Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו GL לא מניעה !

alfred10
שימו לב! השרשור הזה בן 7191 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום שוב !! יופי של עריכת הודעה :smile: (יופי יופי , אבל לא למדת כלום :???: ) אני לא מתכוון להרוג את השכן שלי בסוף אני אסלח לו !

אבל אני אהרוג את בעל המוסך שהייתי אצלו! ומחשבה שניה אולי גם את השכן כי הוא הוציא לי את כול המפלג החוצה ובגללו הייתי צריך לעשות כיוון מנוע\הצתה (משהו כזה).

אני רוצה לדעת את דעתכם אם המוסך דפק אותי או ייצאתי (חוששני בנושאי ייבוא/ייצוא תיאלץ לפנות לעמיל מכס. בנוגע לרכבך ,בהתחשב בביקור הבית , יצאת די בסדר ,העיקר שלא ייצאת דולרים לחו"ל )בסדר..

בבוקר בא אליי המוסכניק בסביבות 7 ואמר שבגלל שהוציאו לי את כל המפלג צריך לעשות כיוון או משהו כזה למנוע...טוב...הוא הזמין לי גרר ב 100 ש"ח שייקח אותי למוסך שלו..ואמר לי לבוא עוד כ 3 שעות...(סבבה)!

הגעתי ולפי מה שראיתי האוטו היה כבר מוכן ממזמן (כנראה שמזמזו אותו הרבה אם הוא היה מוכן :grin: ) כי הם פירקו איזה קאיה מסחרית ל 100 חלקים!

שאלתי אותו מה נעשה באוטו והוא אמר לי שליד הבית פיוזים (בית הפיוזים) מאחוריו או בצד יש כל מיני קונקטורים (משהו כזה) שמחברים בין חוטים...ואחד מהם לטענתו הלך...והוא גם עשה כיוון למצוא איזה בוכנה ראשונה ולהחזיר את המפלג למקום....

בקיצור על כל העבודה הוא לקח לי 450 ש"ח :shock: ניסיתי לדבר איתו והוא אמר לי שאם "שכן" שלי לא היה נוגע ומוציא את המפלג מהמקום אז התיקון היה עולה 80 שקל !!...

מה אתם אומרים????

קפצתי למקום אחר אחר כך ואמרו לי שעל כיוו הצתה של המפלג הם לוקחים 60 ש"ח ובקשר למה שהיה ליד הבית פיוזים הם אומרים שאלו לא דברים שנשרפים אלא (מילת תנאי , אני לא חושב שלאלה

(GODDESS) יש מה לחפש בתא המנוע של סובארו) מתנתקים מדי פעם ויש להדק אותם למקום...ואז התחילו לצחוק עליי ואמרו לי שהאכילו אותי חרא כי אני ילד :neutral:

בקיצור דיברתי עם בעל המוסך והוא לא הסכים להוריד לי שקל !!!!!!! (בוא ונעשה סדר.

עם - ביחד ,בצוותא. אם - מילת תנאי , במידה ש... . אים - אין חיה כזו.)

מה אתם אומרים?? אכלתי חרא מהמוסך?? (אם כן אחי בדרך אליו בערב :wink: ).

אכלת , בתקווה שהיה טעים.

אם לקחו לך 450 כולל הגרירה ,ביקור הבית כיוון ההצתה ותיקון התקלה - יצאת בסדר גמור.

אה. כדאי שתפסיק להרוג את כולם ,בסוף לא יישאר מי שיתקן לך את הרכב...:?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לRadarJedi תתקן לי את השגיאות בבקשה :)

בבקשה , שמחתי לעזור :twisted:

שבוע טוב לכולם !

"בשביל להגיע לתוצאות משמעותיות יש לערוך שינויים משמעותיים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלפרד אם אתה רוצה אני גם אשדודי ואם ידע די טוב במכונאות,

פעם הבאה שיש לך בעיה תדבר איתי, ואני אנסה לעזור לך(כמובן שאני לא אתחיל להוציא לך את המפלג וכד' כי כמו שאמרו תמיד עדיף שיעשו לך את זה במוסך), כי לפחות אני אולי אוכל לעזור לך במהות התקלה ושלא תצטרך לסמוך על שכנים שיכורים :lol: .

בהצלחה......(דרך אגב אין על סובארו, חולה על האוטו הזה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7191 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...