Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צביעת גג בשחור מבריק, כמו שמשה פנורמית

שימו לב! השרשור הזה בן 1867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זאת אומרת שאם קודם הגג היה מקולף ומגעיל, אז עכשיו הוא בכלל כבר משוייף והצבע גמור שם.

אז אם מורידים את המדבקה זה או לשים אחת חדשה או לעשות צבע.

אבל אין סיבה להוריד אותה.

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש כאן מישהו מומחה לפוטושופ שיוכל לעשות לי הדמייה ?

עכשיו אני מסתכל בתכלס בחנויות שעושות את הדברים האלו ואני רואה רק רכבי ספורט או רכבי יוקרה וכאלה, קצת פדיחה לבוא עם עגלה ישנה:lol:.

בכל מקרה, שוב, אם למישהו יש כאן פוטושופ ויכול לבצע לי הדמייה אני אודה לו מאוד.

שבוע טוב וחג שמח חבר'ס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

אני מעוניין להשחיר את הגג עם מדבקה דמוי גג פנורמי וגם את המראות באיזור הצפון כמה בערך המחירים בשוק? ואם יש מקום באזור עפולה חיפה שהוא מועדף?

רציתי ללכת לאלומה קאר אבל הם לא מתעסקים בזה יותר תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך את הרמוניה לרכב ממול לב המפרץ.

הכהתי אצלו את החלונות לפני שבועיים וראיתי עבודת הדבקה שהוא עשה- היה נראה מעולה!

הוא משתמש בחומר אנגלי ולא משהו סיני.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך את הרמוניה לרכב ממול לב המפרץ.

הכהתי אצלו את החלונות לפני שבועיים וראיתי עבודת הדבקה שהוא עשה- היה נראה מעולה!

הוא משתמש בחומר אנגלי ולא משהו סיני.

איך ההשחרת חלונות שלו, אתה מרוצה?

כמה אחוזים עשית? איזה חלונות השחרת?

וממש אשמח אם תוכל לשתף מחיר :)

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש מקום מקצועי באזור עפולה לעשות אצלו השחרה לגג ושהמדבקה באמת תתן את האפקט של הגג זכוכית .

הייתי במקום היום מוכר והמדבקה פשוט בצבע שחור ולא נותת את האפקט המבריק פשוט רק שחורה וזה לא צבע מט..

אשמח להצעות לגבי אלומה קאר הרמוניה ומרכז הציפויים לא רלוונטי כל אלה תודה לעוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

ערב טוב, מחייה את הנושא שוב.

לאחרונה, עם כל השטויות שלי והשיגעון , אני ממש רוצה להשקיע קוסמטית (כמובן, לא כרגע כי אני די חנוק) ברכב.

החלטתי בהמשך אולי לעשות את הדמוי גג פנורמי הזה. יש לי חלון אחורי גדול מושחר וזה יכול להשתלב לא רע.

השאלה שלי היא כזאת...הגג איבד את כל הברק שלו ובתחילת הגג עד האמצע עדיין יש "ברק" אבל עם פיצוצים. בקיצור, אין גג חיצוני לטויוטה.:wink:

בנוסף, כידוע יש לי "דמוי סאנרוף" (חדלו עם הצחוקים, זה כבר לא מצחיק) שהוא פתוח. האם ניתן להכניס בתוכו את המדבקה?

אז השאלה היא כזאת...

האם המצב של הגג מאפשר ציפוי כזה והאם הסאנרוף המזוייף לא מפריע.

לגבי מקומות, זה פחות קריטי כי אני מכיר לא מעט, אבל במקום סתם להתלהב ובסוף יגידו שאי אפשר וחייב לצבוע. אין לי בעיה שזה יהיה כמובן "אל חזור", במילא הגג גמור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכסף שהוצאת על שיפורים לקורולה.... במקום רכב שנראה כמו קישוטים לסוכה, תביא משהו חדש מבריק ונוצץ

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רק נראה הרבה...

היום כדי להביא רכב נורמלי שלא יעשה בעיות בכלל (והטויוטה עשתה את העבודה יפה מאוד למעלה מעשור, על גבול ההזוי) צריך להיות רוטשילד.

אם כבר נשארים , שלפחות תיראה נורמלי. לא רוצה לצבוע והציפוי הזה הולך חזק בתקופה האחרונה.

כמה לדעתכם זה עולה הדבר הזה מבלי להרגיש פראייר ששילמת הרבה?

אני קורא באינטרנט ופה על מחיר של 200-400-500 , איך יכול להיות?באמת משהו איכותי ?

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...