Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חסמו אותכם בחנייה- מה אתם הייתם עושים?

BMW
שימו לב! השרשור הזה בן 7238 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מסכים אתכם.

אני מצדיק אותו לחלוטין! :!:

הוא עשה דבר נכון,ואני הייתי פועל בדיוק באותה צורה.

מה זאת אומרת "תבוא עוד 45 דקות"???

הגברת הנכבדה חושבת שהיא מלכת העולם?

חושבת שכולם צריכים לחכות לה? שהעולם מסתובב סביבה?

חושבת שאין לבנאדם מה לעשות..רק לחכות עד שהיא תגמור להוריד את השומנים שלה?

גברות נכבדות שכאלה צריכות ללמוד לקח.

ואני חושב שמה שאורן עשה בהחלט לימד אותה את הלקח.

כל הכבוד. :lol:

כשזה נוגע לעובדה שהאשה במכון כושר אמרה לאורן "תבוא עוד 45 דקות" זה כבר גובל בחוצפה..

כאילו שהייתי משיג את הטלפון של הבנאדם שחסם אותי בחניה ברכבת והייתי מתקשר אליו הוא היה אומר לי: "תשמע אני חוזר ב-11 בלילה מאשדוד, חכה אני יזיז את הרכב כשאחזור".

מטרת החריטה מסמנת לקח-כי רק ככה לומדים אותם האנשים שחושבים שהעולם סובב סביבם ושהם יכולים לעשות מה שבראש שלהם.

אני לא בעד זה שצריך לחרוט את כל האוטו, אבל...

חריטה גדולה במרכז המכסה מנוע + נקירת צמיגים(נקירה, לא הוצאת אויר) + פתק על הווישר שמסביר מדוע , זה לקח מעולה וסביר. :twisted:

הבנאדם החוסם ישלם תיקון פחחות על החריטה ויקנה 4 צמיגים חדשים. למה? כי הוא בזבז לי זמן אישי שלא היה לו זכות לקחת לי, וזמן=כסף :wink::)

מסכים איתך במאת האחוזים!

פשוט חוצפה לשמה!

תן לה לחכות לגרר במשך שעתיים שלוש.......

ניקור הצמיגים+חריטה=לקח! (עוד יומיים מבחן בגרות במתמטיקה 003 צריך לדעת משהו.. :wink: )

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מתקשר לניידת שירות של המקום או כל גרר אחר של העיר שאני נמצא

גורר לו את האוטו

ושהיה במפגש של המכוניות הגרורות של העיר

ושישלם על הגרירה 450 שקל

בשביל היחס הטוב אני משאיר לו שלט

"אחי האוטו שלך נגרר עקב חוצפה מירבית שהיה לך יום טוב ותלמד לפעם הבאה לא להיות ישראלי מצוי" :!::!::!:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם אחי הצעיר ואנוכי חזרנו מהופעה של רוקפור ליד הבארבי וחיכתה לנו הפתעה -

מקדימה - פח צפרדע ענק שהיה שם מקודם ואחי חנה צמוד אליו כדי להשאיר מקום לאחרים (טעות...) מאחורה - יפנומטית של חברה בליסינג שחנתה אולי סנטימטר מהוו גרירה (זה היה הטנדר של אבא שלי - מזדה TDI 4X4 עם טמבון ברזל ו-וו גרירה מאחורה).

חיכינו כ20 דקות (חשבנו שאולי זה מישהו מההופעה והוא תיכף יגיע) הלכנו למועדונים סמוכים וביקשנו שיקראו לבעל הרכב בכריזה - צחקו עלינו... התקשרנו למוקד של העיריה ואמרו שעוד מעט יגיע גרר, חיכינו עוד שעה - שעה וחצי.

כשקלטנו שאין סיכוי ונהיה כבר מאוחר - פשוט שילבנו 4X4 (לא הכרחי אבל עוזר קצת כי אין על הגלגלים מאחורה הרבה משקל) ולקחנו רוורס לתוך היפנומטית, הרכב דווקא עמד בוו גרירה יחסית יפה.

נזק לנו - אנחנו היינו צריכים לנקות קצת מהצבע שנשאר על הוו גרירה

נזק ליפנומטית - צורה של וו גרירה בפרונט וקצת פחות צמיגים, אולי גם נזק קל לגיר שהיה על P.

בדיעבד - לא היינו צריכים לעשות את זה, היינו ילדים קטנים טפשים, היינו צריכים לאתר את בעל הרכב ולצרוח עליו.

זה שמישהו מפריע לנו לא נותן לנו את הזכות לפגוע לו ברכוש.

אם כי זה מאוד קל להגיד את זה לאחר מעשה... כשזה קורה - כל דקה של המתנה ממריצה את העצבים עוד קצת.

לגבי החריטה על האוטו - קשה לשפוט את הבחור. התשובה שהוא קיבל היתה גורמת לי אישית לראות דם בעינים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חריטה זה מוגזם לחלוטין, ומעמיד את החורט באותה רמה נמוכה של זלזול בזולת כמו החוסם.

ליד הבית שלי יש קליניקה של רופא, וכל שני וחמישי חוסם לי מישהו את החנייה

הפרטית, אם לפעמים היה לי יום קשה במיוחד ואין לי כוח להכנס לרופא

ולצעוק, אני נוקט בשיטה פשוטה :

לוקח לבנת אקרשטיין נאה + פתק שעליו כתוב "בפעם הבאה האבן תהיה בתוך האוטו" ומניח בעדינות על מכסה המנוע.

זה עובד טוב מאד, במקרים קשים במיוחד גם מוריד את האוויר ב 4 גלגלים.

נ.ב. כמובן שיש לי שלט שכתוב עליו בעברית, באנגלית וברוסית שזו חניה פרטית ונא לא לחסום, מצפצפים על זה בענק.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד מאוד תלוי במקרה.. לי למשל היה מקרה מאוד קיצוני..

חניה פרטית ! של הבניין

חניתי הכי צמוד לפינה (לפחות צד אחד לא ישרטו :D ) , ליד החניה יש עוד חניה קטנה לאנשים שבאים לקאנטרי קלאב, באחת הערבים, כאשר באתי לצאת , שמתי לב שחוסמת אותי לכל האורך (אני חניתי במאונך והיא במאוזן) מיצובישי גאלנט , לאחר מס' שאלות של אנשים במקום, נאמר לי שבעלת הרכב מתאמת במכון הכושר..

הלכתי למכון וכאשר מצאתי את הגברת , ביקשתי ממנה בנימוס להזיז את רכבה.. תשובתה הייתה "עוד 45 דקות שאני אסיים" , גם אחרי שאמרתי "גברת את חוסמת אותי ואני רוצה ללכת ואם לא תוציאי את הרכב, אני אדאג שהוא יצא .." היא אמרה "תבוא עוד 45 דקות"

ובכן ... ביקשתי מכמה חברים שכנים לרדת ,הופ הגאלנט מתחילה לזוז .. קצת ...עוד קצת .. עוד קצת ... והופ אני חופשי :)

כמובן שלא שכחתי לחרוט על כל ארבעת הדלתות "אני חונה במקום אסור" וכמובן חריטה גדולה של "45 דקות" על מכסה המנוע :D

היה דיי מהנה :)

לפי דעתי היית צריך פשוט להגיד לבחורה שעוד 45 דקות הרכב שלה פשוט לא יעמוד שם כי אתה מביא גרר על חשבונך וההמשך ידוע ...

תרשה לי לצטט את עצמי:

גם אחרי שאמרתי "גברת את חוסמת אותי ואני רוצה ללכת ואם לא תוציאי את הרכב, אני אדאג שהוא יצא .." היא אמרה "תבוא עוד 45 דקות"

לכל אלה שצרחו "עבריין" , כולה חרטטתי קצת ... כולה עבודת צבע קלה... לא שברתי לא הרסתי שום דבר ... סה"כ חריטה :)

מעניין אותי אם כל הצועקים למינהם היו בעמדה שלי ... ושהיו מנפנפים אותם לעוד 45 דקות שהם ממהרים.... איפה הייתה רמת הכעס שלהם ... (וכמה זמן לפני שבאתי היא חנתה שם?! ובכלל למה לחנות שם ? זה חניה פרטית לא ציבורית לא נראית כמו ציבורית ולמעשה גם יש שער אבל הוא היה פתוח משום מה ..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולבסוף מגע קטן בין הפגושים+קצת דפיקה לרכב החוסם בדלת

חברים יקרים,

הבחור לא היה צריך לחרוט או להתעצבן יותר מדי. יש לכם מושג כמה עולה החלפת דלת? :twisted:

אם הדפיקה היתה כמו שצריך, אז גם לפתוח אותה הוא לא הצליח :lol:

יש אנשים שילמדו רק בדרך הקשה וזו דרך מצויינת.

אגב, הייתי שמח לשחרר לו את האויר מהצמיגים. לא לנקר להם אותם (גם ככה הלכה דלת).

מה באמת אומרים על כך בהנהלת הרכבת?

מדובר, במקרה בתחנת הרכבת ברחובות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים,

הבחור לא היה צריך לחרוט או להתעצבן יותר מדי. יש לכם מושג כמה עולה החלפת דלת? :twisted:

בגלל זה אתה תראה ליד עזריאלי עשרות אם לא מאות אופנועים וקטנועים :!::idea:

בשניות עוברים את הפקקים וגם אין בעיית חניה... בכל מקום אפשר להחנות איתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד מאוד תלוי במקרה.. לי למשל היה מקרה מאוד קיצוני..

חניה פרטית ! של הבניין

חניתי הכי צמוד לפינה (לפחות צד אחד לא ישרטו :D ) , ליד החניה יש עוד חניה קטנה לאנשים שבאים לקאנטרי קלאב, באחת הערבים, כאשר באתי לצאת , שמתי לב שחוסמת אותי לכל האורך (אני חניתי במאונך והיא במאוזן) מיצובישי גאלנט , לאחר מס' שאלות של אנשים במקום, נאמר לי שבעלת הרכב מתאמת במכון הכושר..

הלכתי למכון וכאשר מצאתי את הגברת , ביקשתי ממנה בנימוס להזיז את רכבה.. תשובתה הייתה "עוד 45 דקות שאני אסיים" , גם אחרי שאמרתי "גברת את חוסמת אותי ואני רוצה ללכת ואם לא תוציאי את הרכב, אני אדאג שהוא יצא .." היא אמרה "תבוא עוד 45 דקות"

ובכן ... ביקשתי מכמה חברים שכנים לרדת ,הופ הגאלנט מתחילה לזוז .. קצת ...עוד קצת .. עוד קצת ... והופ אני חופשי :)

כמובן שלא שכחתי לחרוט על כל ארבעת הדלתות "אני חונה במקום אסור" וכמובן חריטה גדולה של "45 דקות" על מכסה המנוע :D

היה דיי מהנה :)

לפי דעתי היית צריך פשוט להגיד לבחורה שעוד 45 דקות הרכב שלה פשוט לא יעמוד שם כי אתה מביא גרר על חשבונך וההמשך ידוע ...

תרשה לי לצטט את עצמי:

גם אחרי שאמרתי "גברת את חוסמת אותי ואני רוצה ללכת ואם לא תוציאי את הרכב, אני אדאג שהוא יצא .." היא אמרה "תבוא עוד 45 דקות"

לכל אלה שצרחו "עבריין" , כולה חרטטתי קצת ... כולה עבודת צבע קלה... לא שברתי לא הרסתי שום דבר ... סה"כ חריטה :)

מעניין אותי אם כל הצועקים למינהם היו בעמדה שלי ... ושהיו מנפנפים אותם לעוד 45 דקות שהם ממהרים.... איפה הייתה רמת הכעס שלהם ... (וכמה זמן לפני שבאתי היא חנתה שם?! ובכלל למה לחנות שם ? זה חניה פרטית לא ציבורית לא נראית כמו ציבורית ולמעשה גם יש שער אבל הוא היה פתוח משום מה ..)

לחכות 45 ד' שוב אני אומר שזו חוצפה.....אבל עדיין.....

אני לא מתפלא שזה קרה בחניה ליד קאנטרי קלאב נוצץ ולא במקום כמו אור יהודה....

כי אתה יודע, אצלנו לא שואלים.... מחכים כמה דקות....בעל הרכב החוסם לא הגיע? דופקים לו איזה בלטה לאוטו, או חורטים משהו או כמו שאמרנו מנקרים לו את הצמיגים.

אולי הגזמתי קצת, אנחנו לא ברברים, אבל כאן לא תשמעו "תחזור בעוד 45 דקות" מבלי תגובה "הולמת".

ואני אומר את כל זה באופן חופשי...ז"א שגם לי יש אוטו ולא הייתי רוצה שיחרטו לי עליו, או ישברו לי את החלונות, או יזמינו לי גרר על חשבוני,או ינקרו לי את הצמיגים.

אבל אני לא חושש.

למה?

כי אני לא אחסום רכבים אחרים בחניה אפילו אם אני סופר ממהר!

שוב אני אומר. חוצפה. וצריך לנהוג בהתאם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החניה של סיני.

שורות של עשרות ומאות רכבים.

רכב אחד החליט שהוא חוסם את כולם :!: כלומר פשוט חנה במעבר למגרש החניה וחסם את היציאה לכל הנופשים.

חיפושים וצעקות לא הועילו.

אבן בחלון, שיחרור בלם יד, לחיצה של אחד החברים על הקלאצ וקדימה זזים.

הרכב היה נעול במנעול הגה אז שהיה צריך לסובב פשוט סובבנו בכוח את הרכב בעזרת כ 6 חברה ...

בסוף הרכב חסם רק 2-3 רכבים במקום 100 והחסומים יצאו.

בקשר לחריטה, באופן אישי אני נגד נזק לרכוש אבל אם הגברת היתה אומרת לי להמתין 45 דקות, זמן אכן שווה כסף ואני לא יודע אם הייתי חורט אבל אוויר בגלגלים ואולי נזקים אחרים בהחלט היו מתקבלים בהבנה ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים,

כמו שכבר אמרתי- אני לא רואה במה שעשיתי או במה שאורן עשה פגיעה ברכוש ועבריינות!!

עבריין הוא מי ששולל זכויות של אחרים, וחסימת הרכב היא כזאת למי שלא הבין.

רק ככה אותו בן-אדם יבוא אחרי שבוע שוב לרכבת, רק שהפעם הוא יעדיף לפספס את הרכבת ולהחנות כמו בן-אדם :!::evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שחסם לך את החנייה, עבר על החוק, תפקידך הוא לא לאכוף את החוק, תפקידך הוא לשמור שהחוק ייאכף.

אתה לא רוצה להגיע למצב בו כל אזרח יחליט שהוא לוקח את תפקיד המעניש לידיים .

פגעת ברכושו של אחר, אתה עבריין וזה לא משנה למה פגעת בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מקרה לגופו, אני חושב. זה קרה לי פעם, אבל הצלחתי לטפל בזה בדרך מעניינת (ולא חוקית במיוחד :p ).

למי שמכיר את הטכניון (וידוע לי שיש פה הרבה אנשים שמכירים :wink: ), מול השער הראשי יש (או הייתה, לא הייתי שם שנתיים) חניית עפר עם גישה מאוד לא נוחה. החנייה מתמלאת כבר בשמונה בבוקר (שיעור ראשון בשמונה וחצי) ומכיוון שהיא לא מסודרת, אנשים חונים איך שבא להם.

פעם, בחוזרי לרכב, אני קולט שאיזה רכב משפחתי ישן חוסם אותי מלפנים (מכל שאר הכיוונים חנו מכוניות כמו שצריך). הוא חסם אותי בצורה שלא ניתן היה לצאת.

לאחר כמה דקות מחשבה, פשוט ניגשתי אל הרכב ודחפתי בכוח את החלון למטה. להפתעתי הוא ירד. פתחתי את הדלת, נכנסתי, הורדתי בלם יד והעברתי לניוטרל. דרדרתי את הרכב כשניים וחצי מטרים למטה (הוא היה בירידה), סגרתי את החלון ואת הדלת כשאני מקפיד לנעול, ונסעתי לדרכי...

הבעיה היא, שכשדרדרתי אותו למטה, חסמתי קבוצה אחרת של מכוניות... :lol:

רוני (או בשמי השני - "אתה טרוריסט, אותך למשטרה")

במקרה הזה לא תמיד נועלים את הדלת חזרה

אולי אין מפתח ואת החלון יהיה יותר קשה :roll:

אם מדובר בפיאט אונו או משהו בסגנון 205 מנסיון(לא של חסימה)...קוראים לשלושה חברה ופשוט מרימים ומניחים בעדינות :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, לי היה מקרה כזה.

נסעתי עם הכלב שלי לוטרינטר, והחנתי כחוק.

בזמן שאני יוצא מהאוטו, מישהו בא, ומול הפנים שלי חוסם אותי ועוד 2 רכבים.

מתחילים חילופי דברים, והבן אדם מבטיח לחזור בעוד 20 דקות.

אני הסכמתי, כי במילא יש תור לוטרינר.

אחרי חצי שעה אני יוצא מהוטרינר, ואיזה יופי ! הרכב עדיין שם !

למזלי, היתה ממול תחנת משטרה. נכנסתי לשם ודרשתי שיזיזו את הרכב.

יצא שוטר (לא במדים), הסתכל על האוטו, חיפש קצת את הבן אדם, ואז אמר לי שהוא הולך להביא כלים לפריצה.

והופ ! הנה מגיע בעל הרכב.

השוטר :

הרכב שלך?

הבחור:

כן ! מה קרה?!

שוטר:

למה אתה חוסם ?

הבחור: ואאלאק מה זה עיניינך ! תעוף לי מהעיניים !

שוטר: מה זה?!

בחור: בונא, תגיד, אתה לא הבנת אותי ?! מי אתה?! אה?! לך תזדיין !

השוטר באותו רגע מוציא תעודת שוטר, וההמשך כבר ידוע... :D

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מצליח לדמיין דבר יותר גס רוח מאשר שאנשים פשוט חוסמים בחניה! ולא תגידו ל5 10 דקות אלא להרבה זמן כמו 45 דקות שעה ואפילו יותר! :evil:

יציאה מהחניה ולאחריה פינצ'ור הרכב וחריטה עליו זה בהחלט תגובה הולמת!

אתה מעודד חריטה על רכבים ואתה מטיף על גסות רוח? אתה וכל החברים שלך כאן שמעודדים חריטה וגרימת נזק לרכוש של מישהו אחר אפילו לא גסי רוח, זו הגדרה עדינה מדי לדברים שאתם עושים ומעודדים.

אורן, לפני כמה הודעות סיפרת לנו את סיפור הרמבו שלך (כל כך התגאת בזה שזה ממש נשמע כאילו חזרת משדה הקרב והצלת את המולדת) עכשיו אתה מנסה למזער את העניין ואומר "כולה חרטתי קצת"?

אתה אומר שהמקרה מצדיק חריטה, אז איפה שמים את הגבול? מי קובע את הגבול?

שום דבר לא מצדיק את מה שעשית. עשית מה שעשית אי אפשר להחזיר את הגלגל לאחור. מילא שאתה לא מצטער על מה שעשית אבל להתגאות בכך? חביבי אין לך במה להתגאות רק במה להתבייש (וזה נוגע גם לכל שאר הגיבורים שיש לנו כאן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שחסם לך את החנייה, עבר על החוק, תפקידך הוא לא לאכוף את החוק, תפקידך הוא לשמור שהחוק ייאכף.

אתה לא רוצה להגיע למצב בו כל אזרח יחליט שהוא לוקח את תפקיד המעניש לידיים .

פגעת ברכושו של אחר, אתה עבריין וזה לא משנה למה פגעת בו.

:mm_yeah:

הגזמתם עם התגובות שלכם לשירשור הזה, עם כל הכבוד אני לא רואה שום סיבה לגרום נזק כזה או אחר אחרי שפתרתם את הבעיה.

זה בדיוק אותו הדבר שמישהו יחתוך אתכם בכביש ואתם "תלמדו אותו לקח" ותעשו לו את אותו הדבר או משהו יותר גרוע, אין טעם לנסות "לחנך" מישהו בצורה כזו.

חסם אתכם מישהו (שאתם לא מכירים ולא יודעים עם מי יש לכם עסק) חרטם על רכבו, ונגיד שהוא גילה שאתם אלו שחרטתם על רכבו והוא ירצה "נקמה" ואז זה לא יגמר (בטוב)...

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7238 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...