Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסיפור האישי שלי עם שירוקו 1.4tsi, ידנית 160 כ"ס.

בן ה
שימו לב! השרשור הזה בן 4341 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב.

החלטתי לשתף אתכם בסיפור האישי שלי עם השירוקו שלי באמצעות דף פייסבוק שהעלתי.

אשמח לשמוע את דעתכם בנושא.

[עריכה: תעלה את הסיפור שלך לכאן במלואו או שאל תעלה בכלל]

בן.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 255
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תאריך ה12.6.2010 לקחתי את השירוקו 1.4tsi ידנית, 160 כ"ס מסוכנות פולקסווגן, על הרכב שילמתי אז כמעט 190 אלף ש"ח. במהלך השנתיים שהרכב אצלי וננהג על ידי הרכב טופל אך ורק במוסך מורשה של חברת צ'מפיון מוטורס, כל הטיפולים בוצעו בזמן ומעולם לא נחסך שקל, בכל טיפול אשר בוצע בזמן ועל פי המלצת היצרן הוחלפו אך ורק חלפים מקוריים על מנת שלא יהיו בעיות עתידיות.

במהלך התקופה הנ"ל בוצעו שני עידכוני גרסא למחשב ניהול המנוע עקב בעיות שהיצרן איתר בתוכנה שסופקה עם הרכב בעת המסירה. לצערי, גם לאחר שני עידכוני התוכנה ורק 70,000 ק"מ החלו גימגומים בעת עמידה בסרק, הנלווים בהיבהובים לחילופין של נורת "צ'ק אנג'ין". לאחר שיחה עם יועץ השירות של המוסך נאמר לי להגיע לאיבחון הבעיה. בוצע במוסך בדיקת דיאגנוזה, תוצאות הבדיקה הראו כי ישנם תיקוני הצתה מצלינדר מספר 1 (מתוך ה4 שיש). 4 הפלגים פורקו ובוצעה בדיקת קומפרסיה לארבעת הבוכנות. בוכנה מספר 1 הראתה כמחצית מהנתון אשר הייצרן מגדיר כתקין. לאחר מספר דקות נאמר לי מיועץ השירות במוסך ש "הלך מנוע" ומשום שאין מנוע בארץ מזמינים אחד מפולקסווגן גרמניה.

תהליך הפירוק, הממתנה למנוע וההרכבה ארך כשבוע ובו פורק כל תא המנוע לחלקיו (כולל חיווט וצנרות) כפי שניתן לראות בתמונות.

אישית, אני מאוד התאכזבתי מהעובדה שרכשתי רכב במיטב כספי המוגדר כרכב פרימיום מייצרן בין הגדולים בעולם ושקורה מקרה שכזה.

אני אציין שהשירות של המוסך היה כמצופה ולא פיקפקתי לרגע בשירות שהיבואן יתן לי, כאן התאכזבתי בשנית.

לאחר בירור מה האופציות העומדות בפני הוצעה לי עסקת טרייד-אין אשר לא מכבדת את החברה ואותי כלקוח.

כעת עלי לספוג את ירידת הערך של הרכב עקב החלפת מנוע.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל יצרן יש אחוזי פגם בייצור.

נפלת על רכב עם מנוע פגום - קורה גם ברכבים ששווים חצי מיליון.

קיבלת מהיצרן במסגרת האחריות מנוע חדש (זה מה שהבנתי ממה שרשמת) ושירות טוב ומקצועי במוסך היבואן.

נכון שזה לא נעים, אבל אני לא מוצא שום פגם בהתנהלות של היבואן ומציע לך לא להתאכזב יותר מדי.

לגבי ירידת ערך - אני לא חושב שהיא תהיה גדולה מאוד, בעיקר בגלל שמדובר במנוע חדש, ולא מנוע מפירוק, כבר היה בשימוש.

כמה זמן אחריות קיבלת למנוע החדש?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה בעסה, אני באמת מצטער בשבילך.

מצד שני תראה את הנקודות החיוביות של הסיפור.

יתקינו מנוע חדש והופ נעלמו לך 70 אלף קילומטרים.

חוץ מזה, אני מניח שעל המנוע יתנו לך אחריות מחדש.

בכל מקרה, אם אתה מתכוון להשאיר את הרכב אצלך, תדאג להוציא מהם מכתב חתום שכשתרצה למכור הם קונים את האוטו למרות שהוחלף מנוע.

בשוק הפרטי לא יהיה פשוט למכור רכב שהוחלף לו מנוע אלא אם כן אתה מתכוון להחזיק ברכב עוד 15 שנה.

יום אחד שאהיה גדול גם לי תהיה מזארטי גראנד טוריסמו ....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוגדר כרכב פרימיום

פרימיום היא מילה שיווקית חסרת משמעות. יש גם נייר טואלט פרימיום וסיכות לשיער פרימיום.

תזכור את זה בפעם הבאה שאתה קונה רכב...

בקיצור נמרץ, אני מבין שאתה מאוכזב מפולקסווגן

אבל אין לך טענות על השירות של צ'מפיון.

- - - -

בנוגע לאמינות המנועים של פולקסווגן בשנים האחרונות, המציאות מדברת בעד עצמה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלת תם: מדוע ישנה ירידת ערך עקב החלפת מנוע (באחד חדש)? הרי אם ההחלפה בוצעה כמו שצריך, והמנוע ממילא חדש, איך ערך הרכב נפגע מכך?

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נאמר לי שאין הרחבת אחריות על אחריות קיימת, משמע נשאר לי בדיוק עוד 9 ימים לאחריות.

קורה זאת הגדרה יפה שאני שומע כבר על המון מקרים שבהם הוחלף מנוע.

כל מי ששמע שהוחלף מנוע ברכב מיד אמר לי שהוא היה מוכן לקנות את האוטו, בפחות 10 אלף שקל.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה זאת בעיה למכור רכב שהוחלף בו המנוע במדינת ישראל? בארה"ב זאת נקודת זכות.

פי כמה וכמה כאשר מדובר במנוע חדש מהיצרן.

עוד שאלה, האם בזמן שהרכב בילה במוסך היבואן דאג לך לרכב חליפי?

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשחלק כזה או אחר, ובטח מנוע, שובק פתאום חיים ברכב צעיר כלכך זה מלווה בתחושה מאוד לא נעימה.

אבל צריך להבין שזה קורה. נדיר אבל קורה.

נפלת בסטטיסטיקה.

ובעצם אין לך תלונות אל המוסך המטפל שעשה את מה שהוא צריך לעשות.

תסתכל על הכוס המלאה, יש לך מנוע חדש שלא עשה 70K KM. אולי בכלל זה צריך להקפיץ לך את המחירון...8)

BMW 120i*Ford Focus III 2000cc

MINI 998cc*MINI 998 cc*Ford Focus I 1600cc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) שירוקו הוא לא רכב פרימיום

2) קיבלת שירות סביר מהיבואן

3) בכל רכב יכול להיות פגם, ראה ערך בעיות הבוצה של קורולה או מחלות החיישנים של פיג'ו, או להבדיל מכך השרשור המפורסם על הונדה S2000 מהשכרה ששפכה מנוע

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלת תם: מדוע ישנה ירידת ערך עקב החלפת מנוע (באחד חדש)? הרי אם ההחלפה בוצעה כמו שצריך, והמנוע ממילא חדש, איך ערך הרכב נפגע מכך?

למה יש ירידת ערך?

בדיוק מאותה סיבה שאם הרכב עובר תאונה ישנה ירידת ערך.

ראית פעם מוצר שתקנו אותו והוא חזר להיות מקורי במאה אחוז כמו שיצא ממפעלי היצרן?

חוץ מזה, שים את עצמך כקונה הבא, אתה היית רוכש רכב שהוחלף לו מנוע במחיר מלא ?

וזה ממש לא משנה אם זה מוסך סוג ג או מוסך היבואן שעשה את העבודה.

בן, אל תוותר להם על התחייבות קנייה.

כמו כן, תדאג שיעדכנו את מספר המנוע החדש ברישיון שלא יהיו בעיות בטסט.

יום אחד שאהיה גדול גם לי תהיה מזארטי גראנד טוריסמו ....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן, כואב לראות את השירוקו ככה מפורקת. מצטער לשמוע :-(

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4341 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...