Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסיפור האישי שלי עם שירוקו 1.4tsi, ידנית 160 כ"ס.

בן ה
שימו לב! השרשור הזה בן 4341 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אצלי באוטו גם החליפו מנוע אחרי 10000 ק"מ,

ואבל קיבלתי מנוע חדש והשירות היה פשוט מצויין!

תנסה להוציא מהם מכתב התחייבות שיקנו ממך את הרכב או בקשה להארכת האחריות על המנוע.

Vw Polo GTI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 255
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נאמר לי שאין הרחבת אחריות על אחריות קיימת, משמע נשאר לי בדיוק עוד 9 ימים לאחריות.

קורה זאת הגדרה יפה שאני שומע כבר על המון מקרים שבהם הוחלף מנוע.

כל מי ששמע שהוחלף מנוע ברכב מיד אמר לי שהוא היה מוכן לקנות את האוטו, בפחות 10 אלף שקל.

זה נשמע לי קצת מטופש (הטענה, לא מה שאתה אומר). הרי מנוע חדש = פחות בלאי, לא? זה הכי קרוב לרכב חדש שאפשר לקנות כיד 2 (או ככה נראה לי)

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה יש ירידת ערך?

בדיוק מאותה סיבה שאם הרכב עובר תאונה ישנה ירידת ערך.

ראית פעם מוצר שתקנו אותו והוא חזר להיות מקורי במאה אחוז כמו שיצא ממפעלי היצרן?

חוץ מזה, שים את עצמך כקונה הבא, אתה היית רוכש רכב שהוחלף לו מנוע במחיר מלא ?

וזה ממש לא משנה אם זה מוסך סוג ג או מוסך היבואן שעשה את העבודה.

בן, אל תוותר להם על התחייבות קנייה.

כמו כן, תדאג שיעדכנו את מספר המנוע החדש ברישיון שלא יהיו בעיות בטסט.

כן, אבל בניגוד לתאונה, כאן אנחנו מדברים על החלפת מכלול שלם, באחד חדש לגמרי! זה לא כמו - להבדיל - פגיעת שלדה, ששם חוץ מלתקן אין מה לעשות, ואי אפשר להחזיר למצב הקודם.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שיש בזה משהו.

אם נגמרת האחריות עוד סה"כ 9 ימים, ועכשיו מחליפים לך מנוע לאחר 70,000 ק"מ, זה לא דבר טוב סה"כ?

נכון שתלוי עוד כמה זמן אתה מתכוון להחזיק ברכב, אבל למה זה רע?

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שני דברים בעניין הפחתה בגין החלפת מנוע.

1 - הרכבה מקומית ולא במפעל.

2 - כאשר אנשים שומעים שהמנוע הוחלף, הם ישר חושבים שהמנוע הוחלף למשומש (מפירוק\ייבוא), ואין לדעת, כמה הוא באמת עבר לפני ההחלפה - וכאן זה לא המקרה, וצריך להיות מתועד שהמנוע דנדש.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכזבה גדולה מפולקסוואגן, הגרמנים האלו...

בכל מקרה, תסתכל על הצד החיובי- מנוע חדש :-D

במכירת הרכב אל תשמיט פרטים, תסביר שהמנוע לא הגיע מייבוא אישי או משהו אלא מהחברה, מצ'מפיון ואני מאמין שלא יופחת הערך של הרכב בגלל זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי באוטו גם החליפו מנוע אחרי 10000 ק"מ,

ואבל קיבלתי מנוע חדש והשירות היה פשוט מצויין!

תנסה להוציא מהם מכתב התחייבות שיקנו ממך את הרכב או בקשה להארכת האחריות על המנוע.

הוחלף המנוע בגוליטה?

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה זה לא משנה שהוחלף למנוע דנדש. כשאנשים שומעים שלרכב הוחלף מנוע ישר יש תדמית של רכב חולה ועוברים מודעה מיד. כתוצאה מכך אנשים לא יקנו את הרכב, ואז בעל הרכב יצטרך לתמחר אותו במחיר יותר נמוך. ככה זה השוק, אין מה לעשות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) שירוקו הוא לא רכב פרימיום

2) קיבלת שירות סביר מהיבואן

3) בכל רכב יכול להיות פגם, ראה ערך בעיות הבוצה של קורולה או מחלות החיישנים של פיג'ו, או להבדיל מכך השרשור המפורסם על הונדה S2000 מהשכרה ששפכה מנוע

לגבי סעיף 3 - יש קישור?

:twisted:Seat Leon FR 2013 1.4TSI 122HP Manual
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שתספוג את ירידת הערך בגלל החלפת מנוע?

התקלה היא שלהם ולא שלך.

יש לי חבר עם סיאט לאון עם בדיוק אותו סיפור, רק שבטרייד אין שהוא עשה ללאון FR הביאו לו כמעט מחירון למרות החלפת המנוע, אחרי ויכוחים עם צ'מפיון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בג'ולייטה הוחלף מנוע בעיקבות רעש\ווברציות בטורים גבוהים,לא נמצאה התקלה לכן החליפו מנוע.

לפי דברי מי שטיפל בי האוטו שלי הוא היחידי בארץ שהוחלף לו מנוע.

בהתחלה היה חשד שמשהו משוחרר אז הם פעלו מול האיטלקים בחיפוש התקלה ולאחר 3 שבועות החליטו להחליף מנוע.

ברגע שלי נודע שמחליפים לי מנוע חפרתי והגעתי לאתר של לוי יצחק ושם מישהו שאל אם יש ירידת ערך על החלפת מנוע ברכב חדש

ונאמר לו שכן,ישנה ירידת ערך על החלפת מנוע למרות שהמנוע חדש מהקופסא.

ונכון שזאת אכזבה שברכב כזה מוחלף מנוע אבל אין מה לעשות דברים כאלו קורים ובשביל זה יש אחריות.

אבל אני חושב שצ'מפיון איכזבו שלא נתנו הארכת אחריות לפחות על המנוע.

Vw Polo GTI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שיש בזה משהו.

אם נגמרת האחריות עוד סה"כ 9 ימים, ועכשיו מחליפים לך מנוע לאחר 70,000 ק"מ, זה לא דבר טוב סה"כ?

נכון שתלוי עוד כמה זמן אתה מתכוון להחזיק ברכב, אבל למה זה רע?

המנוע אומנם חדש אבל שאר המכלולים כגון הטורבו וסופר עברו כבר את הק"מ הנ"ל.

למה זה רע? במידה ונניח יאריכו אחריות לעוד שנה, ושוב עוד שנתיים ילך מנוע, זה נראה תקין שב140 אלף ק"מ הולכים שני מנועים?

ומה אז? אני אצטרך לספוג את הטעויות של היצרן ולשלם מהכיס סכום אסטרונומי על מנוע חדש?

הכוונה בפרימיום היתה שעברתי מסיאט איביזה לרכב שעל הנייר ועל פי המחיר אמור להיות פי כמה טוב, ומסתבר שלא תמיד זה נכון.

בנצי, אכן קיבלתי רכב חלופי, לאחר יומיים.

לשירות של המוסך עצמו אין לי תלונות.

האכזבה הגדולה היא מהשירות של היבואן עצמו, שטען "קורה, לא נורא..." שבעצם זאת בעיה ידועה במנועים הנ"ל ואני לא בדיוק מקרה נדיר.

כמו שמישהו כתב בשירשור אחר, החלפת המנוע במנוע חדש זהה אינה פותרת את הבעיה אלא רק הופכת שוב את שעון החול. ומה יהיה אז? מנוע כזה עולה בערך 40-50 אלף שקל.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההנחה שלך היתה נכונה, לו היה מדובר בפגם המאפיין את כל המנועים הללו, אפילו חלקם. בינתיים נראה שמדובר בבעיה יחסית נדירה, כזו שיכולה לקרות בכל רכב. מעלינו מצוי מישהו עם ג'ולייטה שהחליף מנוע לאחר זמן קצר יחסית, קרה לך, קרה לו, קרה לרבים אחרים ועדיין לא כל בישי המזל הללו ואתה בתוכם צריכים לרוץ לחפש שעוני חול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4341 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...