Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי באודי A1 (חודש ראשון 3000 ק'מ)

CheGuevara
שימו לב! השרשור הזה בן 4034 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כן מדובר על הדבקה.

אני לטעמי לא אהבתי, במיוחד לא על השחור.

אבל יש אנשים שכן אהבו לצעצע את האוטו.

בכל מקרה לא בהרבה כסף אתה יכול לעשות את הרכב מעט יותר מאובזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיובי, יש בחור במתחם הבורסה בר"ג שמבצע את הדבר הזה ולטענתו יש לו גם הסדר מסויים עם היבואן... :roll:

מדבקה נשמע כמו דבר הרבה יותר חכם (וזול!), אפשר להוריד/להחליף ברגע שנמאס, בניגוד לצבע קבוע שמגיע עם הרכב..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער, אבל במחיר ההשקה שלה, היא פשוט הייתה לא משתלמת. אם אני זוכר נכון בסביבות ה135-140K לגרסא הבסיסית ביותר.

אם פותח השרשור קנה אותה במחיר זול מזה בהחלט אופציה מעולה.

לי אישית אין ניסון עם הרכב, אבל לא שמעתי על רכב גרוע שיצא ממפעלי אודי אי שם באירופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי גם A1 אבל את האוט' גרסת סטייל (עם אבזור מתקדם), שאומנם יקרה יותר משמעותית ועל הנייר לא שווה את הכסף אבל מאידך יש לה גם מחירון יד 2 גבוה יותר ב 13K, אז העלות השולית שלה נמוכה יותר.

נהנגתי על 6-7 רכבים מקבילים כמו מיני קופר, אלפא מיטו ועוד והיא הייתה הכי איכותית ומתאימה לי.

ממליץ בחום (תרתי משמע) לצפות את החלון הפנורמי במדבקת ״נאנו״ ואז קרני השמש הישראלית אינן מורגשות כלל בסגירת סוכך הרשת המיותר של מהנדסי אירופה הלבנים. :wink:

מעניין איפה אפשר לעשות את זה? עלות?

שמתי לב לחסרון הזה בנסיעת מבחן אבל זה נראה לי בקטנה גם כי רוב הנסיעות שלי הן בבוקר או בערב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי גם A1 אבל את האוט' גרסת סטייל (עם אבזור מתקדם), שאומנם יקרה יותר משמעותית ועל הנייר לא שווה את הכסף אבל מאידך יש לה גם מחירון יד 2 גבוה יותר ב 13K, אז העלות השולית שלה נמוכה יותר.

נהנגתי על 6-7 רכבים מקבילים כמו מיני קופר, אלפא מיטו ועוד והיא הייתה הכי איכותית ומתאימה לי.

שמתי לב לחסרון הזה בנסיעת מבחן אבל זה נראה לי בקטנה גם כי רוב הנסיעות שלי הן בבוקר או בערב.

הכל תלוי באיזה מחיר בסופו של דבר הסתכמה העסקה, כי כל לקוח מקבל בסופו של דבר הנחה אחרת.

שמעתי ביקורות עלובות על המערכת ברמת הסטייל, ראיתי מכוניות שהגג נפתח מכפל מעט את הנאטנה של הרדיו ונושק לספוליר הכפול של הקומפטישון קיט.

אני נוסע באוטו כבר שנה, ומי שמחפש אפילו מעט פרקטיות שלא ילך לכיוון הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, תתחדש, לטעמי לא תתאכזב. :wink:

ניתן לבצע אצל אותו בית עסק שהזכרתי זה מכבר (בנושא הקשתות) במתחם הבורסה שעל פי כללי הפורום, לצערי, אני מנוע מלציין שמו כאן.

ראיתי מכוניות שהגג נפתח מכפל מעט את הנאטנה של הרדיו ונושק לספוליר הכפול של הקומפטישון קיט.

:idea: זה לא ממש נכון, כי ב-Style אין אנטנה חיצונית, היא קיימת במרכב ללא צורך במפרק אנטנה חיצוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, תתחדש, לטעמי לא תתאכזב. :wink:

ניתן לבצע אצל אותו בית עסק שהזכרתי זה מכבר (בנושא הקשתות) במתחם הבורסה שעל פי כללי הפורום, לצערי, אני מנוע מלציין שמו כאן.

:idea: זה לא ממש נכון, כי ב-Style אין אנטנה חיצונית, היא קיימת במרכב ללא צורך במפרק אנטנה חיצוני.

כנראה שזיכרוני מטעה אותי, מה שכן הרכב שראיתי שזה קורה לו היה הרבה מעל רמת הסטייל.

אז כנראה שהגג רק נגע בספוליר הכפול....!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

היי,

אני שוקל לקנות גם כן אודי A1 ידנית.

הייתי רוצה לדעת את עלויות הטיפולים והאחזקה השוטפת של הרכב.

ואיפה אתה מטפל ברכב.

וגם בסה"כ אם אתה מרוצה מהרכב

אשמח לפרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4034 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...