Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קוואבנגההה- מסטר THESIS הגיע לארץ

Leonm13
שימו לב! השרשור הזה בן 4440 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוא נאמר שבהשמעה שאני קיבלתי - אשתי ירדה למטה מהדירה בשביל לשמוע בעצמה.

המערכת שלו היא עונג אמיתי - וזה עוד על הקרוס המקורי, לפני מה שאתם רואים כאן בתמונות.

ההבדל בין המקנטוש שהיה לו על המערכת לבין האקליפס המדהים הזה הוא הבדל שמיע עד כמה שקשה להאמין שיש הבדלים שמיעים ברמות שכאלו - אני באופן ברור הרגשתי שהסאונד מוניטור מעביר את כל התחום הגבוה בצורה הנקיה ביותר שיצא לי לשמוע עד היום. הדבר היחידי שנשמע לי טוב באותה מידה זה הF1 סטטוס.

כלי נשיפה, קלידים גבוהים - פשוט נשמע חי.

יצא לי לשמוע את הHX-D3 על אותם הרמקולים, הגברה כמעט זהה בעצם וזה אחרת לגמרי גם כן. ואני לא מדבר על הכוונים אלא על האופי שמתקבל מהמערכת.

לדעתי לאון יתן תגובה אחרת לגמרי כי הוא זה שהגיע להחלטה שהוא רוצה לנסות את הסאונד מוניטור ומשהו הביא אותו לזה והתשובה שלו תהיה מאוד מעניינת...

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מקניטוש MX5000 מכשיר מדהים. נקודה. הבעיה שהוא גולם והווליום קונטרול שלו ברזולוזיציה נמוכה.

יש לציין שאצלי המקניטוש עבד ביחד עם הביט1 , כך שאי אפשר להשוות אחד לאחד לחלוטין.

מה שאני כן יכול לומר זה שהביט1 שיפר משמעותית את התוצאה הסופית כשחוברו ביחד.

קלריון HX-D3 מכשיר גם מדהים עם סאונד רך ומעודן בתחום האמצעי והגבוהה , אך נופל קצת בפירוט ובפתיחות, כמו כן אין יחס מדויק בין התחום הנמוך לגבוה. הרושם שלי - "קצת מעגל פינות". עדיין - לטעמי אחד המכשירים הטובים ביותר.

פיוניר - לא! (דיעה אישית ונסיון). אני לא אוהב את הקו מחשבה שלהם והכיוון שלהם. אוסף נתונים לא נותן סאונד בהכרח

alpine f1 לא שמעתי אישית אבל שמעתי שהוא מכשיר מדהים ללא כל ספק... אני אישית רק לא מבין למה לשלב בפרוססור שלו "קולנוע ביתי..".

sound monitor - מכשיר מטורף. מדוייק. נעים לאוזן. היי אנד פשוטו כמשמעו... הכל נשמע מאוזן וכל דבר "יושב במקום".

יש לו אפשרויות חיבור מרובות, פרוססור באיכות סאונד הגבוה ביותר שנתקלת עד היום. כל התכונות שלו עובדות בצורה מושלמת (לא להאמין שהמכשיר הזה תוכנן בשנת 1993).

כשתסתכלים על הכל איכות + תכונות אני חושב שה sound monitor והאלפיי f1 זוכים כאן..

Sound Monitor DTA-500X + CDT-450X

Audison THESIS HV VENTI @ High-End Custom X-over

Audison THESIS THX3 @ Audison THESIS Sax & Voce & Violino

Audison THESIS Uno @ 2X Audison THESIS Basso

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לו איזה 20 שנה לשלם על המערכת אח"כ נראה לגביי F1 סטטוס (ומקל הליכה כנראה)

:-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכלתי להביא אותו. אותי אישית הוא לא כל כך מעניין ואני גם לא חושב שיתן שיפור.

אני מעדיף מכשיר בסטייל של ה sound monitor ...

אדי - כל המערכת כבר שולמה לידיעתך :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

sound monitor - מכשיר מטורף. מדוייק. נעים לאוזן. היי אנד פשוטו כמשמעו... הכל נשמע מאוזן וכל דבר "יושב במקום".

יש לו אפשרויות חיבור מרובות, פרוססור באיכות סאונד הגבוה ביותר שנתקלת עד היום. כל התכונות שלו עובדות בצורה מושלמת (לא להאמין שהמכשיר הזה תוכנן בשנת 1993).

כשתסתכלים על הכל איכות + תכונות אני חושב שה sound monitor והאלפיי f1 זוכים כאן..

וממש ממש לא בציניות,אתה חושב שמבחינת ההד יוניט "סגרת פינה" לאור החלפותיך התכופות או שיש עוד משהו שהיית רוצה לנסות?

ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאון, אני יודע

8)

ליאור - הוא חסר תקנה - הדבר הבא זה או HU בבניה עצמית או שיפור רכיבים במקנטוש או הסאונד מוניטור עצמו :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מרוצה מהמכשיר ומבחינת ההוצאות הכספיות אני חושב שדי מספיק :)

אך עם זאת לא יודע מה יביא העתיד.

דבר אחד אני יכול לומר בוודאות - HV Venti יישאר איתי עד הסוף :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי הקרוס אמור להגיע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי הקרוס אמור להגיע?

בקרוב....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועל כך נשאל "מתי בקרוב יהיה עכשיו..."

:-D

http://www.youtube.com/watch?v=VeZ9HhHU86o דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יהיה מצב בחיים האלו שאוכל לשמוע את המערכת הזו, האם תגיע מתי שהו למפגש מרכז ?

Hu: iPad 2 64gb 3G Signal Extractor no DAC (Toslink digital): cambridge audio ID100 @

Processor: Alpine H701 @ 3-amps: Zapco competition C2K-4.0X.P ,C2K-3.0XP,@

Component 3-way: Sinfoni S Mono Amp: Pantera one @ Sub: HX300D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יהיה מצב בחיים האלו שאוכל לשמוע את המערכת הזו, האם תגיע מתי שהו למפגש מרכז ?

כמובן .כשהכל יהיה מוכן אני אגיע

אדי - אתה חולה נפש אבל אני מת עליך :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה את כל הסרט - spaceballs של מל ברוקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שלום לכולם

עדכון קצר - לאחר בניה חדשה של הקורות למצב של on axis למרכז הרכב מצאתי יתרונות נוספות של המערכת הן ברוחב הבמה והן באופי המערכת.

עם זאת הכל הפך מודגש יותר ונמצא גם גוון בהיר במערכת.

לאחר בדיקה עם אודיסון ובדיקת שמיעה מצאתי לצערי שה sound monitor שהינו מכשיר בעל אופן בהיר (במובן הטוב) לא מתאים למגבר ה hv venti ובהשוואה המכשיר של ה clarion HX-D3 נשמע טוב ונכון יותר

לכן אני חוזר ל HX-D3... (לפעמים אין מה לעשות וחוזרים "אחורה") 8)

לגבי הקרוס הפאסיבי ישנו tunning נוסף שאני צריך לעשות בהקשר לעוצמות ול Q factor של הטוויטר.

לצורך זאת הוזמנו נגדים מתאימים.

כמו כן על מנת לקבל גוון "טבעי" יותר ממה שכבר קיים ו flat response החלטתי גם להחליף את הקבל של הטווטרים והנגד הטורי לרכיבים שנחשבים הטובים ביותר בתחום מסוג duelund cast.

בנוסף כרגע המערכת זקוקה לחיווט ראוי , אפילו ברמה גבוהה יותר ממה שכבר קיים לכן הוזמן כבל RCA בהזמנת ייצור אישית מדגם

Chord Cadenza.

הכבל יחווט בהתאם לדרישות ברכב על פי המלצת ה cable doctor של החברה.

כמו כן יוחלפו כבלי הרמקולים לסדרת ה referance של אודיסון מדגם ה S 212.

הוופרים בדלתות יבנו בצורה שונה , כאשר גם להם יהיו זווית עד כמה שניתן למרכז הרכב + זווית קטנה כלפי מעלה וזאת על מנת להנות מתדרי המיד הנמוך שהינם תדרים כיוונים וגם על מנת לסדר באופן מושלם את נושא ה TA..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4440 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...