמיד במוסך המרכזי או אצל פליקס בתל אביב. אני יודע ששילמתי הרבה יותר, אבל זה בתנאי האחריות ויש עם מי לדבר כשיש בעיות. מוסכי יבואן נותנים אחריות על חלקים מקוריים והעבודה, מה שלא תמיד תקבל במוסך רגיל. אם אתה כבר לא באחריות ותמצא מוסך טוב מהמלצות שאתה באמת סומך עליהם ולא סתם "משמועות ששמעו מחברים ששמעו ממישהו שקרא איפשהו", אז ברור שזה משתלם כי המחיר יהיה זול יותר וגם תזכה לשרות מקצועי, אבל "על עיוור" לא הייתי הולך למוסך סתם כי מכסה המנוע לא יהיה הדבר היחיד שיפתחו לך שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4155 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...