Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסיפור האישי שלי עם שירוקו 1.4tsi, ידנית 160 כ"ס.

בן ה
שימו לב! השרשור הזה בן 4360 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 255
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני לא רואה במקרה הזה שום בעיה עם היבואן, הם עשו את מה שהם צריכים (אולי גם מעבר) ובזאת נגמר הסיפור.

בן, תבדוק טוב את העלויות שלך כי עם הקילומטראז' שאתה עושה והפוטנציאל לתקלה חוזרת בשירוקו, הייתי מסתכל בחיוב על רכישת רכב חדש גם דרך מימון.

באמת? אתה לא רואה כאן שום בעיה? כנראה שככה בונים מאגר לקוחות (עוורים).

אם המנוע היה נהרס כתוצאה משימוש לא נכון (ואז משולם מכיסו, או כיס הביטוח), לא היו טענות כלפי צ'מפיון. בפועל מדובר על תקלה של היצרן (ככל הנראה תכנון בעייתי) ואפילו אין מדובר על מקרה חד פעמי אלא על כזה אשר חוזר ומופיע במכוניות אחרות, לעיתים יותר מפעם אחת.

לטעמי, החלפת המנוע באחריות היא רק נקודת הפתיחה של טיפול ראוי מצד צ'מפיון. היה עליהם להציע לו מחיר יותר הוגן, כלומר מחירון בשקלול הקילומטרז' ולא פחות מכך. אולי אפילו היה מקום להנחה על הGTI, אתה יודע, רק כדי לחזק את האמון במותג (וביבואן), הרי הם רוצים שיקנה רכב חדש מהם ולא מיבואן אחר, לא?

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה שום סיבה שהם צריכים להציע לו מחיר שהוא גם ככה לא היה יכול לקבל בשוק, גם אם מתעלמים מעניין החלפת המנוע.

הדבר היחידי שאני רואה לא נכון בהתנהלות היבואן זה שהם לא נותנים אחריות על המנוע. אפילו על מנוע מפירוק במוסך נורמלי, אתה מקבל אחריות של 3 חודשים - חצי שנה. בהתחשב שמדובר במנוע חדש הם היו צרכים לתת לפחות שנה אחריות על המנוע.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בעצם אומר שהיבואן לא מאמין שהרכב שלהם שווה את המחירון שנקבע לו? אם היבואן לא מוכן לתת מחירון על רכב שלהם אז מי יתן? ביזיון של יבואן.

בשיפוצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

. לאחר מספר דקות נאמר לי מיועץ השירות במוסך ש "הלך מנוע" ומשום שאין מנוע בארץ מזמינים אחד מפולקסווגן גרמניה.

כעת עלי לספוג את ירידת הערך של הרכב עקב החלפת מנוע.

זה הסיפור השני/ שלישי שאני אישית מכיר ובו הוחלף מנוע 1.4 TSI. לפי ההגיון הבריא, המנוע הזה ספיציפי (כי אף פעם לא שמעתי על בעיה אפילו קטנה, במנוע 1.2 TSI (יש לנו בבית) לפחות או 1.8 TSI) לקוי ויש להתרחק ממנו, כי גם אחרי החלפתו בחדש, הוא ימות אחרי 70 אלף, אז מה עשינו ???.

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הסיפור השני/ שלישי שאני אישית מכיר ובו הוחלף מנוע 1.4 TSI. לפי ההגיון הבריא, המנוע הזה ספיציפי (כי אף פעם לא שמעתי על בעיה אפילו קטנה, במנוע 1.2 TSI (יש לנו בבית) לפחות או 1.8 TSI) לקוי ויש להתרחק ממנו, כי גם אחרי החלפתו בחדש, הוא ימות אחרי 70 אלף, אז מה עשינו ???.

היית צריך להדגיש שמדובר במנוע 1.4 עם מגדש על ומגדש טורבו 160 כ"ס , המנוע השני 1.4 טורבו 122 כ"ס נחשב למנוע אמין ולא שמעתי עד היום על מקרים דומים.

Golf MK7 1.4 TSI Blue Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בעצם אומר שהיבואן לא מאמין שהרכב שלהם שווה את המחירון שנקבע לו? אם היבואן לא מוכן לתת מחירון על רכב שלהם אז מי יתן? ביזיון של יבואן.

המחירון זה פיקציה.

היבואנים רוצים שהוא יהיה גבוה כדי שיוכלו לתת הנחות טובות לליסינג.

חברות הליסינג רוצות שהמחירון יהיה גבוה כי הוא משפיע על הערך של הרכבים שלהם, גם עבור התשלום החודשי שהן מקבלות וגם עבור המכירה לציבור בתום תקופת הליסינג.

חברות הביטוח רוצות שהמחירון יהיה גבוה, כי גם אם המבוטח יקבל 10% יותר ממה ששילם על הרכב, עדיין מחיר מחירון גבוה אומר פרמיה גבוהה.

בעצם היחיד שנדפק ממחירון גבוה הוא האזרח הפרטי, וגם ככה כולם משתינים עליו בקשת...

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא, מתי קיבלת את ההצעה?

היום היא עולה 197 ברזל, תוסיף רישוי ואיתוראן והגעת ל203 אלף.

לפני שנה בדיוק. יוני 2011'.

מעניין שמחיר הבסיס עלה כל כך - לא קיבלתי הצעה במסגרת מבצע כלשהו.

הצעה רגילה מסוכן אחרי התמקחות קטנה...

גיא

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן ידוע שלפני שנה וגם חצי שנה המחיר היה הרבה יותר נמוך.

קראתי פה בפורום הצעות שאנשים קיבלו שהיה גם 180-182 אלף (אייל יכול להעיד שקיבלת הצעת מחיר זולה יותר אפילו).

בעסקת טרייד אין זה יוצא לי שאצטרך להוסיף 100 אלף ש"ח, כמו לקנות עוד שירוקו יד שניה.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה שום סיבה שהם צריכים להציע לו מחיר שהוא גם ככה לא היה יכול לקבל בשוק, גם אם מתעלמים מעניין החלפת המנוע.

הדבר היחידי שאני רואה לא נכון בהתנהלות היבואן זה שהם לא נותנים אחריות על המנוע. אפילו על מנוע מפירוק במוסך נורמלי, אתה מקבל אחריות של 3 חודשים - חצי שנה. בהתחשב שמדובר במנוע חדש הם היו צרכים לתת לפחות שנה אחריות על המנוע.

כמו עם שרשור ה S3 והדיפון המתקלף, יבואן שמכבד את עצמו ויותר מזה את לקוחותיו לא יספר ללקוח "זה מה יש, זה קרה זה קורה וזה יקרה". מה זה מעניין את הלקוח שהיבואן לא אשם והיצרן אשם, אני לא קונה "צ'מפיון" אני קונה "שירוקו"!

הלך המנוע? חבל. בעיה תכנונית (עזוב אם מודים או לא), תקבל מנוע חדש. עדיין לא מרוצה? מחירון על הישן בתמורה לרכב אחר מההצע.

ביננו, כמות הרכבים שהלכו להם המנועים היא לא גדולה ב % מסה"כ המכירות. מתוכם כמה לקוחות יתעקשו להחליף רכב (חלקם ישמח לקבל מנוע חדש מהקופסה ולהם יספיק פיצוי קטן). עבור אלו שמתעקשים תציע מחירון ותספוג את ה10%~ שאתה "מפסיד" בעסקה.

בכוונה כתבתי "מפסיד" כי הלקוח קונה שוב ממך ואף אחד לא אמר שחייב לתת הנחה ממחיר המחירון.

בעזרת א-ב של שירות לקוחות אתה גם לא מפסיד כסף וגם מוציא את הלקוח שלך מרוצה.

1+

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן לפני שנה (קיץ שעבר) היה ניתן להעמיד GTI ידנית 3 דלתות על הכביש בפחות מ180K (כולל איתוראנים, אגרה וכו').

אבל מאז המחירון הרשמי טיפס טיפס וצ'מפיון שומרים את ההנחות בעיקר לימי מכירות (שמתקיימים כל חודשיים בערך).

בכל מקרה, תכנסו שניה לWINWIN, תבדקו מה המחירון של שירוקו בת שנתיים עם 70K קילומטר. בלי קשר להחלפת מנוע.

מה שהציעו לבחור בטריידאין ממש לא רחוק משם.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין, גם אני לפני כשנה נכנסתי לסוכנות צ'מפיון וקיבלתי הצעה רשמית מודפסת על סך 187K ,

כאשר הנציג דואג לציין שיש על מה לדבר מבחינת מחיר.

רשימת האיבזור הקצרה מזו שיש לי ב MK5, קצת ביאסה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שידע כל מי שקונה עכשיו שלפני שנה, כשהיורו עמד באותו מקום, GTI יצאו מהחברה ב20K פחות. כלומר, רוכש פוטנציאלי צריך לראות זאת כך: אתה קונה GTI ב180K-182K על הכביש (רמות המחירים שדוברו אז, שמעתי על 177K לאוטו ועל זה נוסיף אגרות), ובלי קשר נותן מעטפה עם 20K במזומן לצ'מפיון. אבל זה לא על האוטו עצמו, האוטו עולה 182K. אלו עוד 20K שאתה נותן לצ'מפיון סתם ככה, כי הם יכולים.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן ידוע שלפני שנה וגם חצי שנה המחיר היה הרבה יותר נמוך.

קראתי פה בפורום הצעות שאנשים קיבלו שהיה גם 180-182 אלף (אייל יכול להעיד שקיבלת הצעת מחיר זולה יותר אפילו).

בעסקת טרייד אין זה יוצא לי שאצטרך להוסיף 100 אלף ש"ח, כמו לקנות עוד שירוקו יד שניה.

קיבלתי הצעה במרץ השנה ל-GTI שלוש דלתות ידנית ב-183K על הכביש. אחרי שבועיים (במהלכם קניתי כבר את הלאון FR) התקשרו אליי מפליקס והציעו לי לקבל עוד הנחה משמעותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4360 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...