Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צביעת גג בשחור מבריק, כמו שמשה פנורמית

שימו לב! השרשור הזה בן 1896 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו שאמרו, יש צורך בהכנה של השטח ממש כמו לפני צביעה, אולי אפילו ברמה גבוהה יותר. ועדיין זה משהו שאתה יכול לבדוק אם אתה אוהב את הרכב.

פסיכו פאסאט 1.8T

פסיכו ג'טה 2.0 FSI

ו-205 1.4i שנת 98 :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כמו שאמרו, יש צורך בהכנה של השטח ממש כמו לפני צביעה, אולי אפילו ברמה גבוהה יותר. ועדיין זה משהו שאתה יכול לבדוק אם אתה אוהב את הרכב.

השאלה היא, האם עם לקה מקולפת וצבע גמור בגג, ניתן לתקן את זה ולשים את המדבקה הזו במחיר של עד 1000 שקל ?

או שצריך לקחת בחשבון צביעה+המדבקה ואז זה כבר יעלה יותר מ2000 שקל?

ובכלל, איך אפשר לדעת שזה מתאים לרכב ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה גם לצבוע את הגג וגם לשים מדבקה? לא חושב שצביעה, דיי איכותית אפילו, תעבור את ה-1000 שקל לגג. אם זה החלק היחידי ששרוף זה השקעה לא רעה לדעתי, אם אתה מתכנן להשאר עם הרכב זמן רב.

פסיכו פאסאט 1.8T

פסיכו ג'טה 2.0 FSI

ו-205 1.4i שנת 98 :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1)ירידת ערך רצינית.

2)הצבע של הרכב מקולף גם במכסה של התא מטען ובאיזור הלוחית רישוי וישנו סימנים קלים מתחת לחלונות שגם שם השמש עשתה את שלה.

בנוסף, ישראלים נהנו לדפוק את המכונית שלי בחניות.

מבחינת קוסמטית יש בו עדיין חלקים בסדר, אבל הרבה כבר על הפנים ולהתחיל לצבוע חלק אחד בלבד ייראה מוזר ולא יעשה טוב בהסתכלות לאחר מכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי יספיק שיווף של החלקים הבעיטיים, עד למצב של יישור קו [אין בעיה עם קו קעור לצורך הדבקה, ולכן לא צריך עבודת פחחות וצביעה מלאה.

Seat Ibiza FR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הלכתי למוסך שחבר שלי ממש בן בית שם, הציעו לי 1,200 על צביעת הגג מחדש, נשמע לכם הגיוני? סהכ פיאט פונטו..

הוא טוען שהמצב של הגג קשה אז צריך להוריד הכל לשייף ולעשות יסוד ולכה וכו'..

אני באותה בעיה של פותח השרשור, חבל להוציא סכום כזה על צביעה, הבעיה שאצלי זה באמת קילופים רציניים והייתה נקודה אחת שהתחיל בה חלודה.. לפחות אותה סידרתי.

קרבון נראה ילדותי לדעתי, גם יכול לגרום נזק לצבע לטווח הרחוק..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
אני הלכתי למוסך שחבר שלי ממש בן בית שם, הציעו לי 1,200 על צביעת הגג מחדש, נשמע לכם הגיוני? סהכ פיאט פונטו..

הוא טוען שהמצב של הגג קשה אז צריך להוריד הכל לשייף ולעשות יסוד ולכה וכו'..

אני באותה בעיה של פותח השרשור, חבל להוציא סכום כזה על צביעה, הבעיה שאצלי זה באמת קילופים רציניים והייתה נקודה אחת שהתחיל בה חלודה.. לפחות אותה סידרתי.

קרבון נראה ילדותי לדעתי, גם יכול לגרום נזק לצבע לטווח הרחוק..

נשמע יקר אבל אי אפשר לשפוט ללא תמונה. בעיקר של החלודה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושרי, בחייך זאת קורולה, 1000 פה ו1000 שם, תקנה כבר קורולה חדשה יותר =)

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאני לא יודע כ"כ מה לעשות.

לצבוע חלקים שונים ברכב יעלה הרבה כסף ביחד וגם יהיו הבדלי צבע. לצבוע את הגג בכלל גורם לירידת ערך שגם ככה הרכב לא שווה הרבה בפועל.

מצד שני, אני גם לא יכול לדעת האם המצב בצבע של הגג מאפשר בכלל הדבקה או שצריך באמת לעשות עבודה כפולה ואז שוב, זה גם לא משתלם ויעלה לי יותר מציפוי עצמו על גג עם צבע תקין.

צד שלישי, לא ייראה באמת כאילו האוטו מהכפר?

אני שומר עליו מכאנית אבל מבחינה קוסמטית איבדתי עשתונות כל פעם יש לו שריטות פה, צבע דהוי שם...אם אפשר למזער נזקים ועל הדרך עם מדבקה יפה דמוי פנורמי זה נשמע טוב אבל אני זקוק לתגובות נוספות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה אומר שיוף ודאגה לשכבה אחידה?

ולמה בכלל צריך לעשות אתזה אם אתה מדביק מדבקה שמכסה את זה?

סליחה על הבורות, אבל פחחות לא הצד החזק אצלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים צובעים עם המדבקה הזו מכוניות שלמות, אבל אם יש לך פיצוצי צבע ושכבה לא אחידה אני מאמין שגם אחרי הצביעה יראו אי אחידות בצבע, כמו שאתה צובע קיר או כל דבר אחר, אתה צריך שכבה אחידה..

בגלל שזה סוג של ציפוי גומי שאתה מרסס יכול להיות שאולי הוא יחפה על זה אבל קשה לי להאמין

חפש ביוטיוב plasti dip

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עשיתי מדבקה שחורה מבריקה לגג שלי שהיה עם קילופים, יצא יפה מאוד לטעמי ולטעמם של הרבה אחרים.

לגבי העבודה - עלה לי 250 שקל, הבחור שייף לי את הגג ככה שכבר אין כל כך דרך חזרה, אין ברירה זה כדי שלא יהיו בועות.

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1896 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...