Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(שאלה בנוגע לתשלום) ביטוח (חובה) לרכב (בהוראות קבע ולא בתשלום אחד) [כ"ע]

שימו לב! השרשור הזה בן 4453 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מעוניין לרכוש רכב ועל הדרך לבדוק בקשר לביטוח כדי לארגן את התקציב..

ממה שהבנתי ביטוח חובה חייבים לשלם במזומן מראש או בכרטיס אשראי במכה אחת כלומר זה תופס את המסגרת..

אבל הקטע הוא שאני דווקא מעוניין לרכוש את הביטוח בתשלומים כלומר שכל חודש ירד סכום חודשי אבל שלא יתפוס לי חלק ממסגרת האשראי בכרטיס ,

האם יש חברה שדרכה אפשר לבצע את זה (למשל בסגנון הוראת קבע)?

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנת לא נכון. אין שום בעיה לשלם ביטוח חובה בתשלומים רגילים (לא קרדיט) או בהוראות קבע.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני זוכר ביטוח החובה משולם בתשלומים, ולכן תופס את מסגרת האשראי. המקיף משולם בהוראת קבע בכ"א.

אם יש לך בעיה של תפיסת המסגרת יש לי בשבילך פתרון אחר: פנה (טלפונית) לחברת האשראי ובקש להגדיל את המסגרת. הגדילו - נפתרה הבעיה. לא הגדילו - צריך לברר למה, אבל אם היסטורית האשראי שלך גורמת להם להגביל אותך לסכום כה נמוך כנראה שעדיף לך לוותר על הרכב, כיון שאין לך האמצעים להחזיקו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4453 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...