Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חסמו אותכם בחנייה- מה אתם הייתם עושים?

BMW
שימו לב! השרשור הזה בן 7238 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

בעקבות מקרה שקרה לי לפני מספר ימים עלתה בי השאלה בכותרת.

לפני כמה ימים אני חוזר ברכבת מהבסיס והולך בשמחה לאוטו החביב שלי שלוקח אותי הביתה מהרכבת אחרי יום ארוך ומייגע בבסיס(שעות הערב המאוחרות).

(החנתי אותו בבוקר בין 2 מכוניות עם הפנים כלפי המדרכה כמו 2 הרכבים שלידי)

מגיע לאוטו והחיוך מתהפך: מישהו/מישהי שכנראה מיהר מאוד להספיק לרכבת באחת משעות היום, פשוט החנה את הרכב שלו במרכז החנייה בניצב אליי תוך כדי שהוא חוסם אותי (ועוד רכבים) ופשוט עלה לו על רכבת.

מה שקרה לי זה שהנהג השאיר לו בטובו מספר מועט של מילימטרים ע"מ לצאת בכל זאת, לאחר 45 דקות של הילוך ראשון,הגה מלא ימינה, קצת גז,ברקס,רוורס, הגה מלא שמאלה, קצת גז, ברקס ושוב,ושוב ושוב תוך כדי שאני מתזז בין שני כלי הרכב בשני הצדדים שלי כדי לא לפגוע בהם.... ולבסוף מגע קטן בין הפגושים+קצת דפיקה לרכב החוסם בדלת ויצאתי כשאני כולי מזיע ועם קלאץ כמעט שרוף. :twisted:

לי היה את המזל לצאת בסוף לאחר עבודה מייגעת, אבל מה קורה שפשוט אי אפשר לצאת?

מה הייתם עושים? בכלל? לרכב החוסם?למי מתקשרים? (ושאר השאלות הרלוונטיות) :?::?:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גרר של החניון/העירייה - כבר עשינו את זה פעם כשחסמו לנו את הכניסה לחנייה..

העירייה כלכך שמחה שהם הגיעו תוך פחות מ20 דקות..

מיותר לציין שהבעלים של האוטו היה צריך לשלם את הוצאות הגרירה + דוח על חניה במקום אסור.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצויין שדפקת לו את הפגוש. (אני מקווה כי אמרת שהיה מגע)

זה מה שאני הייתי עושה, שילך לעזאזל (צינזרתי בעצמי). פעם הבאה תנסה להזיז את הרכב ולנענע אותו בתקווה שהאזעקה תפעל ואולי (רק אולי) הבן אדם יצא ויזיז את הרכב.

אבל המצב שזה בחניון של רכבת זה כבר משהו אחר.

מה ש Discover אמר זה מצויין !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרר של החניון/העירייה - כבר עשינו את זה פעם כשחסמו לנו את הכניסה לחנייה..

העירייה כלכך שמחה שהם הגיעו תוך פחות מ20 דקות..

מיותר לציין שהבעלים של האוטו היה צריך לשלם את הוצאות הגרירה + דוח על חניה במקום אסור.

זה אכן סוג של רעיון, אבל תחשוב על הטירחה שכרוכה בזה, על הזמן שנשרף (ועוד באמצע הלילה לאחר יום עבודה קשה שאני מת להגיע הביתה ויש לי עוד חצי שעה נסיעה).

חוץ מזה שזה תמימות, כי אותו נהג יכול להתלונן שהוא החנה בסדר גמור והיה לי מספיק מקום לצאת, וכמו כן לא ישלם את הוצאת הגרירה אלא אני ייענש.

כעיקרון מי שמכיר יודע שברכבת אין איסור מסויים שאומר שאסור להחנות באמצע, וכולם אכן חונים ככה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי זה קרה 3 פעמים כשיצאתי בבוקר לעבודה.

אני בסבבה יוצא לחנייה ..ומה אני מגלה? שאיזה מפגר\מפגרת חסמו אותי. :?

אז מה אני עושה?

מתיישב במלוא כובד משקלי על האוטו שלהם,אז מופעלת האזעקה,ואז אני מחכה שהם יצאו בריצה מהבית. :lol:

זה עובד כל פעם.

.All Imprezas are equal,some are more equal then others

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מקרה לגופו, אני חושב. זה קרה לי פעם, אבל הצלחתי לטפל בזה בדרך מעניינת (ולא חוקית במיוחד :p ).

למי שמכיר את הטכניון (וידוע לי שיש פה הרבה אנשים שמכירים :wink: ), מול השער הראשי יש (או הייתה, לא הייתי שם שנתיים) חניית עפר עם גישה מאוד לא נוחה. החנייה מתמלאת כבר בשמונה בבוקר (שיעור ראשון בשמונה וחצי) ומכיוון שהיא לא מסודרת, אנשים חונים איך שבא להם.

פעם, בחוזרי לרכב, אני קולט שאיזה רכב משפחתי ישן חוסם אותי מלפנים (מכל שאר הכיוונים חנו מכוניות כמו שצריך). הוא חסם אותי בצורה שלא ניתן היה לצאת.

לאחר כמה דקות מחשבה, פשוט ניגשתי אל הרכב ודחפתי בכוח את החלון למטה. להפתעתי הוא ירד. פתחתי את הדלת, נכנסתי, הורדתי בלם יד והעברתי לניוטרל. דרדרתי את הרכב כשניים וחצי מטרים למטה (הוא היה בירידה), סגרתי את החלון ואת הדלת כשאני מקפיד לנעול, ונסעתי לדרכי...

הבעיה היא, שכשדרדרתי אותו למטה, חסמתי קבוצה אחרת של מכוניות... :lol:

רוני (או בשמי השני - "אתה טרוריסט, אותך למשטרה")

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מקרה לגופו, אני חושב. זה קרה לי פעם, אבל הצלחתי לטפל בזה בדרך מעניינת (ולא חוקית במיוחד :p ).

למי שמכיר את הטכניון (וידוע לי שיש פה הרבה אנשים שמכירים :wink: ), מול השער הראשי יש (או הייתה, לא הייתי שם שנתיים) חניית עפר עם גישה מאוד לא נוחה. החנייה מתמלאת כבר בשמונה בבוקר (שיעור ראשון בשמונה וחצי) ומכיוון שהיא לא מסודרת, אנשים חונים איך שבא להם.

פעם, בחוזרי לרכב, אני קולט שאיזה רכב משפחתי ישן חוסם אותי מלפנים (מכל שאר הכיוונים חנו מכוניות כמו שצריך). הוא חסם אותי בצורה שלא ניתן היה לצאת.

לאחר כמה דקות מחשבה, פשוט ניגשתי אל הרכב ודחפתי בכוח את החלון למטה. להפתעתי הוא ירד. פתחתי את הדלת, נכנסתי, הורדתי בלם יד והעברתי לניוטרל. דרדרתי את הרכב כשניים וחצי מטרים למטה (הוא היה בירידה), סגרתי את החלון ואת הדלת כשאני מקפיד לנעול, ונסעתי לדרכי...

הבעיה היא, שכשדרדרתי אותו למטה, חסמתי קבוצה אחרת של מכוניות... :lol:

רוני (או בשמי השני - "אתה טרוריסט, אותך למשטרה")

אוקיי, במקרה הזה הייתה לך גישה לרכב עצמו.

אם הייתה לי גישה לתוך הרכב החוסם, הייתי גם מכניס אותו בעמוד חשמל שעמד ממול ולא רק "גורר" אותו8 בכמה סנטימטרים.

אבל זו בעיה שמדובר ברכב מודרני עם אזעקה+חניון עמוס באנשים ברכבת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו נחדד את השאלה בעקבות מקרה באוניברסיטה :

מה תעשו אם חוסם אתכם רכב בחניון בתשלום ?

הרי הבן אדם משלם על החניה והכל..... ואי אפשר להזמין לו גרר (העניין נבדק)

צלצול למשטרה , המשטרה מתקשרים הביתה, הבית מתקשרים לסלולרי, הסלולרי לא זמין, הבן אדם בשיעור, אי אפשר לדעת כמה זמן זה ייקח...

בסופו של דבר עלייה על המדרכה הגבוהה מהצד השני (ברוורס) פתרה את הבעיה.

עצירה בצד.

ריקון האוויר מכל 4 הצמיגים של הרכב החוסם, והפלגה הלאה :evil:

בפעם הבאה זה ייגמר רע יותר....

(מזל שלא הייתי עם האוטו שלי)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנן מס' אפשרויות:

א: אם הזזת ישבן { ישבן! לא את החלק הקדמי, שברוב המישפחתומטיות יתעקם והאוטו לא יזוז } הרכב החוסם תעזור ליציאה שלי - אני אזיז. זה לא קשה כמו שזה נשמע.

ב: להזמין את רשויות החוק.

ג: להפוך את המצב לצרת רבים - היינו - אם אני עושה חצי רברס ובכך חוסם נתיב נסיעה או יציאה לעוד מכוניות, אני אעשה את זה, כדי שגם שאר החברה יחפשו את הנבלה או יעזרו לי להזיז את האוטו.

ד: לדפוק - אז זהו - שרוב כלי הרכב שאנחנו מדברים עליהם לא מסוגלים לגרום נזק בלי להינק בעצמם, לכן זו לא עיצה כל כך טובה. וגם לא חוקית.

לעולם, אבל לעולם אני לא אגרום נזק לרכב אחרי שהצלחתי לצאת!

עם מנוף אי אפשר לסרוג סוודר { C }

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנן מס' אפשרויות:

א: אם הזזת ישבן { ישבן! לא את החלק הקדמי, שברוב המישפחתומטיות יתעקם והאוטו לא יזוז } הרכב החוסם תעזור ליציאה שלי - אני אזיז. זה לא קשה כמו שזה נשמע.

ב: להזמין את רשויות החוק.

ג: להפוך את המצב לצרת רבים - היינו - אם אני עושה חצי רברס ובכך חוסם נתיב נסיעה או יציאה לעוד מכוניות, אני אעשה את זה, כדי שגם שאר החברה יחפשו את הנבלה או יעזרו לי להזיז את האוטו.

ד: לדפוק - אז זהו - שרוב כלי הרכב שאנחנו מדברים עליהם לא מסוגלים לגרום נזק בלי להינק בעצמם, לכן זו לא עיצה כל כך טובה. וגם לא חוקית.

לעולם, אבל לעולם אני לא אגרום נזק לרכב אחרי שהצלחתי לצאת!

נכון, בגלל זה מוציאים את האוויר מהצמיגים.

שגם הוא יתעכב שעה בדיוק כמו שאני התעכבתי בגללו. :twisted:

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו נחדד את השאלה בעקבות מקרה באוניברסיטה :

מה תעשו אם חוסם אתכם רכב בחניון בתשלום ?

הרי הבן אדם משלם על החניה והכל..... ואי אפשר להזמין לו גרר (העניין נבדק)

צלצול למשטרה , המשטרה מתקשרים הביתה, הבית מתקשרים לסלולרי, הסלולרי לא זמין, הבן אדם בשיעור, אי אפשר לדעת כמה זמן זה ייקח...

בסופו של דבר עלייה על המדרכה הגבוהה מהצד השני (ברוורס) פתרה את הבעיה.

עצירה בצד.

ריקון האוויר מכל 4 הצמיגים של הרכב החוסם, והפלגה הלאה :evil:

בפעם הבאה זה ייגמר רע יותר....

(מזל שלא הייתי עם האוטו שלי)

במקרה כזה, לדעתי, הבעלים של החניון בתשלום הוא זה שצריך להזמין גרר ו/או לדאוג לפינוי הרכב החוסם- זוהי אחריותו שכן אתה מקבל בתמורה לתשלום חניה מסודרת!

נכון, בגלל זה מוציאים את האוויר מהצמיגים.

שגם הוא יתעכב שעה בדיוק כמו שאני התעכבתי בגללו.

צודק!!!! ישר אחרי שיצאתי והתחלתי בדרכי הביתה נזכרתי ששכחתי להוריד לו אויר.

אני בטוח שאם הייתי פחות עצבני ולחוץ הייתי עושה את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית הייתי עובר דלת דלת חלון חלון לבדוק אם הוא בטעות שכח פתוח, אם הוא לא שכח אני מחכה 5 דקות, שובר חלון מזיז את האוטו והולך, ואין לי בעיה עם זה.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי 3 פעמים אני זוכר...

פעם ראשונה - זה היה רכב של חברה (לא זוכר איזו), התקשרתי למודיעין 144 ביקשתי את מספר הטל' של החברה.

התקשרתי לחברה סיפרתי להם את הסיפור ונתתי להם את מספר הרכב (לפי הנאמר לי העבריין ישלם בכחודש בלי רכב על המקרה הזה), תוך כ- 2 דקות רצה מישהי לכיווני והתנצלה 100 פעמים.

פעם שניה - מקרה דומה לשל רוני, הורדתי את החלון בכוח (הרכב היה בלי אזעקה) ובחוט עבה מברזל שמצאתי באיזור הצלחתי לפתוח את הידית מבפנים, הורדתי את בלם היד ודירדתי את האוטו.

ההגה היה נעול לכן לא שלטתי על הכיוון של הרכב המדרדר ובמקרה יצא שהוא חסם רכב משטרתי שחנה במקום.

פעם שלישית - מישהו חסם את החניה שלנו והיינו עם המשאית הרכב היה פורד פיאסה ישנה וחבוטה, אחרי כשעתיים שלא הצלחנו לאתר את בעליו ולא מצאנו שום דרך שהיא להזיז את המפגע, הרטבנו את כל המקום עם מים+סבון קשרנו רצועה של 2 טון לוו הגרירה שלו ומשכנו אותו כמה מטרים (אין לי לב לגרור רכב בצורה כזו על יבש).

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Aדי - משאית אמרת? פיאסטה חבוטה אמרת? דיברת בלשון רבים?

אתם בושה לציבור נהגי המשאיות! אתם לא יכולים להזיז פיאסטה?

שעתיים לחפש? למה מה קרה?

מה יהיה הסוף?

או שAדי זו נהגת משאית? ואז זו עוד סיבה למה לא צריך לתת רשיון שכזה לנשים? :wink:

עם מנוף אי אפשר לסרוג סוודר { C }

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7238 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...