Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמוד צמוד (תופעה:למה אתה חונה צמוד אליי ?? +תמונות )

alon-g
שימו לב! השרשור הזה בן 4276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היה על זה מחקר פסיכולוגי דווקא, מסתבר שבתת מודע ההרגשה כאילו המכוניות שומרות אחת על השניה.

Golf GTi MK5: Revo Stage 2+ - Tein SuperStreet 2 - MILLTeK Performance Pipe - APR Hpfp

למכירה: איביזה טורבו 20VT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אויש באמת, איזה התבכיינות...

אם הבנאדם שמר מרחק גדול ממך (כמו שנראה בתמונות) ומדובר בחניה ציבורית (של קניון) מה מפריע לך שהוא חונה לידך?

מהכותרת כבר חשבתי שנראה דבר כזה :-) :

tight-parking-space.jpg%3Fw%3D500

יום אחד גם לי תהיה אוסטין אלגרו 1.3 שנת 78,

עם תא נוסעים אפוף עשן ומאורר שחותך אצבעות... :roflmao:

ורדה הוריאנט *כבר לא* מחכה לחלקים מברזיל... (הגיעו בשלום)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שיש נהגי ליסינג ששומרים על הרכב כמו על רכב פרטי, השאלה שלי הייתה כמה כאלה אתה מכיר?

בוא נגיד 5%-10% בין נהגי הליסינג ? אולי טיפה יותר.

אין כל בסיס לנתונים שהצגת.

מבחינתי יכולים להיות 95% ששומרים על הרכב כי אולי הם יירכשו אותו בסוף התקופה.

ודווקא 5% שעושים שם רע לכל נהגי הליסינג.

אני דווקא מזדהה עם פותח השירשור, גם אני לא אוהב שמחנים צמוד אליי ועוד משאירים לי מזכרות על הדלת.

זה לא נעים.

אבל במקרה הזה לא הייתה כל סיבה להתלונן המרחק הוא בהחלט סביר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי, שזה איזשהו "גן" שטבוע במין האנושי, שאם אתה מגיע למתחם חנייה ריק ורואה שם רכב או שניים בלבד - תמיד תעמוד בסמוך אליהם.

למה ? - אולי זה נותן תחושה של בטחון כלשהו.

יש דברים בגו.

מי שרוצה להבין למה כשבני אדם נכנסים לאולם מלא לדוגמא הם לא יתפזרו בו אלא כולם ברובם ילכו לפינה מסויימת , שיראה את הסרט I Robot , אומרים שם משהו בנוגע לזה :) ובכללי תרוויחו אחלה סרט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף לך (וגם לו) שיחנה צמוד אליך:

אם הוא שולט במרחק שהוא חונה ממך (והוא שולט כי עובדה שחנה במרחק נאה ממך) הוא בעצם מצמצם ב50 אחוז את הסיכוי שטמבל אחר יחנה צמוד מדי אליו. סוגר לו (ולך) צד אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד עוד לא ציין את זה בשרשור, אבל יש אנשים שעושים את זה מסיבות של פדנטיות ל"סדר כל מה שזז".

אוהבים שגם בבית הכל מסודר, ואם יש אפשרות אז שיראה מסודר גם בחנייה.

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לפי התמונות הוא שומר מרחק יפה.

אני חושב שדווקא בגלל שאין עוד מכוניות בחניון, החליט הנהג להחנות את רכבו ליד שלך. אתה היית "הסימון שלו על הכביש" והוא העמיד את רכבו בהמשכיות לשלך :) ככה אני לפעמים עושה.

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו ניצא מנקודת הנחה שמבחינתי מרחק מספק זה מרחק שכשאתה פותח את הדלת לרווחה היא לא נוגעת ברכב שלידך ! !

נכון שבן אדם יכול להיכנס לרכב, אבל מה קורה במידה וצריך להכניס גם תינוק לרכב ? אני יסביר לכם מה קורה, בד"כ יש לדלתות ברכב 3 תאי בטיחות במסילה (תנסו לפתוח ולסגור את הדלת לאט ותבינו על מה אני מדבר ), כשהדלת נמצאת בטווח של הקליקים ש"נועלים " אותה כדי שלא תוכל להיפתח מסיבה פתאומית הרכב שלך בטוח מפני פגיעה.

בכל מיקרה כשמכניסים תינוק לרכב צריך לפתוח את הדלת לרווחה , מה אתם חושבים שקורה כשלדלת אין מספיק מקום לפתיחה מלאה? הרכב שחונה ליד סובל משריטות וסימני מכות.

דרך אגב בכל חניה רגילה שמלאה ברכבים, התמונה שהעליתי נראת נורמלית לגמרי, נכון שהתמונה לא בדיוק מספק את מה שכתוב בכותרת, אבל בכל זאת הבנתם את הכוונה.

חבל ולא צילמתי את האלפא תלתן שחנתה בחניה התחתונה שנראה כאילו עשו לה תוספת (של דייטסו שרייד) ב-1.9 ש"ח.

עוד סיבה להנות מ"תדלוק עצמי" : הריח של הדלק :-)

גם אם התפוח נפל רחוק מהעץ הוא בכל זאת תפוח ולא אגס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהתמונה עושה רושם שהוא לא כל כך צמוד,

ואין לי בעיה עם אנשים שיחנו גם עוד שניה על האוטו שלי, כל עוד הם לא מפריעים לי לצאת, ולא פוגעים לי ברכב בזמן שהם יוצאים מהרכב או מוציאים אותו מהחניה.

יש לי שכנה שחונה מדי פעם לידי, היא לא יודעת לחנות. תמיד נצמדת אליי, וזה כשהשכן שחונה לידה, וגם אני, "גולשים" כמעט לפס בצד השני (לי מותר, אף אחד לא חונה בצד השני, ולו - כל הזמן השכן שלידו עולה על הפס).

לא מבין בכלל מה כל כך קשה להחנות רכב בצורה נורמלית בין שני רכבים, זה נראה לי דבר מאוד בסיסי שכל נהג צריך לדעת.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה תמוה בקטע אחר.

בכל אופן, הוא החנה לידך ודווקא שמר מרחק יפה רב מדלת השנהב שלך.

אני בכל אופן מעדיף להחנות ליד רכבים אחרים (יש מקרים יוצאים מן הכלל) מכיוון שכך הרכב פחות בולט, פחות מבודד ופחות סיכוי שמישהו ינפץ לו שמשה בשביל להילחם בקיפוח או לצאת אלפא.

כן מניסיון :roll:

ב-ד-י-ו-ק.

כתבתי את זה פעם גם באיזה שרשור.

תסכים איתי שאם הרכב שלך יהיה לבד, בדד, באיזה פינה אתה תחשוש יותר, פותח השרשור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרי מהיום.. כאשר חיפשתי חנייה שמתי לב שמאזדה 3 "פתחה" עוד חלק של חניון, הכוונה שכל החלקים של החניון היו מלאים חוץ מהתחום שהמאזדה חנתה. אז מן הסתם שאני אחנה לידה ולא במרחק של מס' חניות.

משום מה, זה נראה לי נורא טבעי המעשה של ההונדה, בתנאי שהוא החנה מספיק רחוק לפתיחת דלת.

אגב, לבחור שאמר על ילדים וכסאות, אז מוצאים קצת את האוטו מהחנייה ומכניסים את הילד בכיף ובלי בעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל צפי למכות בדלתות הרכב שלי, אני הפסקתי לחלוטין לחנות ליד רכבים אלא רק בטור אחרי ולפני רכבים.

תתפלאו כבר שבועיים שאני מצליח בכך, תמיד אני מוצא חנייה כזאת.

ודרך אגב התופעה הזו של חניה לידך אפילו שיש מלא חניות ריקות מתרחשת מכיון שיותר קל לחנות כאשר יש רכב לידך שמסמן את גבולות החניה. קשה יותר לחנות בתוך סימוני החניה שעל הכביש כאשר אין רכבים אחרים חונים.

תופעה דומה אבל מעצבנת יותר היא כשיש חניה אחת ליד רכבך אבל רחבה ומספיקה למשאית, אבל בכל זאת הרכב לידך נמצד לרכבך (יש לי שכנה שנהגה כך).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אויש באמת, איזה התבכיינות...

אם הבנאדם שמר מרחק גדול ממך (כמו שנראה בתמונות) ומדובר בחניה ציבורית (של קניון) מה מפריע לך שהוא חונה לידך?

מהכותרת כבר חשבתי שנראה דבר כזה :-) :

tight-parking-space.jpg%3Fw%3D500

גם אני הייתי משוכנע שזה פחות או יותר המצב.

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השרשור - לזה אתה קורא צמוד? :|

לפעמים מחנים אלי כל כך צמוד,שאני לא יכול לפתוח את דלת הנהג (או דלת הנוסע שליד),ואני מוצא את עצמי נכנס מהדלת האחורית ומתמרן בתוך הרכב (1.85,בפאביה..) עד למושב נהג.

פרויקט לכל דבר :(

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...