Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חסמו אותכם בחנייה- מה אתם הייתם עושים?

BMW
שימו לב! השרשור הזה בן 7239 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

משהו מוזר לי בתגובתו של מר B M W - מצד אחד - הוא מפחד שעלות הגרירה תהיה על חשבונו , מצד שני הוא לא מפחד להיתבע לדין פלילי על השחטת רכוש.

מענין.

עם מנוף אי אפשר לסרוג סוודר { C }

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כל מקרה לגופו, אני חושב. זה קרה לי פעם, אבל הצלחתי לטפל בזה בדרך מעניינת (ולא חוקית במיוחד :p ).

למי שמכיר את הטכניון (וידוע לי שיש פה הרבה אנשים שמכירים :wink: ), מול השער הראשי יש (או הייתה, לא הייתי שם שנתיים) חניית עפר עם גישה מאוד לא נוחה. החנייה מתמלאת כבר בשמונה בבוקר (שיעור ראשון בשמונה וחצי) ומכיוון שהיא לא מסודרת, אנשים חונים איך שבא להם.

פעם, בחוזרי לרכב, אני קולט שאיזה רכב משפחתי ישן חוסם אותי מלפנים (מכל שאר הכיוונים חנו מכוניות כמו שצריך). הוא חסם אותי בצורה שלא ניתן היה לצאת.

לאחר כמה דקות מחשבה, פשוט ניגשתי אל הרכב ודחפתי בכוח את החלון למטה. להפתעתי הוא ירד. פתחתי את הדלת, נכנסתי, הורדתי בלם יד והעברתי לניוטרל. דרדרתי את הרכב כשניים וחצי מטרים למטה (הוא היה בירידה), סגרתי את החלון ואת הדלת כשאני מקפיד לנעול, ונסעתי לדרכי...

הבעיה היא, שכשדרדרתי אותו למטה, חסמתי קבוצה אחרת של מכוניות... :lol:

רוני (או בשמי השני - "אתה טרוריסט, אותך למשטרה")

חחחחחחחחחחחחח

מקום בעייתי מאוד לחנייה אני מודה :)

אגב גם פעם נתקענו עם רכב חוסם , לרוע מזלו האוטו היה איזה אוטובינקי או מיני או משהו קטן כזה בסגנון , אנחנו 4 בחורים כל אחד גדול יותר מהשני , מרימים את האוטו ( טיפה ) ופילסנו לעצמנו דרך אחרי שהזזנו את האוטו -- הלוואי והיתי יכול לראות את הפנים של הבן אדם שבא אחרי שהוא יבוא לראות שהרכב כבר לא במקום .

פאדי

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו מוזר לי בתגובתו של מר B M W - מצד אחד - הוא מפחד שעלות הגרירה תהיה על חשבונו , מצד שני הוא לא מפחד להיתבע לדין פלילי על השחטת רכוש.

מענין.

מוזר לך? מעניין אותך? אני אמרתי שאני מפחד מעלות הגרירה?

כפרה הכסף המזורגג הזה שהייתי משלם על הגרירה, אבל איפה הזמן המבוזבז בהמתנה לגרר? איפה הסבלנות? איפה העייפות אחרי יום מתיש ובשעות המאוחרות של הלילה/ערב?

הרבה פה מדברים שלא מנסיון וחבל, לכל אחד יש סיפור שונה, בנסיבות שונות וסיטואציות שונות!

לשבור חלון כדי להזיז רכב זה לא פלילי? להוריד את החלון בכוח ולהיכנס לרכב כפי שרוני עשה זה לא פלילי (אפילו שלא נגרם נזק-זו עדיין נקראת פריצה)???

תפסיק לדבר כמו יפה נפש..

חוץ מזה שאני לא חרטתי שום דבר על הרכב שלו, והדפיקה בדלת שלו נעשתה בשל הרצון המאוד חזק שלי להגיע כבר הביתה גם אם זה דורש שריפת קלאץ והרבה עבודה על רדיוס של 10 ס"מ בין 2 מכוניות- נדפקה לו הדלת כתוצאה מזה? שיז*&ין....

ובקשר לגרר, אולי אין לי עכשיו 400 ש"ח פנויים לשלם לאיזה גרר מסריח שיקח לו שעה להזיז את הרכב- ועוד אחרי זה להתפלל שאני אראה את הכסף בחזרה?

חכם גדול!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי כבר עשו את זה במכללה, איזה עצבים! :evil: הלכתי ברגל לעשות סידורים וכאשר חזרתי אמרתי לעצמי שאם הוא עדיין שם אני מפוצץ לא את האוטו! הוא לא היה שם!

בן/ת ז*נה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מצליח לדמיין דבר יותר גס רוח מאשר שאנשים פשוט חוסמים בחניה! ולא תגידו ל5 10 דקות אלא להרבה זמן כמו 45 דקות שעה ואפילו יותר! :evil:

יציאה מהחניה ולאחריה פינצ'ור הרכב וחריטה עליו זה בהחלט תגובה הולמת!

אתה מעודד חריטה על רכבים ואתה מטיף על גסות רוח? אתה וכל החברים שלך כאן שמעודדים חריטה וגרימת נזק לרכוש של מישהו אחר אפילו לא גסי רוח, זו הגדרה עדינה מדי לדברים שאתם עושים ומעודדים.

אורן, לפני כמה הודעות סיפרת לנו את סיפור הרמבו שלך (כל כך התגאת בזה שזה ממש נשמע כאילו חזרת משדה הקרב והצלת את המולדת) עכשיו אתה מנסה למזער את העניין ואומר "כולה חרטתי קצת"?

אתה אומר שהמקרה מצדיק חריטה, אז איפה שמים את הגבול? מי קובע את הגבול?

שום דבר לא מצדיק את מה שעשית. עשית מה שעשית אי אפשר להחזיר את הגלגל לאחור. מילא שאתה לא מצטער על מה שעשית אבל להתגאות בכך? חביבי אין לך במה להתגאות רק במה להתבייש (וזה נוגע גם לכל שאר הגיבורים שיש לנו כאן).

ולא בגלל העובדה שהאישה ידעה שהיא חוסמת ןהתעלמה.

סתם חסימה אני אוותר בגלל ההנחה שהבן אדם לא התכוון לחסום, טעה, חשב שייצא קודם וכו. אבל ברגע שמשהי יודעת שאני חסום ואומרת להמתין 45 דקות ...

זה זילזול בזמן שלי ובכסף שלי ולא מגיע לה לקבל יחס טוב יותר.

אם משהו חושב שיש לו זכות על המשאבים שלי אז אני חושב שהנכון יהיה להחזיר לו באותו המטבע.

האישה אמרה שיש לה זכות על הרכב שלו ל 45 דקות הקרובות.

הוא הראה שיש לו זכות מקבילה על הרכב שלה ל 45 דקות ...

ודין פרוטה כדין מאה פה |!|

התעלמות בכוונה מהזכות של הבחור לחנות ולצאת מהחניה הפרטית שלו שווה בעניי גם אם היא אומרת עוד 45 דקות או עוד שבועיים (5 דקות בעניי סביר ...)

העונש חזק מאוד אך אני לא יכול להאשים את הבחור.

להיפך, כל הכבוד על האומץ

מקווה שכל נהג שיתנהגד ככה יתקל באנשים שיחזירו לו באותה המטבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BMW - אני עדיין לא מבין למה אתה חושב שאתה תשלם את עלות הגרירה, הרי אנחנו מדברים על הזמנת גרר עיריה/משטרה שלא יגרור אם אין עבירה - ואם יש - אז למה אתה צריך לשלם?

מוזר לי.

ואני לא דיברתי על שבירת חלונות וכו', ואני מדבר מנסיון רב מאד לצערי. מעולם לא ניזקקתי לפעולה פלילית כזאת או אחרת { אלא אם כן הזזת ישבן זו עבירה פלילית } ומעולם לא המתנתי יותר מרבע שעה { שזה גם הרבה }.

עם מנוף אי אפשר לסרוג סוודר { C }

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BMW - אני עדיין לא מבין למה אתה חושב שאתה תשלם את עלות הגרירה, הרי אנחנו מדברים על הזמנת גרר עיריה/משטרה שלא יגרור אם אין עבירה - ואם יש - אז למה אתה צריך לשלם?

מוזר לי.

ואני לא דיברתי על שבירת חלונות וכו', ואני מדבר מנסיון רב מאד לצערי. מעולם לא ניזקקתי לפעולה פלילית כזאת או אחרת { אלא אם כן הזזת ישבן זו עבירה פלילית } ומעולם לא המתנתי יותר מרבע שעה { שזה גם הרבה }.

כמו שאמרתי- כל מקרה לגופו!!

איך הזזת את ישבן הרכב? הרמת עם חברים את הרכב והזזתם? כי אני לא חושב על דרך אחרת אלא כניסה/פריצה לרכב החוסם והזזתו בכוח!

לגבי הגרר- אין פה עניין של עבירה או לא, הזמנת גרר בטלפון? אתה מעוניין לגרור? תשלם!!

אם זה אכן מוצדק אתה תקבל את ההחזר הכספי מהנהג החוסם או לחילופין תתבע את הכסף ממנו בכוח ובהצגת הוכחות.

העירייה לא תבוא ותיגרור ותגיד לך: "שמע אנחנו גררנו, תדאג שהנהג החוסם ישלם לנו את עלות הגרירה"

הם ידאגו לכסף על העבודה שאותה ביצעו! מי ישלם להם או איך זה כבר לא מעניין אותם-זה עניין של מי שהזמין את הגרירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר לי.

כמו שאמרתי- כל מקרה לגופו!!

איך הזזת את ישבן הרכב? הרמת עם חברים את הרכב והזזתם? כי אני לא חושב על דרך אחרת אלא כניסה/פריצה לרכב החוסם והזזתו בכוח!

לגבי הגרר- אין פה עניין של עבירה או לא, הזמנת גרר בטלפון? אתה מעוניין לגרור? תשלם!!

אם זה אכן מוצדק אתה תקבל את ההחזר הכספי מהנהג החוסם או לחילופין תתבע את הכסף ממנו בכוח ובהצגת הוכחות.

העירייה לא תבוא ותיגרור ותגיד לך: "שמע אנחנו גררנו, תדאג שהנהג החוסם ישלם לנו את עלות הגרירה"

הם ידאגו לכסף על העבודה שאותה ביצעו! מי ישלם להם או איך זה כבר לא מעניין אותם-זה עניין של מי שהזמין את הגרירה.

אתה טועה שוב וכל פעם באותו העניין, אני רוצה לשאות אותך מה קורה למשל בת"א כשמחנים במקום אסור והעריה גוררת? אז מי ישלם את זה? אף אחד כי אף אחד לא הזמין את הגרר?

אז שתדע לך שגרירה עובדת בשיטה הבאה, הגרר מגיע עם הפקח וגורר את האוטו, כדי לשחרר את הרכב צריך לשלם גרירה, ומי צריך לשחרר את הרכב? נכון הבעלים שלו, ככה שאתה לא משלם גרוש!

ויש לי שאלה לכל אלה שנגד הנזקים, מה אתם היתם עושים אם היתם תקועים שעה וחצי בלי למצא את בעל הרכב? מה אתם היתם עושים אם היתם במקום אורן והיתם מקבלים את התשובות שהוא קיבל?

מעניין אותי מאוד מה העמדה שלכם בנושא אם אתם כלכך נגד נזקים.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החשיבה של תומר לגבי הגרירה נשמעת הגיונית, אבל היא כתוצאה מגרירה של העירייה על דעת עצמה, אז מן הסתם שאין מי שישלם אלא בעל הרכב כשהוא בא להוציא את הרכב.

אך שוב, העירייה גוררת מכורח הנסיבות בשטח שלה (הרכב חסם צומת או מעבר חצייה והפריע לתנועה בעיר וכדומה)

לי היה נראה הגיוני שכשבנאדם פרטי מזמין גרירה- הוא גם ישלם.

אם אכן זה כמו שתומר אומר (פשוט לא קרה לי מקרה כזה ואני מקווה שלא יקרה) אז זו עוד דרך לפנות את הרכב החוסם.

אבל, שוב, הדבר ידרוש זמן יקר, עצבים והרבה כאב ראש. הוא יפתור את הבעיה בדיוק כמו ששבירת חלון תפתור את הבעיה!!

ובכל זאת רואים בתר'ד הזה 2 סוגים של אנשים: אלא שיזמינו גרר וימתינו שעות/דקות מורטות עצבים ליד הרכב שלהם ואלא שפשוט יקחו את העיניינים לידיים-בדיוק כמו שנהג הרכב החוסם הרשה לעצמו לקחת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התנסתי בהזמנת גרר של העריה, אבל השכנים שלי התנסו במשהו יותר נחמד, הם הזמינו חבלן משטרה בטענה שחוסם אותם רכב חשוד. החבלן הגיע בעל הרכב קיבל בראש מהמשטרה והשכנים לא שילמו גרוש למשטרה.

ואם אתה מתקשר לעריה להזמין גרר אתה לא תשלם, הרי אתה עוזר להם להרוויח גרירה ב100 אחוז במקום להסתובב בעיר ולחפש עברייני חניה. לדעתי חניה כחול לבן או חניה שחוסמת רכב אחר היא אותה העבירה, חניה במקום אסור והפרעה לתנועה (הוא מפריע לך להזיז את הרכב שלך).

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התנסתי בהזמנת גרר של העריה, אבל השכנים שלי התנסו במשהו יותר נחמד, הם הזמינו חבלן משטרה בטענה שחוסם אותם רכב חשוד. החבלן הגיע בעל הרכב קיבל בראש מהמשטרה והשכנים לא שילמו גרוש למשטרה.

ואם אתה מתקשר לעריה להזמין גרר אתה לא תשלם, הרי אתה עוזר להם להרוויח גרירה ב100 אחוז במקום להסתובב בעיר ולחפש עברייני חניה. לדעתי חניה כחול לבן או חניה שחוסמת רכב אחר היא אותה העבירה, חניה במקום אסור והפרעה לתנועה (הוא מפריע לך להזיז את הרכב שלך).

ובמקום שהחבלן ינסה למנוע פיגוע הוא מתעסק בלמצוא למי שייך הרכב "החשוד".

"It's always funny until someone gets hurt...

...and then it's absolutely friggin' hysterical!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי עשו את זה פעמיים, בתקופה שלא היתה לי חניה במשרד ונאלצתי לחנות ברחובות דרום תל-אביב המיוזעים.

בפעם הראשונה, הצלחתי לצאת בקושי רב אחרי רבע שעה של תמרונים. בסופם של התמרונים (היה חם, הייתי עצבני) עשיתי חשבון כזה: פגוש אחורי של פונטו (זה מה היה לי אז) - הוכיח עצמו כבר כחזק למדי. דלת צד של סובארו (החוסם) - ידועה כפחות חזקה. לקיחת תנופה של כמה מטרים, רברס לדלת של הסובארו, השארת סימן קטן אך מובהק, והסתלקתי משם בשמחה. אחרי זה כמובן חשתי בושה, איזה ערס נהייתי, נו-נו-נו.

בפעם השניה, לא הצלחתי לצאת, ולכן גם לא יכולתי להשאיר נזק, וכנראה טוב שכך. כי מי שחסם אותי נראה כרכב רגיל, אבל כשבעליו חזרו התברר שהם (הפתעה הפתעה) שוטרים. ולא סתם שוטרים, אלא חוצפנים, או יותר נכון אני הייתי חוצפן שציפיתי מהם להתנצלות (קבלתי משהו דומה להתנצלות: "עוף עוף מפה וסתום ת'פה").

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב, אם אני עושה נזק, אומרים לי שאני לא יותר טוב מהחוסם, אם אני מזמין חבלן, אני מבזבז לו את הזמן. מה אתה רוצה שאני אשב באמת כמו דביל ואחכה? אז יודע מה? ז*ן! יש גבול לחוצפה שאני מוכן לקבל, אני יעשה כל דבר שצריך כדי לצאת מהחניה ולא מעניין אותי מי יפגע כמה יפגע ואיך יפגע! אני בנאדם מספיק רגוע שאוכל הרבה חרא בגלל שאני תמים ואנשים כמוך פשוט מעלים לי את העצבים כל פעם מחדש!

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב, אם אני עושה נזק, אומרים לי שאני לא יותר טוב מהחוסם, אם אני מזמין חבלן, אני מבזבז לו את הזמן. מה אתה רוצה שאני אשב באמת כמו דביל ואחכה? אז יודע מה? ז*ן! יש גבול לחוצפה שאני מוכן לקבל, אני יעשה כל דבר שצריך כדי לצאת מהחניה ולא מעניין אותי מי יפגע כמה יפגע ואיך יפגע! אני בנאדם מספיק רגוע שאוכל הרבה חרא בגלל שאני תמים ואנשים כמוך פשוט מעלים לי את העצבים כל פעם מחדש!

מצדי תזמין גם את מד"א, ימ"מ ומכבי אש.

מה אתה היחידי שנחסם ? אתה מתנהג כאילו אף אחד לא חווה את התופעה הזאת חוץ ממך.

אני סך הכל ציינתי מה ההשלכות של רעיון "גאוני" כזה. תעשה מה שבראש שלך.

"It's always funny until someone gets hurt...

...and then it's absolutely friggin' hysterical!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עושה מה שאני רוצה, אבל אתה לא ענית על השאלה.

בכל דבר שאני יעשה אני יהיה לא בסדר, אז תן לי אתה את הפיתרון החוקי המוסרי וכל מילה אחרת שתבחר שתתאים לדרך הפעולה האמיתית.

אני רוצה להבין פעם אחת ולתמיד, איך כל האלה שנגד נזקים, נגד הזמנת חבלן או כל דבר כזה, מה אתם היתם עושים במקרה כזה. מה שאני בטוח זה שלא היתם יושבים ומחכים, אז אני מצפה לתשובה הולמת כפיתרון לבעיה שלי ושל עוד אנשים.

זה מזכיר לי קצת פוליטיקה, הימני אומר אני אכנס בהם, השמלאני אומר אני אתן להם הכל רק שישתקו, ותכלס 2 הצדדים טועים ולא מגיעים לפיתרון האמיתי (שלום בלי לוותר על המדינה שלנו)

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7239 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...