Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הטעם בכלל בפרוייקט השאפתני של שי אגסי (בטר פלייס)

joker2k

פוסטים מומלצים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש בכתבה הזו משפט אחד שאומר הכל:

היא טובה כעירונית טהורה, בדיוק מה שאגסי לא רצה

כמו שנאמר כאן בשרשור לא פעם, מכונית חשמלית קטנה, זולה, ושאפשר לטעון אותה משקע רגיל בלי חתונה קתולית עם כל מיני חברות, היתה יכולה להצליח יופי.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1,

יש הרבה מאוד לקוחות שהיו מסתדרים יפה מאוד עם הטווח של הרכב, וחוסכים לא קצת כסף.

לרוב בפקקים אנחנו בעלי מכוניות הרגילות שורפים הרבה יותר דלק מאשר שיוט ב100 קמ"ש ללא הפרעה, וכאן הרכב החשמלי היה מישתלם מאוד.

אגב- למישהו יש מידע על עלות הטיפולים לרכב מאז שנימכר ועד היום? מעניין אותי מה ההבדל בחסכון לעומת רכבים מקבילים שצריכים לעשות טיימינג, מצתים וכו'.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה מאוד אנשים שלא רק "היו מסתדרים נהדר" אלא מסתדרים נהדר הלכה למעשה.

הרכבים האלה התגלגלו בדיוק לאותם אנשים שצריכים רכב שני בבית שנוסע כ 40 ק"מ ביום (עבודה או פיזור ילדים ואיסוף מבית ספר/ חוגים), אני מכיר לפחות שלושה כאלה ובם מאושרים מאוד מהרכב.

כולם מדחיקים את השאלה מה יקרה כשהבטריות יגיעו לסוף חיים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה מאוד אנשים שלא רק "היו מסתדרים נהדר" אלא מסתדרים נהדר הלכה למעשה.

הרכבים האלה התגלגלו בדיוק לאותם אנשים שצריכים רכב שני בבית שנוסע כ 40 ק"מ ביום (עבודה או פיזור ילדים ואיסוף מבית ספר/ חוגים), אני מכיר לפחות שלושה כאלה ובם מאושרים מאוד מהרכב.

לתיאורך, הרכב הזה אמור להיות פופולרי וחברת BP לא הייתה פושטת רגל, וזה לא המצב. בעלי הפלואנס החשמלית כיום הם או אלה שנתקעו איתה עקב רכישה כאשר BP הייתה קיימת או אלה שרכשו אותה אחרי פשיטת הרגל במחיר מגוחך.

כפי שנאמר כבר בשירשור, הפלואנס החשמלית הייתה חסרת כל תוחלת בתימחור (אם ניתן להגדיר אותו כך) המקורי שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון מאוד, הייתה חסרת תוכלת ב 130K ש"ח (אם אני זוכר נכון) וחוזה טעינה דרקוני.

אבל ב 55K ש"ח (זה המחיר שאלבר העיפה אותן) ובלי מוחויבות לאף אחד בנוגע לטעינה, מדובר בעיסקה הרבה יותר מאשר מצוינת.

עיסקה אפילו עוד יותר טובה יש לאלה שלקחו אותן בשלוש שנים ליסינג, אם אני זוכר נכון, 1500 ש"ח לחודש ועמדת טעינה בעלות חשמל של חשמל בייתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

חשבתי שאני הוזה, הרנו של אגאסי בסינגפור.

לוחית רישוי מיוחדת RD - research and development

כשחושבים על זה רכב חשמלי תפור על סינגפור, מרחקים קצרים!DSC_0230_1.jpg

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח של אגסי, השאלה היא האם הסוללה מתחלפת (אגסי) או פלואנס חשמלית רגילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

כתבה שמתפרסמת היום.

מאז הקריסה נותרו בארץ כ 1500 רכבים כאלו,

עכשיו מדברים על אפשרות ייצוא .

התנגדות של בידוד איננה לינארית ואם המתח השאריתי באזור הזליגה של גוף החימום כשהאפס מחובר נמוך מספיק לא תהיה זליגה משמעותית. כשהאפס מנותק מלוא המתח מופיע בנקודה החלשה ונוצרת פריצה להקפיץ את הפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...