Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסיפור האישי שלי עם שירוקו 1.4tsi, ידנית 160 כ"ס.

בן ה
שימו לב! השרשור הזה בן 4336 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באמת שאי אפשר להאמין היום לשום יצרן ולכולם יש בעיות במנוע

לכולם? יש לך דוגמאות?

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 255
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

סה"כ אני חושב שהיבואן נתן שירות סביר. גם מנסה לפתור את הבעיה וגם הצעת הטרייד היא סבירה, רכב כזה ישכב הרבה זמן באוטודיל עד שיצליחו למכור אותו לאיזה פרייאר.

הבעיה אצל היצרן שמשווק מנוע לא אמין. זאת הסיבה שאאודי לא משווקים את המנוע הנ"ל ומשתמשים ב-1.8 האמין.

כמדומני, לאודי דגם ספורטיבי של ה A1 שאינו נמכר בארץ, ולו אם אינני טועה יש את אותו מנוע טווין צ'ארג' 1.4 180 כ"ס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן, כואב לראות את השירוקו ככה מפורקת. מצטער לשמוע :-(

רק בשביל הסבל הנוראי שיש לך מלראות את השירוקו מפורקת, צרת רבים חצי נחמה? ! הקיימן במוסך כבר חודש !

2012-05-21_13-21-16_HDR.jpg

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי בנצי,

הזכרת לי שבביקורים אצל המוסכניק שלי כל פעם יש לו פורשה\פרארי על איזה ליפט, זה תמיד נראה כאילו הרכב אחרי תאונה (כדי לטפל בהם חייבים לפרק פגושים\פנסים\לעיתים להוריד מנוע לגמרי, בקיצור חצי רכב מפורק לטיפול פשוט).

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו טיפולים ועלויות , כמה עולה לך לדוגמה טיפול קטן/רגיל/שגרתי/10 אלף בפורש ?

תמיד אני חושב לעצמי מכוניות כמו למבורגיני פאררי וכו' הן עולות הון תועפות , כמה עולה טיפול שלהם ?

ונכון שהתחילו לשווק ולמכור פראררי בארץ ? אז מה גם הביאו מוסכניקים שידעו לטפל ברכב ? מי מחליף לבעלי הרכב שמן מנוע ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיימן לא כ"כ נוח להתעסק עם דברים, ניתן לומר שפתיחת מכסה המנוע דורשת פתיחה של 4 ברגים :)

החלפת שמנים היא דבר יקר מכיוון שצריך MOTUL1 סינטטי מלא והמנוע הקטן הזה 2.7 ליטר צריך כמעט 9 ליטר שמן וזה לא זול.

פילטר שמן עולה באיזור ה$45 במוסך המרכזי.

במוסך שלהם לוקחים באיזור ה150 דולרים לשעת עבודה.

אין בעיה לעשות טיפולים לבד, ברקסים לדוגמא, מאוד פשוט, הקאליפר של ברמבו מאפשר הוצאת הרפידות ללא פירוק הקאליפר כמו באינפיניטי לדוגמא, והתהליך לוקח כ10 דקות לגלגל כולל הרמה של האוטו, פירוק והרכבה של הגלגל.

עלויות? רפידות חלופיות באיזור ה$60 לזוג, חיישנים עוד $15 לזוג.

מה שכן לקיימן\בוקסטר יש כמה מחלות ידועות כמו נזילת שמן בין המנוע לגיר שאפילו במוסך אמרו לי שלא כדאי לתקן כי זה יחזור מהר מאוד.

אז עלות החלפת שמנים במוסך באיזור ה$800, ברקסים לוקחים משהו כמו $350-500 לזוג גלגלים.

משהו שהצחיק אותי, הסוכנות בה הרכב מטופל היא סוכנות של למבורגיני, פורשה, אאודי, פרארי ומזארטי אז החוברת שאני מקבל הביתה כוללת קופונים לטיפולים, התפלאתי לראות שהחלפת שמנים ללמבורגיני הייתה במבצע של $99 !!!!

אז כן, רוב הטיפולים נעשים לבד על ידי, אם אני צריך ליפט אז יש חברים.

כרגע הרכב במוסך אחרי תאונה, לא נגרם שום נזק פיזי לרכב למעט שריטות.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרימיום היא מילה שיווקית חסרת משמעות. יש גם נייר טואלט פרימיום וסיכות לשיער פרימיום.

תזכור את זה בפעם הבאה שאתה קונה רכב...

בקיצור נמרץ, אני מבין שאתה מאוכזב מפולקסווגן

אבל אין לך טענות על השירות של צ'מפיון.

- - - -

בנוגע לאמינות המנועים של פולקסווגן בשנים האחרונות, המציאות מדברת בעד עצמה.

זה נכון אך נייר טואלט פרימיום לשורט את התחת וסיכת שיער פרימיום מחזיקה ליותר זמן, אז גם כשאני קונה רכב פרימיום אני מצפה שלא ישרוט לי את התחת לא התקלקל אחרי 70,000 ק"מ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל כל העניין הוא שאין היום כזה דבר. לא בטויוטה ולא בפוקוס.

מה שכן, אני עדיין לא מכיר מזדה או סובארו שאכזבו (אולי למעט STI, מה שרק מוכיח שטכנולוגיה מתקדמת היא לא תמיד הדבר הכי אמין, עד שהיא מתייצבת מספיק).

אגב, מה שאני לא מבין זה, אם באמת למנועים האלה יש כזו מגיפה (ולי היה הרי אחד כזה למשך שנתיים בלי כל בעיה, אבל עם פחות ק"מ, ואהבתי אותו מאוד), איך זה שהם ממשיכים לככב בדגמי הקונצרן? (פולו GTI, איביזות למיניהן, פביה VRS)

אגב, יש פה הרבה בעלי סיאט - למישהו הלך מנוע כזה?

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה הכי מעניינת עוד לא נשאלה כאן : האם לשירוקו הנ"ל הותקן צ'יפ ?

לפי מה שאני מכיר מהפורומים השונים, זה המכנה המשותף בין אלו הבעייתיות ששכבו על שולחן המנתחים של צ'מפיון.

[נושאי גירים ומנועים]

לדעתי מציעים לך מתחת למחירון כי יש לך קילומטרז' פסיכי ולא כי החלפת מנוע...

להערכתי אתה כבר מגרד את ה80K ק"מ והרכב עוד לא שנתיים על הכביש.

הייתי לוקח את ההצעה של הטרייד אין בשתי ידיים , ה GTI זה ליגה אחרת כפי שאמרתי לך לפני הרכישה.

במצב השוק הנוכחי ועם הקילומטרז' הסופר גבוה שלך, הרכב ישכב המון זמן בלוחות.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד אני חושב לעצמי מכוניות כמו למבורגיני פאררי וכו' הן עולות הון תועפות , כמה עולה טיפול שלהם ?

ונכון שהתחילו לשווק ולמכור פראררי בארץ ? אז מה גם הביאו מוסכניקים שידעו לטפל ברכב ? מי מחליף לבעלי הרכב שמן מנוע ?

כמובן שטיפול ברכבים כאלה באופן טבעי יהיה יקר יותר מאשר רכבים עממיים, אבל ברמה סבירה בטיפולים השוטפים.

הסיפור הופך ליקר מאוד בתקלות.

בהונג קונג תשלם כמעט 10,000$ אמריקאי עבור קלאץ׳ ב-458.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפורש ? :?

אתה חושב שהפילטר שמן בפורשה שונה במהות שלו מפילטר שמן בסוברו?

אלמלא הרווח הגדול שהיצרניות היו מרוויחות מחלפי טיפולים היית רואה סטנדריזציה בדברים האלו.

כל המכוניות היו משתמשות באותם 4-5 פילטרי שמן, אותם 10-20 רצועות מנוע וכדומה.

בגלל שהחברות כן מרוויחות מכך, ולא מעט, אתה תראה סטנדריזציה רק בתוך אותו יצרן וגם לא בכל הדגמים.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איל, בעבר חשבתי להתקין צי׳פ אולם אז כבר שמעתי על כמה מקרים שהלכו מנועים והעדפתי להשאיר את המנוע כמו שהוא. הדבר היחיד שהחלפתי הוא את הפילטר לאינבוקס של k&n.

שמעתי על שני מקרים של שתי נשים מבוגרות עם ג׳טה שהלך מנוע. ככה שזה לא קשור כנראה.

המחיר של gti ידנית על הכביש הוא 205 אלף שקל (3 דלתות).

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי על מקרה או שתיים של איביזות כאלו לא משופרות שהלכו לעולמם...

כמובן שצ'יפס מעלה את הסבירות להלוויה מוקדמת...

בן, המחיר נראה לי מוזר.

לפני שרכשתי את הקופרה קיבלתי הצעה ל-188K על הכביש לגולף GTI ידנית 3 דל'...

(איתורן ועוד איזה שטות חינם)...

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4336 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...