Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חסמו אותכם בחנייה- מה אתם הייתם עושים?

BMW
שימו לב! השרשור הזה בן 7238 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנשים, אתם יותר מידי כבדים, אחרי הכל:

כמה פעמים חוסמים אתכם כבר ?

שוב אני אומר, תעשו כמוני וזהו:

הנה למשל אתמול, שעה 3 בצהריים, רחוב מטלון ת"א, בחור חסם אותי עם טנדר סיטרואן, בעודי ישב בתוך הרכב, ביקשתי אותו להזיז את הרכב, הוא שם 4 וינקים ויצא מהרכב, רק מה ?

הדביל שכח לנעול, נכנסתי לרכב, הוצאתי את האוטו לאמצע רחוב מטלון, ונסעתי לשלום.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפי התגובות כאן נראה שחסימות בחניה זה לא ממש דבר נדיר.....

לי זכורים 3 מקרים שאפשר לספר כאן.

1. לא מזמן חזרתי הביתה בערב, והיה לנטיס שחסם את הכניסה רחוב. רכב קטן יכול לעבור, רכב גדול לא יכול.

התקשרתי למשטרה והודעתי על רכב שחוסם את הכביש.

אחרי בערך 15 דקות התקשרו אלי ואמרו שיש ניידת במקום והם לא מוצאים את הרכב החוסם. התסכלתי החוצה וראיתי שאכן הרכב כבר לא שם, אבל הניידת אכן הגיעה!

2. חזרנו לאוטו ומצאנו רכב שעומד בחניה כפולה וחוסם אותנו ויושבת בפנים בחורה.

ניגשתי לאוטו וביקשתי מהבחורה להזיז את האוטו - שהיה מונע - אבל היא אמרה שאין לה רשיון ושחבר שלה תיכף חוזר.

ביקשתי ממנה לצאת ולקרוא לחבר שלה מיד כי הם חוסמים אותנו, והיא סרבה ואמרה שהוא תיכף חוזר.

אז נכנסתי למושב הנהג, הורדתי הנדברקס, שילבתי הילוך, התקדמתי כמה מטרים ויצאתי בטריקת דלת.

נראה לי שההיא היתה כל כך בהלם שהיא לא אמרה כלום ולא עשתה כלום. בטח מודה לאלוהים שלא הבאתי לה מכות (אני מניח שנראיתי די עצבני ומאיים באותו רגע)

3. מדהים, אבל פעם חסמו אותי כשהייתי עם האופנוע. חניתי בחוף דבוש מאחורי הבודקה של הקופה, וכשיצאתי מהחוף מכוניות פשוט סגרו הרמטית את כל המעברים בין העמודים שבאזור.

ניגשתי לפח הזבל שליד הבודקה, ונענעתי אותו עד שבסיס הבטון השתחרר, עקרתי אותו מהחול והנחתי בצד ויצאתי מהפתח שנוצר.

לגבי המקרה של אורן - אני באמת לא יודע איך הייתי מגיב אם אשה היתה מגיבה כמו שאורן תאר. יכול מאוד להיות שהייתי מתפוצץ שם בתוך המכון והיו צריכים להזמין משטרה....

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התגובות כאן נראה שחסימות בחניה זה לא ממש דבר נדיר.....

לי זכורים 3 מקרים שאפשר לספר כאן.

1. לא מזמן חזרתי הביתה בערב, והיה לנטיס שחסם את הכניסה רחוב. רכב קטן יכול לעבור, רכב גדול לא יכול.

התקשרתי למשטרה והודעתי על רכב שחוסם את הכביש.

אחרי בערך 15 דקות התקשרו אלי ואמרו שיש ניידת במקום והם לא מוצאים את הרכב החוסם. התסכלתי החוצה וראיתי שאכן הרכב כבר לא שם, אבל הניידת אכן הגיעה!

2. חזרנו לאוטו ומצאנו רכב שעומד בחניה כפולה וחוסם אותנו ויושבת בפנים בחורה.

ניגשתי לאוטו וביקשתי מהבחורה להזיז את האוטו - שהיה מונע - אבל היא אמרה שאין לה רשיון ושחבר שלה תיכף חוזר.

ביקשתי ממנה לצאת ולקרוא לחבר שלה מיד כי הם חוסמים אותנו, והיא סרבה ואמרה שהוא תיכף חוזר.

אז נכנסתי למושב הנהג, הורדתי בלם-יד, שילבתי הילוך, התקדמתי כמה מטרים ויצאתי בטריקת דלת.

נראה לי שההיא היתה כל כך בהלם שהיא לא אמרה כלום ולא עשתה כלום. בטח מודה לאלוהים שלא הבאתי לה מכות (אני מניח שנראיתי די עצבני ומאיים באותו רגע)

3. מדהים, אבל פעם חסמו אותי כשהייתי עם האופנוע. חניתי בחוף דבוש מאחורי הבודקה של הקופה, וכשיצאתי מהחוף מכוניות פשוט סגרו הרמטית את כל המעברים בין העמודים שבאזור.

ניגשתי לפח הזבל שליד הבודקה, ונענעתי אותו עד שבסיס הבטון השתחרר, עקרתי אותו מהחול והנחתי בצד ויצאתי מהפתח שנוצר.

לגבי המקרה של אורן - אני באמת לא יודע איך הייתי מגיב אם אשה היתה מגיבה כמו שאורן תאר. יכול מאוד להיות שהייתי מתפוצץ שם בתוך המכון והיו צריכים להזמין משטרה....

וואלה ג'רמי לגבי המקרה השני יצאת גבר, זה מה שהיה צריך לעשות והרבה היו רוצים אבל לא היו עושים בגלל אי נעימות.

אתה נראה קצת חמום מוח במקרים כאלה, לא תיארתי לעצמי.

ושוב לגבי המקרה של אורן פשוט לשבור את החלון של הנהג, לפתוח את הדלת להרים את הבלם יד ולדרדר את האוטו - מתאים כמעט לכל אירוע.

החוצפנים שחוסמים אותנו בחניה הם גם אותם חוצפנים שחותכים אותנו בכבישים ואותם מנייאקים שלא נותנים לנו לעבור נתיב ומתחילים להאיץ כאשר אנו מדליקים את הווינקר.

זה קורה גם לכם או רק לי או לנהגים חדשים ? וזה לא שאני איטי או משהו,יש לי הרבה בטחון בכביש ואני עובר בין הנתיבים מהר מאוד, יותר מנהגים וותיקים אבל הבני *ונות לא נותנים לעקוף רק עד שמתפרצים להם לנתיב ואין להם ברירה (וגם לי אין כי אני לא עובר סתם נתיב רק או לחזור לימין או לעבור לשמאל כדי לפנות).

פשוט חוליגנים, אין להם סבלנות! להם מגיע הכל ! הם מספר אחת ! להם מותר לחסום לחתוך לעקוף לעבור על החוקים כי הם חושבים שזה הכביש של אבא שלהם :mad:

הכל מתחיל מהחינוך בבית לדעתי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל מתחיל מהחינוך בבית לדעתי.

מה שנכון נכון, אבל כמו שרואים בת'רד הזה, זו לא בעיה רק אצל החוסמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלתי לקרוא את הת'רד והפסקתי בעמוד 3 בגלל תגובות של ילדים שמעוררות בי מחשבה ממש לא טובה על חברי הפורום.

מצד אחד, חברים מתלוננים על נזקים ברכוש שנגרמים להם ומצד שני הם מעודדים נזקים. כרגע לא אכפת לי מי (וגם אין לי את הז*ן לצטט אחד אחד) רשם ומה רשם, מי הצדיק, מה שחשוב הוא, שבעצם אתם לא חובבי מוטוריקה. אתם עבריינים.

כדי ליצור פורום איכותי, פורום שיש בו פוטנציאל, לפי דעתי, צריך לחסום ולנדות חברים אשר עודדו פגיעה וביצעו פגיעה ברכוש הזולת.

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7238 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...