Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חסמו אותכם בחנייה- מה אתם הייתם עושים?

BMW
שימו לב! השרשור הזה בן 7238 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Aדי - משאית אמרת? פיאסטה חבוטה אמרת? דיברת בלשון רבים?

אתם בושה לציבור נהגי המשאיות! אתם לא יכולים להזיז פיאסטה?

שעתיים לחפש? למה מה קרה?

מה יהיה הסוף?

או שAדי זו נהגת משאית? ואז זו עוד סיבה למה לא צריך לתת רשיון שכזה לנשים? :wink:

בשביל להרים פיאסטה מספיק 4 אנשים ממוצעים :lol:

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מאוד מאוד תלוי במקרה.. לי למשל היה מקרה מאוד קיצוני..

חניה פרטית ! של הבניין

חניתי הכי צמוד לפינה (לפחות צד אחד לא ישרטו :D ) , ליד החניה יש עוד חניה קטנה לאנשים שבאים לקאנטרי קלאב, באחת הערבים, כאשר באתי לצאת , שמתי לב שחוסמת אותי לכל האורך (אני חניתי במאונך והיא במאוזן) מיצובישי גאלנט , לאחר מס' שאלות של אנשים במקום, נאמר לי שבעלת הרכב מתאמת במכון הכושר..

הלכתי למכון וכאשר מצאתי את הגברת , ביקשתי ממנה בנימוס להזיז את רכבה.. תשובתה הייתה "עוד 45 דקות שאני אסיים" , גם אחרי שאמרתי "גברת את חוסמת אותי ואני רוצה ללכת ואם לא תוציאי את הרכב, אני אדאג שהוא יצא .." היא אמרה "תבוא עוד 45 דקות"

ובכן ... ביקשתי מכמה חברים שכנים לרדת ,הופ הגאלנט מתחילה לזוז .. קצת ...עוד קצת .. עוד קצת ... והופ אני חופשי :)

כמובן שלא שכחתי לחרוט על כל ארבעת הדלתות "אני חונה במקום אסור" וכמובן חריטה גדולה של "45 דקות" על מכסה המנוע :D

היה דיי מהנה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א: אם הזזת ישבן { ישבן! לא את החלק הקדמי, שברוב המישפחתומטיות יתעקם והאוטו לא יזוז } הרכב החוסם תעזור ליציאה שלי - אני אזיז. זה לא קשה כמו שזה נשמע.

ואיך בדיוק מזיזים את הישבן \ מנענעים את התחת??? זה נראה לי די קשה...

וואלאק אתה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את ההזזה של הרכב אני מבין, לחרוט עליו זה פשוט גועל נפש (ואפילו יותר מזה).

עבריינות לשמה. פשוט ככה. :mad::x:evil:

זה שהבחורה לא נתנה כבוד לזמן שלך, לא אומר שאתה צריך לפגוע לה ברכוש בצורה מגעילה ועבריינית שכזו.

מגעיל.

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולכם קרעתם אותי אחד אחד....

ואללא אני הייתי מתחיל בלהפעיל את האזעקה של הרכב

ואם זה לא עוזר מזמינים גרר ואם גם זה לא עוזר

מתחילים יותר רציני או שנכנסים לאוטו כמו שאמרו פה כבר או מנסים לגרור אותו לבד

אם לא הולך........ניראה לי אחרי כול זה משהוא יהיה חייב לזוז

מקסימום מתקשרים למשטרה ודואגים שהרכב יקבל קנס!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"חורט יקר "

:lol: אני מצדיע לך !

הבהמה הזו שהתאמנה בחדר כושר הגיע לה וכל הכבוד שעשית זאת !

מי היא לכל הרוחות שתזלזל בך בי או במישהו אחר ? לא מספיק היא לא חונה כמו שצריך היא עוד מקציבה זמן ומוסרת מתי היא תתפנה :evil:

להבא אני משוכנע כי היא תחפש חנייה כמו שצריך ויפה שעה אחת קודם

"החיים קשים. הם קשים יותר אם אתה טיפש"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שעתיים לחפש? למה מה קרה?

מה יהיה הסוף?

אני בניגוד לישראלי שכיח לא הולך ישר עם הראש בקיר (או באדם הראשון שמרגיז אותי), אני מעדיף להיות סובלני כמה שיותר ולפתור בעיות בדרכי נועם, אם המקרה ממש קיצוני (וצריך באמת משהו קיצוני כדי להפריע את שלוותי) אז אני נוקט באמצעים קיצוניים.

ותנסה גם לפעמים לכתוב בעיברית...

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל מהסוף - מזתומרת - ותנסה גם לפעמים לכתוב בעיברית...?

ונמשיך להתחלה - שעתיים? אז או שאתה על משהו מרגיע מאד, או שאתה הממממממממ לא חכם במיוחד , או שפשוט יש לך המווון זמן יחסית לנהג משאית.

לי אין את הזמן הזה ביום עבודה, אני לא מבין למה זה להיכנס עם הראש בקיר בהזזת ישבן של רכב מפריע, ובמה זה שונה מגרירה של רכב.

ועם יד על הלב - הסיפור הזה של מים וסבון, נשמע לי קצת מוזר.

ונעבור להבהרה - תראה, אני לא יודע באיזה אזור של הארץ אתה עובד, ואם יצא לך להתניד עם משאית ממוצעת בתוך רחובות ת"א,חיפה או ירושלים. ישנם מיקרים שאין מה לעשות וחיבים להזיז.

עומרי - כמו שכתבתי - זה לא קשה כמו שזה ניראה, רק צריך לדעת איך לעשות את זה נכון.

עם מנוף אי אפשר לסרוג סוודר { C }

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולכם מגיבים בצורה של:

"הייתי פותח לו את החלון, מעביר ל-N, מוריד בלם יד ומדרדר"

"הייתי מזמין משאית שתגרור אותו"

"הייתי מתקשר למשטרה"

-משטרה לא תעשה כלום בנידון- יש לשוטרים גם ככה מספיק שעות עבודה בכבישים.

-היום במכונית המודרנית כמעט בלתי אפשרי להוריד חלון/לפתוח דלת מבלי להפעיל אזעקה וכו', מה עוד שמדובר פה על חנייה עמוסה באנשים וכלי-רכב ואף אחד לא רוצה להיראות כמו גנב או פורץ.... חוץ מזה שאתם מבצעים עבירה פלילית בעצמכם...אז מה הרעיון בזה?

למה אני אומר את כל זה? כי אני פשוט לא מוצא את הפיתרון הנכון ביותר למקרה שכזה?

תחשבו רגע, נגיד והייתי מזמין גרר של העירייה שהיה גורר את הרכב, בעל הרכב היה מסרב לשלם את ההוצאות גרירה בטענה שאין הוכחה לסיבה שנגרר לו הרכב וככה הסיפור היה נמשך 10 שנה כשלבסוף התשלום יהיה עליי.

אז איפה יש היגיון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חניה פרטית ! של הבניין

חניתי הכי צמוד לפינה (לפחות צד אחד לא ישרטו :D ) , ליד החניה יש עוד חניה קטנה לאנשים שבאים לקאנטרי קלאב, באחת הערבים, כאשר באתי לצאת , שמתי לב שחוסמת אותי לכל האורך (אני חניתי במאונך והיא במאוזן) מיצובישי גאלנט , לאחר מס' שאלות של אנשים במקום, נאמר לי שבעלת הרכב מתאמת במכון הכושר..

הלכתי למכון וכאשר מצאתי את הגברת , ביקשתי ממנה בנימוס להזיז את רכבה.. תשובתה הייתה "עוד 45 דקות שאני אסיים" , גם אחרי שאמרתי "גברת את חוסמת אותי ואני רוצה ללכת ואם לא תוציאי את הרכב, אני אדאג שהוא יצא .." היא אמרה "תבוא עוד 45 דקות"

ובכן ... ביקשתי מכמה חברים שכנים לרדת ,הופ הגאלנט מתחילה לזוז .. קצת ...עוד קצת .. עוד קצת ... והופ אני חופשי :)

כמובן שלא שכחתי לחרוט על כל ארבעת הדלתות "אני חונה במקום אסור" וכמובן חריטה גדולה של "45 דקות" על מכסה המנוע :D

לפי דעתי היית צריך פשוט להגיד לבחורה שעוד 45 דקות הרכב שלה פשוט לא יעמוד שם כי אתה מביא גרר על חשבונך וההמשך ידוע ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חניה פרטית ! של הבניין

לפי דעתי היית צריך פשוט להגיד לבחורה שעוד 45 דקות הרכב שלה פשוט לא יעמוד שם כי אתה מביא גרר על חשבונך וההמשך ידוע ...

ולפי דעתי היית צריך גם לפנצ'ר לה את ארבעת הגלגלים כדי שהיא בטוח תצטרך גרר :twisted:

אני לא מצליח לדמיין דבר יותר גס רוח מאשר שאנשים פשוט חוסמים בחניה! ולא תגידו ל5 10 דקות אלא להרבה זמן כמו 45 דקות שעה ואפילו יותר! :evil:

יציאה מהחניה ולאחריה פינצ'ור הרכב וחריטה עליו זה בהחלט תגובה הולמת!

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שעתיים לחפש? למה מה קרה?

מה יהיה הסוף?

בשביל להרים פיאסטה מספיק 4 אנשים ממוצעים :lol:

אפילו פחות :lol:

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את ההזזה של הרכב אני מבין, לחרוט עליו זה פשוט גועל נפש (ואפילו יותר מזה).

עבריינות לשמה. פשוט ככה. :mad::x:evil:

זה שהבחורה לא נתנה כבוד לזמן שלך, לא אומר שאתה צריך לפגוע לה ברכוש בצורה מגעילה ועבריינית שכזו.

מגעיל.

אני לא מסכים אתכם.

אני מצדיק אותו לחלוטין! :!:

הוא עשה דבר נכון,ואני הייתי פועל בדיוק באותה צורה.

מה זאת אומרת "תבוא עוד 45 דקות"???

הגברת הנכבדה חושבת שהיא מלכת העולם?

חושבת שכולם צריכים לחכות לה? שהעולם מסתובב סביבה?

חושבת שאין לבנאדם מה לעשות..רק לחכות עד שהיא תגמור להוריד את השומנים שלה?

גברות נכבדות שכאלה צריכות ללמוד לקח.

ואני חושב שמה שאורן עשה בהחלט לימד אותה את הלקח.

כל הכבוד. :lol:

.All Imprezas are equal,some are more equal then others

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מסכים אתכם.

אני מצדיק אותו לחלוטין! :!:

הוא עשה דבר נכון,ואני הייתי פועל בדיוק באותה צורה.

מה זאת אומרת "תבוא עוד 45 דקות"???

הגברת הנכבדה חושבת שהיא מלכת העולם?

חושבת שכולם צריכים לחכות לה? שהעולם מסתובב סביבה?

חושבת שאין לבנאדם מה לעשות..רק לחכות עד שהיא תגמור להוריד את השומנים שלה?

גברות נכבדות שכאלה צריכות ללמוד לקח.

ואני חושב שמה שאורן עשה בהחלט לימד אותה את הלקח.

כל הכבוד. :lol:

כשזה נוגע לעובדה שהאשה במכון כושר אמרה לאורן "תבוא עוד 45 דקות" זה כבר גובל בחוצפה..

כאילו שהייתי משיג את הטלפון של הבנאדם שחסם אותי בחניה ברכבת והייתי מתקשר אליו הוא היה אומר לי: "תשמע אני חוזר ב-11 בלילה מאשדוד, חכה אני יזיז את הרכב כשאחזור".

מטרת החריטה מסמנת לקח-כי רק ככה לומדים אותם האנשים שחושבים שהעולם סובב סביבם ושהם יכולים לעשות מה שבראש שלהם.

אני לא בעד זה שצריך לחרוט את כל האוטו, אבל...

חריטה גדולה במרכז המכסה מנוע + נקירת צמיגים(נקירה, לא הוצאת אויר) + פתק על הווישר שמסביר מדוע , זה לקח מעולה וסביר. :twisted:

הבנאדם החוסם ישלם תיקון פחחות על החריטה ויקנה 4 צמיגים חדשים. למה? כי הוא בזבז לי זמן אישי שלא היה לו זכות לקחת לי, וזמן=כסף :wink::)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7238 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...