Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסיפור האישי שלי עם שירוקו 1.4tsi, ידנית 160 כ"ס.

בן ה
שימו לב! השרשור הזה בן 4343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר על 1.4 בעל טורבו ומגדש על.

ב-GTI המנוע אמין וגם הגיר אמין יותר מדובר על DSG בעל 6 הילוכים שהוא עמיד הרבה יותר.

הרגעת אותי....8)

אני שוקל לרכוש אחת 2009/10 ידנית 5 דלתות למשפחה...ולסופי שבוע לעצמי:lol:

יש רגעים שאתה פשוט מודה לבורא שאתה חי (אברהם פורת ז"ל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 255
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לדעתי, הבעיה פה לא בך ולא בטיפולים היא בפולסוואגן עצמם, פולסוואגן תמיד דואגים להפתיע ברכבים מדהימים שמסובבים ראשים וטכנולוגיות חדשניות אבל רמת האמינות לא גדולה כ"כ...

אני מכיר חבר שאבא שלו קנה פסאט שנת 2011 חדשה כעבור חודש של נסיעה ורק 6000 קילומטר הלכה לו בוכנה במנוע, באמת שיש עוד מלא סיפורים אבל פולסוואגן ידועים בבעיות הייצור שלהם..

חוץ מלהגיד לך שלהבא אל תקנה פולסוואגן אני רק יכול להשתתף בצערך.. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר פעם רביעית החודש שאני שומע על וואגית כמעט חדשה שמחליפים לה מנוע במסגרת האחריות... פולו GTI, AUDI Q5, אותך ועוד...

מה יקרה עוד 3-10 שנים? כמה מנועים יוחלפו עד אז?

Honda civic EJ6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר פעם רביעית החודש שאני שומע על וואגית כמעט חדשה שמחליפים לה מנוע במסגרת האחריות... פולו GTI, AUDI Q5, אותך ועוד...

מה יקרה עוד 3-10 שנים? כמה מנועים יוחלפו עד אז?

על איזה GTI אתה מדבר אני תודה לאל עוד לא נתקלתי בשרשור על אובדן מנוע של גולף GTI -סימן 5/6:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה GTI אתה מדבר אני תודה לאל עוד לא נתקלתי בשרשור על אובדן מנוע של גולף GTI -סימן 5/6:roll:

אני יכול למצוא לך שרשורים על בעיות DSG גם ב-GTI, אז אל תמהר להלל את האל...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול למצוא לך שרשורים על בעיות DSG גם ב-GTI, אז אל תמהר להלל את האל...

כתבתי שאני מתעניין בידנית:wink:

ואני מדבר על אמינות מנוע 2 ליטר מוגדש-TFSI :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר הידני מצויין ואמין. מעולם לא היו לי איתו בעיות ב-1.8TSI ולא ב-FR.

ה-2.0TFSI סה"כ מנוע אמין. ה-2.0TSI הוא בעצם הדור החדש יותר. הטורבו שונה, משאבת דלק שונה וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בעבודה שאלתי 2 אנשים שלשניהם יש סקודה ייטי, רכב שחשבתי בזמנו לקנות לעצמי. לאחד מנוע 2.0 דיזל עם DSG, ולשני 1.2 TSI גם עם DSG. לשניהם החליפו את המצמדים בטיפול השני. אני לא יודע אם זה קשור לשרשור כי אני לא מבין גדול בתחום הזה, אבל נשמע הזוי ש2 מתוך 2 אנשים שדיברתי איתם היום החליפו חלק מהותי ברכב, שהרכב בן שנה-שנתיים,לך תדע מה יקרה בתום האחריות.

אני כנראה אשאר בתחום המשפחטומטיות היפניות, או אפזול לראשונה לקוריאה עם הI30 החדשה. אז לא יהיה לי טורבו, וחווית הנהיגה שלי לא תהיה פירסט קלאס, ואשאר כמו שאני עכשיו עם כריזמה 99 1600 סמ"ק אוטומטית, כמו כל ישראלי מצוי, עד ליפנומטית החדשה הבאה שתקנה בקרוב. אבל לפחות אני מוריד את קב' הסיכון שלי לבעיות, לאחזקה יותר זולה, ובסופו של דבר כנראה שהקלישאה נכונה גם לאמינות.

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בעבודה שאלתי 2 אנשים שלשניהם יש סקודה ייטי, רכב שחשבתי בזמנו לקנות לעצמי. לאחד מנוע 2.0 דיזל עם DSG, ולשני 1.2 TSI גם עם DSG. לשניהם החליפו את המצמדים בטיפול השני. אני לא יודע אם זה קשור לשרשור כי אני לא מבין גדול בתחום הזה, אבל נשמע הזוי ש2 מתוך 2 אנשים שדיברתי איתם היום החליפו חלק מהותי ברכב, שהרכב בן שנה-שנתיים,לך תדע מה יקרה בתום האחריות.

אני כנראה אשאר בתחום המשפחטומטיות היפניות, או אפזול לראשונה לקוריאה עם הI30 החדשה. אז לא יהיה לי טורבו, וחווית הנהיגה שלי לא תהיה פירסט קלאס, ואשאר כמו שאני עכשיו עם כריזמה 99 1600 סמ"ק אוטומטית, כמו כל ישראלי מצוי, עד ליפנומטית החדשה הבאה שתקנה בקרוב. אבל לפחות אני מוריד את קב' הסיכון שלי לבעיות, לאחזקה יותר זולה, ובסופו של דבר כנראה שהקלישאה נכונה גם לאמינות.

לרדוף כמו עדר אחרי אמינות זה לא תמיד נכון, אתה בינתיים שובר תגב, נוסע בקופסאת טונה, אבל הכי חשוב, אתה לא רואה מוסך.

זה לא החוכמה בחיים. (לדעתי לפחות).

אני לדוגמא לא הייתי מסוגל ליסוע במצובישי כלשהי (משפחתית), בגלל שה406 הציבה לי רף, ורמה גבוהה מאוד.

הבעיה, גם הVW החדשות, לא כל כך נוצצות, הסטוריה לא הכי נקיה.

מה שנשאר זה יצרנים אחרים.

למרות, שעם כל התקלות וכל ההסטוריה שיש לVW, הם מציעות מפרט טוב, הנאה ואיכות גבוהה במיוחד! (ועוד, VW לא הטעם שלי) (משפחתית במחיר ממוצע ופחות, עם מנוע 1.2TSI גודש. זה עדיף על 1.6L!)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרדוף כמו עדר אחרי אמינות זה לא תמיד נכון, אתה בינתיים שובר תגב, נוסע בקופסאת טונה, אבל הכי חשוב, אתה לא רואה מוסך.

זה לא החוכמה בחיים. (לדעתי לפחות).

אני לדוגמא לא הייתי מסוגל ליסוע במצובישי כלשהי (משפחתית), בגלל שה406 הציבה לי רף, ורמה גבוהה מאוד.

הבעיה, גם הVW החדשות, לא כל כך נוצצות, הסטוריה לא הכי נקיה.

מה שנשאר זה יצרנים אחרים.

למרות, שעם כל התקלות וכל ההסטוריה שיש לVW, הם מציעות מפרט טוב, הנאה ואיכות גבוהה במיוחד! (ועוד, VW לא הטעם שלי) (משפחתית במחיר ממוצע ופחות, עם מנוע 1.2TSI גודש. זה עדיף על 1.6L!)

מודה שלא יצא לי לנהוג על אירופאית. אבל עם הכריזמה שלי אני מרגיש סופר נוח, ואני מדבר איתך על נסיעות מטורפות שלרוב רובו של עמישראל יראו הזויות: שאר ישוב (צפונה מקרית שמונה) -> אשדוד -> ראשון לציון -> אשדוד -> קרית שמונה, ביום אחד! אני לא בחור קטן, 1.84מ', והמכונית מאד מאד נוחה לי, שנת 99 ישנה, אבל שורדת את הגיל והקילומטראז' ומבקשת עוד. הכריזמה המשפחתית היא ממש לא קופסת טונה, בטח שלא לי שאני לא נשוי, ועושה את הנסיעות הארוכות עם החברה והכלב ועוד קצת מטען לא רציני. אמינות זה לא הכל, אבל שאני משווה את חברי שהחזיקו רכבים אירופאים בשנים דומות הבעיות שהם עברו לעומת הבעיות שאני עברתי הם שמיים וארץ. שם דלק ונוסע, בנוחות. אני לא אומר שכל יפנומטית תחזיק 13 שנה בכיף ואירופאית לא, ממש לא, אבל מהנסיון שלי והאנשים הקרובים שאני רואה בעבודה והלימודים יש עדיפות מסויימת אם אתה רוצה לקנות רכב חדש ולמשוך אותו כמה שיותר מבלי מחשבה למכור בזמן הקרוב.

אני לא מבין גדול ברכבים, ואני כן מתרשם שהאירופאיות כנראה מציעות יותר נוחות והנאה (ממה שאתה ושכמותך אומרים בפורום), וכנראה 1.2 TSI גודש מציע ביצועים טובים מ1.6L. אבל החלטתי לא לקנות את המנוע הזה עד שאראה אצל קרובי איך הרכב מתוחזק, כמה עולה להם התיקונים והאחזקה, אין לי אפשרות כלכלית להיות שפן נסיונות, וככה רוב הנהגים הממוצעים בארץ אני מניח, ואני ללא ספק לא יותר מנהג ממוצע, שגומע מרחקים וק"מ אמנם, אבל עדיין ממוצע בכל הנובע בהבנה בעולם הרכב. אז אקנה לי רכב ממוצע (מה רע בI30 המאובזרת? או יפנומטית כמו קורולה?), ואהיה שקט יותר כלכלית בטיפולים ובאחזקה ואולי גם באמינות. נראה איך המכלולים של TSI מתוחזקים בארץ, ולאחר כמה שנים אם אין בעיה אני מניח שארכוש לעצמי אחת כזאת. גם לגבי הDSG ששם בכלל אני לא מתכוון להתקרב עד שיעשו שינויים ותובנות (במיוחד שבארץ אפשר לחרבן עליך כי אנחנו רגילים שעושים לנו את זה בכל תחום ואין בעיה לדרוך עלינו, אם חבר שלי הכי טוב נפל עם חפציבה ושילם עוד 140K על כלום כאבא צעיר, והוא עוד יצא בזול, מה זה בשביל יבואן שעובד כקרטל עם שאר היבואנים לשים עליך פס ולרמוס אותך שמדובר רק ברכב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא לא נתחיל את הויכוח של יפניות נגד אירופאיות.

אם טוב לך עם הכריזמה, סע בכריזמה. לבוא לפורום של חובבי רכב ונהיגה ולנסות לשכנע אותנו שעדיף כריזמה 99 על שירוקו, אפילו שהלך לה המנוע, כנראה שלא ילך לך.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא לא נתחיל את הויכוח של יפניות נגד אירופאיות.

אם טוב לך עם הכריזמה, סע בכריזמה. לבוא לפורום של חובבי רכב ונהיגה ולנסות לשכנע אותנו שעדיף כריזמה 99 על שירוקו, אפילו שהלך לה המנוע, כנראה שלא ילך לך.

הא? איפה ראית שאמרתי דבר כזה? להיפך, אמרתי שלפי מה שאתם אומרים פה האירופאיות יותר נוחות ומפנקות.

איפה השוותי את הכריזמה לשירוקו?:shock: אנשים אחרים לגמרי קונים את המכוניות האלה. ואני מאחל לרכוש לעצמי מכונית בסגמנט כזה שיפתרו בעיות האמינות ושאני אדע איך להפיק את ההנאה מרכב כזה, ושאוכל להחזיק רכב כזה כלכלית עם הק"מ שאני עושה. לא בא לשכנע אף אחד,בחייך, אני פה ללמוד. וממה שאני לומד עד עכשיו לאדם כמוני, שוב ממוצע, שצריך רכב שיגמע קילומטרים ולא יתחיל לבכות אחרי כמה שנים, מתאימים לי דברים שונים מאשר נהג שמחפש מרכב יותר הנאה וחוויית נסיעה.

אל תכניס לי דברים לפה. לאחד חשובה יותר האמינות והאחזקה לאורך זמן, לאחר חשובה חוויית הנהיגה וההנאה מנהיגה שע"פ דבריכם טובה יותר במכוניות אחרות. כל אחד עם הצרכים שלו.

אולי לא הייתי צריך להגיב כאן בהקשר של נושא השרשור, על זה אני מצטער.

הלוואי ופותח השרשור יזכה לפתרון שמגיע לו, ומגיע לו, גם במדינת ישראל מגיע לו, יש גבול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה עם פותח השרשור אבל כשאני רשמתי תגובה לא מחמיאה על היבואן ועל כך שאני מחכה שלוש שבועות

לטלפון בשביל נסיעת מבחן בשירוקו, בתוך 12 שעות קיבלתי הודעה ממנהל האולם תצוגם שהוא מצטער על כך ושהוא רוצה לתאם איתי .

אולי גם אתה תצליח לעורר מישהו שם בפליקס יש אנשים שיודעים להקשיב .

HU: Clarion CZ702 AMP 1 : Celestra FA475x

AMP 2: Phoenix Xenon 400.1 Sub: Seas Lotus

COMP : Ground Zero Uranium

[h=1][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...